2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

RainbowColors

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2011
5.370
8
temmuzda hamile kalanlar konusunda paylaşımlarımıza devam ediyoruz arkadaşlar fakat temmuzda umuduğunu bulamayan ve hayallerini Ağustosa aktaran dostlarla paylaşımlarımıza buradan devam edeceğiz.hepinizi beklerim.:21::21:.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ησ|вαт |ηι¢к |∂υяυм
1|1ağustos |hazinedar |çalışmalara devam:KK48:
2|4ağustos |haticemavi |çalışmalara devam:KK48:
3|4 ağustos |serfik |çalışmalara devam:KK48:
4|6Ağustos |gizi |çalışmalara devam:KK48:
5|7Ağustos |beyazzzambak |çalışmalara devam :KK48:
6|7ağustos |cemremmm21 |çalışmalara devam:KK48:
7|9ağustos |zenku |çalışmalara devam:KK48:
8|11Ağustos |nafiye9185 |çalışmalara devam :KK48:
9|13ağustos|rainbowcolors |çalışmalara devam:KK48:
10|?Ağustos |angel_ |çalışmalara devam:KK48:
11|?Ağusts |pancem |çalışmalara devam:KK48:
12|?Ağustos |neslihantozan |çalışmalara devam:KK48:
13|?ağustos|hulyamesut |çalışmalara devam:KK48:
|
[/QUOTE]

Son düzenleme:
test yaptınmı peki.İlk bebeğin mi inşallah hamilesindir.:21:

yok canım yapmadım sadece eczaneden aldığım testi yaptım ondada çıkmadı.sıkıldım bu zamana kadar yapıyorum hep negatif ondan daha 1 hafta beklicem öle karar verdim.ilk olucak inşallah..aslında hep düzenli gelir ama işte bu ay şaştı.inşallah hamileyimdir ama strestende gecikebilir.bilmiyorum yaaa kafam karışık..

inşallah hamilesindir canım ne zamandır istiyorsun.Çok istenen bebekler nazlı oluyor biraz bizde çekecez artık nazlarını:) En son testi ne zaman yaptın .

mrb kızlar benımde 4 bucuk yasında dunyalar tatlısı oglum varrrr sımdı cok kardes ıstıyo bızde bebk ozledıgımız ıcın yapmaya karar verdık :))) hapımı bıraktımm hazıran 7 adet tarıhım 5 temmuzda olmam gerekıyooo beklıyoruz bakalımmm:))

adetıme 7 gunum kaldı bu ay beklıyorum olmazsa artık temmuz agustos eylulll olana kadar calısmalara devammmmm

Maaşallah canım yavrunu Allah bağışlasın.Evet kardeş şart bende sırf bu yüzden 2.yi düşünüyorum.inşallah çok beklemeyiz.:emir_bebek:

Merhaba bende buraya geliyorum.Temmuz 15 beklenmeyen gelmemesini istediğim adet tarihim.Lütfen gelmesin.İnşallah bu ay hamile olurum.Allahım bu hayırlı günde herkesin dileğini yerine gitirir inşallah.Hayırlı vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin.

merhaba özlem hoşgeldin aramıza
inşallah gelmez o beklediğimiz regl ama olurda gelmek gibi bir terbiyesizlik :KK1::KK1:yaparsa bizde umutla sonraki ayı bekleriz değil mi.:KK49:

selam bende bu ay hamile kalmayı umut ediyorum bu topik hepimize uğur getirir inşallah benim batım 22 temmuz inşallah gelmezde hamile oluruz:KK49::KK49::KK49: bu arada miraç kandiliniz mübarek olsun inşallahh

Son düzenleme:
selam bende bu ay hamile kalmayı umut ediyorum bu topik hepimize uğur getirir inşallah benim batım 22 temmuz inşallah gelmezde hamile oluruz:KK49::KK49::KK49: bu arada miraç kandiliniz mübarek olsun inşallahh
Aramıza hoşgeldin canım inşallah hepimize uğur getirir.Çoğalıyoruz maaşallah :nazar:konuşa konuşa daha çabuk geçer zaman .Ben akşama listeyi yaparım

bende hepinizin kandilini kutlarım Allahım kabul eder inşallah dualarımızı.

hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar bende yeniyim bu sayfada...benim de 12 temmuz bakalım günüm inşallah gelmez de mutlu olurum...bu gece bol bol dua edelim hayırlısı olsun....

hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar bende yeniyim bu sayfada...benim de 12 temmuz bakalım günüm inşallah gelmez de mutlu olurum...bu gece bol bol dua edelim hayırlısı olsun....
Amin inşallah arkadaşım.Aramıza hoşgeldin canım ilk mesajını buraya yazmanda beni ayrıca mutlu etti.Uğur getirir umarım.

X