2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

eee ask olsun baharrrr birakip gittin bu topigiii terk ettinn ugramaz olsun hani her animizi burda paylasicaktik neden kimse yok burda hani nerde o sohbetlerr.. kustummmmm

Merhaba kızlar uzun zamandır yokum aslında burdayım neler yapıyosunuz diye gelip dolaşıyorum ama yazmak hiç içimden gelmiyo gerçi yazcak bişey de yok ondan. benimm pek keyfim yok kızlar hazırlıklara ne isteğim ne heyecanım kaldı çok bunaldım sıkıldım artık uzaktan bişeyler halletmeye çalışmaktan. işte böyle gelinler.. gerçi forumda buaralar boş kalmış yau kimseler gelmemiş hiç. nese gelincikler iyi geceler. umarım en yakın zamanda neşeyle dönerim topiğe. hepinize kolay gelsinn

valla gordugun gibi cnm yaa sessizz sakinn bu topik su gunlerde cnm yaa allah kolaylik versinn cnm. gercekten cok zorr biz ayni sehirde oldugumuz halde daraliyoruz bunalioyruz yoruluyoruz.. eee yeter artik aman evlenelimde bitsin gitsin durumuna geliyoruzz.. az kaldii sabret sabret sonu cok guzel olucak insallahh dayan biraz dahaa.. biraz uzakdur hazirliklardan kisa sureligini biraz kafani topla rahatlaa.. sonra tekrardan baslarsiniz kaldiginiz yerden biraz ara verin iyi gelicek size

kızlarr merhabalar.. AKAY da gelinlik provam oldu herşey süperdi tam istediğim gibi dikilmiş duvak ve tacıma karar verdik. gelinliğin boyunu ayarladık.. 2.provamda da onları denicem düğünümden 1 hafta öncede teslim alıcam.. içinde kendimi çok ii hissettim herkesin içine siner inşallah kiracımızda evi boşalttı ev için koşturmaca BAŞLIYOR ŞİMDİİİİİİ hiç bişi kalmadı zaman hızla geçiyorrr şaka gibi

Son düzenleme:
cok sevindim cnmm yaa gelinlik istedigin gibi olmuss ev islerine basliyorsunn masallah allah kolaylik versin :) cok az kaldi gercektenn.. bende pazartesi gunu gidicem akaya gelinligim dikilmiss 2.provam olcak haziranin 17 sinde teslim alicam gelinligimi :) insallah benimkiside tam istedigim gibi olmustur cok dua ediyorum :) safak 26 inanilmaz heycan basladiii ... yillar aylar derkenn 20 lere dustukk :) cok mutluyum allahimm herseyin hayirlisini versinn...

Merhabaa kızlarrr
Gelinliklerinizi umarım sorunsuz teslim alırsınız,benim ki ne alemde acaba bi kere kalıp provasına gittim pazar günü uğrıycam bi baskın yapıyım bakalım
Bu arada Perşembe günü biz nikahımızı yaptık
Çookk güzel geçtiii umarım hepimizin düğünleride mükemmel ve sorunsuz geçer
Aksilikler oluyo ama çok takılmamak lazım

26 gün sonra ailemden ve 23 yildir yasadigim ülkeden ayriliyorum.

Pek iyi degilim yani...

: (

Hangi ülkeye gidiyosun canim? Allah yardimciniz olsun benim daha zamanim var: 41 gün... biraz ailemin yaninda tadini cikariyorum sonra stresli günler basliyacak zaten..oralari hic düsünmek bile istemiyorum...

canım bende de bi neşesizlik isteksizlik var
zaman geçmio günler akmıo sanki
izmirde herşey yarım yamalak beni bekliyor
haftaya finallerim var
zor bi dönemdeyiz hepimiz

sanırım bende akay gelinin olcam en çok ordaki modelleri begendim :)

26 gün sonra ailemden ve 23 yildir yasadigim ülkeden ayriliyorum.

Pek iyi degilim yani...

: (

evleneceği ve evden ayrılacağı için üzülenleri görünce utanıyorum cnm
ben hemen evleneyim gideyim istiyorum hayırlısıyla ya :26:

evleneceği ve evden ayrılacağı için üzülenleri görünce utanıyorum cnm
ben hemen evleneyim gideyim istiyorum hayırlısıyla ya :26:
Öyle söyleme seninde icinde elbet bir burukluk vardir :)
Ama ailenden belkide cok uzaga gitmeyecegin icin evlilik heyecani daha agir basiyordur.
Ki aslinda olmasi gereken de bu.
Kendi yuvani kuruyorsun sevdigin erkege kavusuyorsun. Daha ne?
Ama dedigim gibi ben ailemden cok uzaga gidecegim icin ayrilik duygusu agir basiyor biraz.

ankaradan izmire gidicem aslında şehir değiştiriyorum hiç bilmediğim bi yer
ama 3 senenin hasretiyle kavuşma heyecanı ağır basıyor ne yalan söyleyeyim
sende elbet alışırsın canım zor tabiki uzağa gitmek ama eşinle geçireceğin mutlu günleri düşün

Bir ömür hep böyle olsun insaAllah.
Alisirim umarim zamanlar insan herseye alisir dimi :)
Hazirliklarin tamam mi senin?
4 Temmuza da cok az kaldi :)

kızlarrr selamlarrr nasılsınızzz???
takip edemedim pek sizi düğün sonrası işler baya birikmişti baya yoğun geçiyor günlerrr??
sizler nasılsınızzz nasıl gidiyor hazırlıklarrr ??? gelin olanlar vardır aramızdaa mutluluklarr onlaraaaa çok yaklaşanlar da var biliorummmm inş herşeiniz sorunsuz ve istediğiniz gibi gönlünüzceee olurrrrr
3 ay kaldı 3 hafta kaldı 2 gün kaldı derken şu an tam 1 ay oldu düğünümüz olalııı :)))
zaman çok çabuk geçiyorrrr güzellll değerlendirelimm hep sevdiklerimizle olalım inşşşşşşş :))))

Hayirli ugurlu olsun Rabbim bir yastikta kocatsin insaAllah.
Cicim ayindasiniz suan heralde :)
Alisabildin mi yeni yuvana?
Ailenden ayrilmak cok zor oldumu ayriliga alistin mi peki

Bir ömür hep böyle olsun insaAllah.
Alisirim umarim zamanlar insan herseye alisir dimi :)
Hazirliklarin tamam mi senin?
4 Temmuza da cok az kaldi :)

canım hazırlıklar tamam sayılır
sadece izmirde evimi yerleştirmem gerekiyor mobilyalarda aksilik çıktı haftaya getirecekler
bende haftaya gidiyorum izmire işte
bide gelinliğim yok daha

canım hazırlıklar tamam sayılır
sadece izmirde evimi yerleştirmem gerekiyor mobilyalarda aksilik çıktı haftaya getirecekler
bende haftaya gidiyorum izmire işte
bide gelinliğim yok daha

Evi yerlestirirsiniz canim iki kisi bile olsaniz el ele verdiniz mi hall edilir.
Onu kafana takma.
Benimde mobilyalar yerlestirilecek.
3 gün icinde 2 ablam ve ben evimin ceyizini yerlestiricez.
Gelinlik nasil bisey düsünüyorsun?
Onuda dert etme.
Ben bir gün icinde gittim baktim begendim aldim :)

kayınvalidem ve nişanlımın halası yardım edecekler inşallah hallolur canım
bak kafamdaki model böyle

Cok hos gelinlik :)
Umarim istedigin gelinlige kavusrusun.
Tek basina mi gideceksin sen izmire

evet yalnız gidicem mecburen cnm
çnkü burdaki işler yarım kalır annem bnle gelse
ordaki işlerimi halledip bende dönücem inş.

gelinlik içinde aynısı olmasada bu tarz olur kır düğününe uygun die düşündüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…