2011 Nisan Anneleri

Bende haftasonu gittim doktora 14 kilo 105 cm çıktı, boy olarak iyi kiloda normal sınırların alt seviyesinde çıktı. Et Balık yiyorsa vitamin şurubuna gerek yok dedi doktor, bol bol meyva yiyor sadece, yemek yedirmek işkence oluyor :KK43: İştahsız çocuk zor
Benim Kızım da 13.800 gr. Boy 100 cm. Hiç yemek yemiyor desem yeri var. Hala peşinde dolaşarak yemek yediriyorum.

12mm kistlerin boyutları,sol akciğeri kaplayan 2 büyük kist var,kalbe baskı yapıyormus o yüzden kalp sağa doğru itilmiş durumda,doğumdan sonra ameliyat olma riski çok yüksek o yüzden fakültede doğum yapmam lazım,son gittiğim kontrolde kist boyutunda hafif büyüme var ama bebekte büyüdüğü için dr küçülmüş dedi kistler için,kalp için bi sorun yok,kalbin sağda yada solda olması önemli değilmiş,çok şükür kalp yapısında bi sıkıntı yok dedi dr, hayırlısıyla bi kucağıma aldığımı görsem kızımı başka bişey istemiyorum vallahi :S her dr farklı konuşuyo biri gebeliği sonlandır bebek doğduğunda kendi nefes almaya başladığı anda kist patlar ve bebeği kaybederiz diyo,bi başka dr kist patlamaz korkma diyo :KK43: herşey belirsiz şuan,eğer kalbe baskı artarsa erken doğum yapıcakmışım sanırım,stres ten erken doğurmazsam iyidir :KK43:

X