Düğün 2012 İstanbul'da evlenenler için fiyatlar

m2m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2012
22
0
Yıllardır bu siteyi takip ederim fakat yeni üye oldum. O kadar çok nikah mekanı aradım ki bir ben panik içindeyim sanıyordum. Neyse artık yalnız olmadığımı biliyorum :) ben araştırdığım yerlerden fiyat bilgilerini size sunuyorum. Umarım işinize yarar...

Çamlıca Hacegan Restaurant Kokteyl kişi başı: 20 TL müzik, fotoğraf ve kamera gibi ekstralar 2000 TL'yi buluyor.

Sabancı Öğretmen Evi (ANADOLU HİSARI): 9 menü bulunuyor. 20 TL'den başlıyor, 75 TL'ye kadar çıkıyor. Müzik ücretleri tutacağınız kata göre değişiklik gösterip 600 TL'den 1200 TL'ye kadar çıkıyor. 2 saatlik video kaydı+25 adet resim 700TL. Düğün pastası için kişi başı 4 TL talep ediyorlar.

Club Tourch: Kokteyl menüye 40 TL diyor.

Nagehan Restaurant: Kokteyl Menü için 22 TL istiyor.

Kır düğünü yapmak isteyenler için de şöyle bir alternatif var. Ben ucuz yer bulacağım diye çok uğraşmıştım. Yıllardır şirketlere organizasyon yapan fakat bu yıl düğün organizasyonları yapacak olan bir firma buldum. Bana söylediklerine göre bu işe bu yıl başladıkları için fiyatları bir süre tanıtıma özel düşük tutuyorlarmış.
Rüya Bahçe Çekmeköy: Menü seçenekleri 15 TL+KDV'den başlayıp 65TL+KDV'ye kadar çıkıyor ve hangi menüyü seçerseniz seçin
ücretsiz hizmetleri de aşağıdaki gibi:

Ses sistemi ve Dj performansı, çocuk oyun alanında görevli palyaço, karşılama kokteylinde kullanılan beyaz lake bar hediyeymiş, düğün pastası ve pasta maketi ücretsizmiş.

Şimdiden herkese mutluluklar diliyorum :)

o kadar çok mekan var ki bende nişan için düğün salonu haricinde yemekli salonlara bakıyorum bazı yerlerde oturma sandaleysinden süsüne kadar para alıyorlar kişi başı ben böyle saçmalık görmedim öyle yapana kadar gider organizasyon şirketi ile anlaşırım daha iyi ...otellere bakıyorum nişan için aydan aya fiyat farkı var birde ben nişanımı çok kalabalık düşünmüyorum 80 kişi falan hoş her mekan tutulmuş oda ayrı bir mesele

Ben nişanımda şunu yaptım: Baktım makul bir yer bulamıyorum güzel bir cafe buldum. Adamla anlaştım. O elden düşme tüller falan buldu, mekanı giydirdik. bir milyonculardan kurutulmuş gül yaprakları aldık ve tanesi 2 TL'lik şamdanlardan ayarladım. cafede her şey tamamdı. hatta abartıp konfetilerden yer fişeklerine, gelin yoluna kadar her şey vardı ve bana tüm bunlar 250 TL'ye patladı :)) çamlıca'da çok da güzel oldu ve mekana da 1,200 TL ödedim. Zaten canlı müzik de vardı ve 155 kişi ağırlandı. Herkes memnundu. Herşeyi böylece halletmiş oldum. Aklında bulunsun senin de...

oooo sen şanslıymışsın şansın yaver gitmiş arkadaşım ne güzel şeyler yapmışsın bakalım araştırıyorum bende bişeyler kısmet herşey birde nişan günümüz belli olmadığı için pek üstünde durmuyorum artık...sadece mekan araştırıyorum:KK9:

Ben nişanımda şunu yaptım: Baktım makul bir yer bulamıyorum güzel bir cafe buldum. Adamla anlaştım. O elden düşme tüller falan buldu, mekanı giydirdik. bir milyonculardan kurutulmuş gül yaprakları aldık ve tanesi 2 TL'lik şamdanlardan ayarladım. cafede her şey tamamdı. hatta abartıp konfetilerden yer fişeklerine, gelin yoluna kadar her şey vardı ve bana tüm bunlar 250 TL'ye patladı :)) çamlıca'da çok da güzel oldu ve mekana da 1,200 TL ödedim. Zaten canlı müzik de vardı ve 155 kişi ağırlandı. Herkes memnundu. Herşeyi böylece halletmiş oldum. Aklında bulunsun senin de...

canım çamlıcada nerde yaptın sen organizasyonu heryer çok pahalı bende bi cafe fln bakmak istiyorum ama nasıl bulucam bilmiyorum bende çamlıcaya yakınım en azından gidip yeri görürüm uygun olur mu benim için de diye ve kaç kişilik bi organizasyon yaptın öğrenebilir mym:KK42:

canım çamlıcada nerde yaptın sen organizasyonu heryer çok pahalı bende bi cafe fln bakmak istiyorum ama nasıl bulucam bilmiyorum bende çamlıcaya yakınım en azından gidip yeri görürüm uygun olur mu benim için de diye ve kaç kişilik bi organizasyon yaptın öğrenebilir mym:KK42:

Küçük Çamlıca'da Garden Cafe'de yaptım. 155 kişi ağırladık. Orada fotoğraflarımız duruyor zaten hala...

merhabalar kızlar

ben yeni katıldım aranıza

bi şey sorucam bu mekanlardan rüyabahçeyi gidip yerinde göreniniz var mı acaba

merhabalar kızlar

ben yeni katıldım aranıza

bi şey sorucam bu mekanlardan rüyabahçeyi gidip yerinde göreniniz var mı acaba

10 Ağustos için rüya bahçeyi tuttum. Pazar gündüz yapıcaz düğünü. Güneş için kocaman şemsiyeleri var. O kadar yer baktım çözümü yine kadınlarkulübünden buldum :) gezmediğimiz yer kalmadı. Heryer çok pahalı. Rüya bahçe hem çok güzel hemde fiyat olarak uygun. Çokta sıcaklar. Yer için görüşmeye gittik ailelerle 6 kişi. Gitmişken kokoroççi palada karnımızı doyurup bir görüşelim dedik ve yediğimiz içtiğimiz adına tek kuruş ödetmediler :) ayrıca kendi süslemeleri dışında ne isterseniz olur yapalım yada gelin kendiniz yerleştirin gün sizin diyorlar :)

X