2010 Şubat Bebeklerinin Kilo-Boy Takip Çizelgesi

bende bilmiyodum kızlar devam ettiğimi ama sevindim bizim 13 de 14 ayda aynı 9500 gr78 cm 13 ay boyumuz 76.5 tüm bebişlerimize kocaman maaşallah

kızlar tablomuz 12.aya kadar yani ekleme yapılmayacak .ama biz bebeklerimizin bihne bilgilerini yazalım bilen lazsın örelim değerlendirelim diye şeettiydik:)

aysegul teyzesi biz bilgilerimizi yazalim sen cizelgeye yazmasin normal boyle sayfada kalir bilgi icin

gozumuz alerji oldu gitik doktora gitmisken kiloya falanda bakalim dedik

13 ay bilgimiz 11.300 kg 85cm :nazar:

evet artık bılgı ıcın burada paylaşalım bılgılerımızı bencede gzel olur kızlar ...

Çınarıda haftasonu götürdüm teyzelerı doktora 14 ay bılgılerı kılo 11400 boy 80 ama boyunu zor aldık yanlıs cıktı bence durmadı cünkü :KK50:

bende bilmiyodum kızlar devam ettiğimi ama sevindim bizim 13 de 14 ayda aynı 9500 gr78 cm 13 ay boyumuz 76.5 tüm bebişlerimize kocaman maaşallah

aysegul teyzesi biz bilgilerimizi yazalim sen cizelgeye yazmasin normal boyle sayfada kalir bilgi icin

gozumuz alerji oldu gitik doktora gitmisken kiloya falanda bakalim dedik

13 ay bilgimiz 11.300 kg 85cm :nazar:

evet artık bılgı ıcın burada paylaşalım bılgılerımızı bencede gzel olur kızlar ...

Çınarıda haftasonu götürdüm teyzelerı doktora 14 ay bılgılerı kılo 11400 boy 80 ama boyunu zor aldık yanlıs cıktı bence durmadı cünkü :KK50:

zeynebin de 15.ay bilgileri 12 kilo 82 cm .....

bende yazayım eksik kalmıyayım dimi :)

14. ay bilgilerimiz 12 kilo ve 84 cm :nazar::nazar::nazar:

bende yazayım

14.ay bilgilerimiz 13 kg 81 cm (sağlık ocağında 85 cm)

ekliymde ilk sayfaya gelsin:emir_bebek:
burak 14.ay 10,300 gr
81 cm

bizimde 9800 gr ve 82 cm

maşallah bütün meleklere:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.kocaman oldular yaww:KK5:

deniz 15 aylık oldu, bugün suçiçeği aşısını yaptırdık, aşı paralıymış, 90 tl verdik.

boy kilo ölçümü de yapıldı kızıma.
boyu 81 cm. çok iyi uzamış dedi hemşire, kilosu da 11900 gr. kilo olarak yerinde sayıyor, iki ileri bir geri. biraz alıyor diş sıkıntısı olunca kilo kaybediyor. aman yaa sağlıklı olsunlarda artık takılmıyorum...

deniz 15 aylık oldu, bugün suçiçeği aşısını yaptırdık, aşı paralıymış, 90 tl verdik.

boy kilo ölçümü de yapıldı kızıma.
boyu 81 cm. çok iyi uzamış dedi hemşire, kilosu da 11900 gr. kilo olarak yerinde sayıyor, iki ileri bir geri. biraz alıyor diş sıkıntısı olunca kilo kaybediyor. aman yaa sağlıklı olsunlarda artık takılmıyorum...

denizcim maşalah sana.aşiların yarasın kuşum.kilonda boyunada maşallah gayet güzel..:nazar:

:nazar:..
senin 15.aylar ve 16.aylar arka arkaya gelmiş.iki ayı gözlemlemiş olduk..azda olsa almış te ne güzel..yok benimki o kadar bile almıyo artıkın..maşallah.

yerinde dursa belki alackata bir tek uyuyrkenoda yatağı 40 kere tavaf ediyor ama şükür

X