2012 haziran anneleri bebişleri boyu ve kilosu

28+6 değerlerimiz

kilosu 1530 gram
boyu 38 cm

kilo olarak 10 gün öndeymiş, böyle giderse iri bebek olacak dedi doktorumuz :nazar:

maşallah minişee:KK16:
yalnız dikkatimi bişey çekti senin bebik 28. haftada 1.700 gr mış, 4 haftada sadece 400 gr almış
demekki ilerleyen haftalarda az kilo alıyo bu bebiştolar

tesekkurler canim evet haftada 100 gram normalinden fazlaydi haftasina gore, yalniz soyle bir durum var asil kiloyu bebisler 32 haftadan sonra almaya basliyor. doktor dogana kadar en az 3 bucuk kilo olur dedi. saglikli olsunlarda biz dogunca dopingleriz hepsini:)

32+1 de gittik kontrole 1710 gr dedi doktor. boyunu sormak aklıma gelmedi hiç. :26: ne çok minyon ne çok iri bi bebek olcak dedi. bir de benimki okadar hareketli kiii acayip. :nazar: sizinkiler nasıl? doktor bile şaşırıyo. ölçümlerini yapmakta zorlanıyo o derece yani :KK9: doğunca da böyle mi olur ki, korkutuyo ufaklık beni şimdiden..

vee ve teyzoşlar
30+3 te (dün) gittiğimiz doktor kontrolümüzde
paşacık
1980 gr 42,5 cm olmuş
:nazar::nazar::nazar:

maşallah bebeişlerimizee:nazar::nazar::nazar: benimki de 28+2 de 1294 gr olmuşş, son 3 haftada 500 gr almış bana rağmen yavrum yaa o iştahsızlığıma rağmen büyümeye çalışıyor, haftamızla uyumlu gidiyoruz hep çok şükür:KK16:

33. haftamızda boy 42 cm kilo 1700gr
son iki hafta pek gelişmemişiz malesef :KK30:
annemiz artık daha dikkatli olacak :KK20:
:KK56:

ferdacım

ben hiç yazmamışım eksik kalmışım bu topikten bnm kuzuda en son ayın 13.ünde girdi dr.a boy 43.8 kilo 2.050 di..:nazar:

doktor 34 haftalık gidiyor boy ve kilo dedi.hayrlısı umarım böyle devam eder:emir_bebek:

Son düzenleme:
X