2010 Nisan Annelerinin Göbişleri :))

:nazar:
ne demek canim zevkle yaptim gercekten Şeniz

birazdan cekicem canim benimkinide

herkes kabul ederse ,pazartesi günleri duzenli olarak fotolari bana özelden yollarsaniz bende hepsini düzenlice buraya ekleyebilirim zevkle :asigim:

benden kabul:)

iste kizlar buda benim 15 haftalik göbüsüm opuyorumnanaktan

zehircim.. böyle toplu halde gerçekten çok hoş olmuşlar... ellerine sağlıkk... opuyorumnanaktan ama ben her pazartesi resim çekip gönderemem malesef... evde bilg.da öyle bi imkanım yokk... ancak annemlere gittiğimde kardeşimin makinayla çekebilirim daha kaliteli bi görüntü ve orda yükleyebilirim... ama ok derseniz çektiğimde gönderirim sana...

bu arada senin göbişine de maşallah canımm.... :))

Son düzenleme:
zehircim çok güzel bir fikir bence bende bundan sonra elimden geldiğince yollamaya çalışırım bunca zaman göbişimi yollamamın sebebi:zaten göbekli vekilolu olduğum için bebişden ayırt edilmiyordu. ama artık uzun zamandır görmeyenler hamile olduğumu anlıyorlar sanırım foto koyma zamanım gelmişkaydirigubbakcemile3

Zehircim ellerine kollarina saglik, sahane olmus. Senin göbeginede masallaaahhh. Unutmazsam pazartesi günleri bendde çekmeye çalisirim

zehircim.. böyle toplu halde gerçekten çok hoş olmuşlar... ellerine sağlıkk... opuyorumnanaktan ama ben her pazartesi resim çekip gönderemem malesef... evde bilg.da öyle bi imkanım yokk... ancak annemlere gittiğimde kardeşimin makinayla çekebilirim daha kaliteli bi görüntü ve orda yükleyebilirim... ama ok derseniz çektiğimde gönderirim sana...

bu arada senin göbişine de maşallah canımm.... :))

zehircim çok güzel bir fikir bence bende bundan sonra elimden geldiğince yollamaya çalışırım bunca zaman göbişimi yollamamın sebebi:zaten göbekli vekilolu olduğum için bebişden ayırt edilmiyordu. ama artık uzun zamandır görmeyenler hamile olduğumu anlıyorlar sanırım foto koyma zamanım gelmişkaydirigubbakcemile3
Zehircim ellerine kollarina saglik, sahane olmus. Senin göbeginede masallaaahhh. Unutmazsam pazartesi günleri bendde çekmeye çalisirim

sagolun fistik anneler Şeniz

gercekten zevkle yaptim ve de yaparim,diger arkadaslarida buraya yönlendirelim ki haberleri olsun mahrum kalmasinlar kaydirigubbakcemile3

dogurduktan sonra(insallah) bu topik ve göbüslerimiz bize hatira kalsin ,öyle degil mi hihoyyyt

zehircim ellerine sağlık çok güzel olmuş böyle benimde her pazartesi fırsatım olmayabilir:KK43:

zehircim ellerine sağlık çok güzel olmuşş. benım göbiş hala tam belli değil..bu duruma üzülmğyor değilim inşallah en yakın zamanda bende eklerim buraya.

ozaman ben pazartesiyi bekliyorum hehheheh:)))
şaka bir yanada bugun ekliycektim unuttum ama güzel fikir olmuş zehircim valla bakarız nekadar evrim geçirmişiz......

zehircim ellerine sağlık çok güzel olmuş böyle benimde her pazartesi fırsatım olmayabilir:KK43:

pazartesi gönderemeyenler pazar ya da cumartesi gönderselerde olur canim

ya da günü istediginiz,hepinizin katilabilecegi bir güne alalim ne dersiniz CADIARZU

zehircim ellerine sağlık çok güzel olmuşş. benım göbiş hala tam belli değil..bu duruma üzülmğyor değilim inşallah en yakın zamanda bende eklerim buraya.
bende öyle diyordum canim bir tek aksamlari o göbüsü görmem mümkün

gündüzleri kabuguna cakiliyoo kaydirigubbakcemile3,dümdüz görünüyor karnim ,kimse inanmiyor

hatta badimi actiranlar bile var akannehir

ozaman ben pazartesiyi bekliyorum hehheheh:)))
şaka bir yanada bugun ekliycektim unuttum ama güzel fikir olmuş zehircim valla bakarız nekadar evrim geçirmişiz......

evet canim nasil genislemisiz bakariz kaydirigubbakcemile3

evet kizlar sira geldi bana
aranizdaki en tobik olarak bu zamana kadar cekindim ama sizden güc kuvvet aldim
ve koymaya karar verdimzemuszemus
tabi bu göbüsün yarisindan fazlasi göbek bunuda unutmayalimzemuszemus

evet kizlar sira geldi bana
aranizdaki en tobik olarak bu zamana kadar cekindim ama sizden güc kuvvet aldim
ve koymaya karar verdimzemuszemus
tabi bu göbüsün yarisindan fazlasi göbek bunuda unutmayalimzemuszemus

maşallah.Allah nazarlardan korusun.:nazar:

batuhanım.. cnım rabbim o göbişinin içindekini korusun inş.. sağ salim doğsun inş. güzelim... hem niçın en tombiş fln diyosun kızz.. ben de varımm :)) benim resimlerimi görmedinmi :)))) bebişlerimiz bi doğsunlar bak biz nasıl vericez o kiloları kaydirigubbakcemile5

batuhanım.. cnım rabbim o göbişinin içindekini korusun inş.. sağ salim doğsun inş. güzelim... hem niçın en tombiş fln diyosun kızz.. ben de varımm :)) benim resimlerimi görmedinmi :)))) bebişlerimiz bi doğsunlar bak biz nasıl vericez o kiloları kaydirigubbakcemile5

AMIN CANIM INSALLAH
EVET VERECEZ HEMDE BIR OLACAZDA VERECEZ
2010 nisan anneleri zayiflama kampinda diyede topik acariz zemuszemus

:nazar:Merhaba kızlar , benim tavşancığımda 3. ayında huyunu değiştirdi yayvan olarak büyümeye devam ederken dikleşmeye başladı , hepimize maşşallah :nazar:

xxxxxo.jpg

batuhanım ve ataque canlarım maşallah bebişlerimize nazar değmesin k41 kere maşallah ya bende çok istiyorum artık eklemeyi ya banane kocişe diyorum yaparız yapparız diyo ama hala bişey ypok yaparken offfff yaaa

batuhanım ve ataque canlarım maşallah bebişlerimize nazar değmesin k41 kere maşallah ya bende çok istiyorum artık eklemeyi ya banane kocişe diyorum yaparız yapparız diyo ama hala bişey ypok yaparken offfff yaaa

Aaa :eek:lmaz: o yapmazsa sen yap zeyracım , bekliyoruz.

Oyy maşallahhhh.Rabbim korusun miniğini.:nazar:
:1hug:

Aaa :eek:lmaz: o yapmazsa sen yap zeyracım , bekliyoruz.

:1hug:

canım çok istiyorum eklemeyi ama benim şu an pc bozuldu ben eşimin laptoundan konuşuyom ikinci bütün resimlerimiz kendi pcmde ama hamişlik yok işte olsada fotoğraf makinasından nasıl aktarcağımı bilemiyorum bilgisayara yaaaa çok beceriksizim ben yaa :eek:klava:

X