2012 Kasim ayinda bebeklerini bekleyen anneler..buyurun sohbete

Merhabalar... Bende Allah izin verirse 7 kasimda dogum yapicam hayirlisiyla...5. Haftamda dusuk riskim vardi yattim bi sure atlattim derken dun yeniden lavobo pedim her bi taraf kahverengi akinti oldu.hemen Dr da aldim solugu 3 veya 4 gun oncekinde bir kanama dedi dr..progestan basladi yat dedi..kasiklarimda agri sanci basladi bugunde..iyice tedirgin olmaya basladim..sanirim cok zorlu gececek bu hamiledlik...allah hepimizin yardimcisi olsun ins..

Son düzenleme:
Merhabalar... Bende Allah izin verirse 7 kasimda dogum yapicam hayirlisiyla...5. Haftamda dusuk riskim vardi yattim bi sure atlattim derken dun yeniden lavobo pedim her bi taraf kahverengi akinti oldu.hemen Dr da aldim solugu 3 veya 4 gun oncekinde bir kanama dedi dr..progestan basladi yat dedi..kasiklarimda agri sanci basladi bugunde..iyice tedirgin olmaya basladim..sanirim cok zorlu gececek bu hamiledlik...allah hepimizin yardimcisi olsun ins..

merhabaa:emir_bebek:
bilmiyorum rahatlar mısınız ancak benimde öyleydi kahve kanamam vardı hala da var ancak ben devamlı yataktayım
sadece yürüyüş yapıyorum günlük ... inanır mısınız yemek dahi yapmıyorum eşim yapmaya çalışıyor ailemden falan kimsem yok
kahve kanama da devamlı surette yatınca tehlikesiz hale geliyor..
sizde 3 gün sürekli ağrı ve kanama birlikte olmazsa bence korkmayın
allah yardımcınız olsun:KK15:

kızlar biraz önce geldim dr dan bebiş iyi allaha şükür benim bide 6 cm kistim vardı o yapabilir baskıyı diyo dr um cinsiyetimizde %80 kızmış:)ama düşük riskim sanırım devam ediyor biraz önce çok küçük bir nokta kan yine geldi dr ilacıda kesti bu haftalarda gerek yok diyo artık asıl gittiğim drumda aynı şeyi söylüyor napalım artık dinlenmeye çalışçaz

sizi merak etmiştm çok mutlu oldum hayırlı olsun:nazar:
sizde benim gibi devamlı yatın bence:emir_bebek:
:13: bu arada bilen varsa ;
hayır olsun inşallah rüyamda eşim altın tektaş takıyordu bana ama beyaz altın
rüya tabirlerine falan hep baktım bebekle ilgili birşey yazmıyor
daha önce nerede okuduysam artık bebeğin cinsiyetiyle alakalı birşeydi
sizce hayır olsun da bu rüyanın anlamı nedir??:KK1:

cnm senı cok ıyı anlıyorum suanda bende yatak i.stirahatındeyım progestron ıgnelerım yenı bıttı umarım saglıkla alırız bebeklerımızı

kızlar biraz önce geldim dr dan bebiş iyi allaha şükür benim bide 6 cm kistim vardı o yapabilir baskıyı diyo dr um cinsiyetimizde %80 kızmış:)ama düşük riskim sanırım devam ediyor biraz önce çok küçük bir nokta kan yine geldi dr ilacıda kesti bu haftalarda gerek yok diyo artık asıl gittiğim drumda aynı şeyi söylüyor napalım artık dinlenmeye çalışçaz

cnm cok sevındım gercekten allah saglıkla buyutmenızı nasıp etsın.sureklı dınle cnm iş yapma yorucu hareket etme kanamaların onunne gecersın ben dr dedıgınden berı elımı yemek dahıl hıcbırseye surmuyorum bu 7 aya kadar saglıkla gelelım dıye bol bol allahın izniyle bırsey olmaz:nazar:

genelde altını erkek bebeğe yorarlar bende cinsiyetten once altın bılezık gormustum erkek oldugunu ogrendık umarım saglıklı ve gonlunuzden gecen olur:)

ahh bide yatabilsem iğne var sanki bitarafımda o kadar kanamlı günler geçirdim doğrudüzgün yatamadım ama dikakt ediyorum tabikide bu arada bende sarı altın olursa sıkıntı beyaz olursa iyi diye duymuştum ne zman öğrenceksin cinsiyetini ben 14.haftamdayım hala %100 değil ama olsun sağlıklı olsunlar yeterki kendi dr umu aradım biraz önce oda yarın gel bakalım tekrar iyice inceleyelim dedi bugün gittiğimki arada bir gittiğim yedek dr:)

cnm cok sevındım gercekten allah saglıkla buyutmenızı nasıp etsın.sureklı dınle cnm iş yapma yorucu hareket etme kanamaların onunne gecersın ben dr dedıgınden berı elımı yemek dahıl hıcbırseye surmuyorum bu 7 aya kadar saglıkla gelelım dıye bol bol allahın izniyle bırsey olmaz:nazar:

aminn canım benim hayırlısıyla şu günleri bi atlatalım valla benden gamsızı olmuyacak bu dünyada:)ahh ne zor şeymiş anne olmak varlığını öğrendiğim günden beri ondan başka bişey düşünemez oldum

aminn canım benim hayırlısıyla şu günleri bi atlatalım valla benden gamsızı olmuyacak bu dünyada:)ahh ne zor şeymiş anne olmak varlığını öğrendiğim günden beri ondan başka bişey düşünemez oldum

Okadar cok katiliyorum ki sana kucagima saglikla alinca ohhh diycem hepimizin bebislerini rabbim korur insallaH

Uykusuzluk ve bel agrisi tek sorunum oldu:KK43:( ne uyuyabiliyorum arada kisa dalmalar yasadigimda da bel agrim cok oluyor ayni sorunu yasayanlar varmi

Uykusuzluk ve bel agrisi tek sorunum oldu:KK43:( ne uyuyabiliyorum arada kisa dalmalar yasadigimda da bel agrim cok oluyor ayni sorunu yasayanlar varmi

bel fıtığın olabilir bende de çok nadir belimden başlayan ve sol basenime doğru inen ağrılı uyuşma var ama çok nadir tabi.bekarlık dönemimde bel fıtığı başlangıcım vardı sanırım sürekli yattığım içinde arada nüksediyo fizik tedaviye git bence ilerleyen dönemlerinde eziyet olur sana.
bu arada kısmetse ben de kasım annesi olcam :) ama bugüne kadar bana hiç hamileymişim gibi gelmedi hep kendimi hasta sanıyordum ileri derecede bulantı ve kusmam vardı 3 sefer hastaneye yatıp serum tedavisi gördüm 2 aydır raporluyum işe gidemiyorum o kadar dayanılmaz bir hal almıştiki hamilelik inanın aldırmayı düşünüyordum kusarken bayılmalar aç 1.5 ay geçirdim tükürüğümü yutmaktan tiksiniyordum 5.5 kilo verdim.yarın 3 ayımız bitcek sanırım bulantılarımda yavaş yavaş azalıyo.akşam yediklerimi her ne kadar çıkarsam da buna da şükür.
allah hayırlısıyla kucağımıza alacağımız günü nasip etsin inşallah.annelik çok zormuş çokk:KK43:

Seninde baya zor geciyormus ben 16 haftama giricem yrn ve ilk gunden itibaren ayrildim isten suan yatak istirahatindeyim cok zor geciyor. Hep bir risk icinde olmak yoruyor beni:KK43:( bugun evlilik yildonumum ama sabah esim hatirlatti kafam okadar dusunceli ve karisik ki ilk defa hatirlayamadim:KK43:( umarim bu stresli gunler biter haftaya dr kntrolum var bel sorununu konuscam cunku yeni basladi. Bilgi icin tesekkur ederim. Saglikla gecirip saglikla alalim bebislerimizi:nazar:

merhabaa:emir_bebek:
bilmiyorum rahatlar mısınız ancak benimde öyleydi kahve kanamam vardı hala da var ancak ben devamlı yataktayım
sadece yürüyüş yapıyorum günlük ... inanır mısınız yemek dahi yapmıyorum eşim yapmaya çalışıyor ailemden falan kimsem yok
kahve kanama da devamlı surette yatınca tehlikesiz hale geliyor..
sizde 3 gün sürekli ağrı ve kanama birlikte olmazsa bence korkmayın
allah yardımcınız olsun:KK15:
Ilk gebeligimde hic sorun yasamadim..bunda boyle oldu nedense ocakta dusuk yaptim subatta buns hamile kaldim sukur 15. Haftaya geldik kanama vs drken.. bi suredir biseyim yoktu birden cok yogun gedi Dr da bi anlam veremedi onceki bi kanama dedi. Bebege bakti gayet iyi harekrtliydi ...bende yatiyorum normalde ama benim 5 yasinda bi canavarim var evde nekadar yatilabilirse yatiyorum...ins hayirlisiyla sag salim kavusuruz bebeklerimize...

cnm senı cok ıyı anlıyorum suanda bende yatak i.stirahatındeyım progestron ıgnelerım yenı bıttı umarım saglıkla alırız bebeklerımızı

Sanada gecmis olsun.. kadinlar icin hayat nekadar zor gercekten...erkekler ne rahat butun sikintiyi biz cekiyoruz onlara sevmesi kaliyor.. bu benim ilk yatisim degil 5 haftada basladi 12 haftama kadar yattim tam gecti sukur derken pazartesi sil bastan basladi yime yatiyorum.. simdi dogursak sikinti biticek saniyoruz..asil sikinti ozaman baslicak aslinda...dogurmakmi zor bakmakmi deseler Kesinlikle bakmakmi cok daha zor..allah hepimizin yardimcisi olsun..

Kacinci haftadasin bilemiyorum ama ben ilk gebeligimde son aylarimda cok cektim belimden...icebilecegin tek ilac minoset sade olani pulus olani degil... Cok gecmis olsun..

bizde 15+6 günlüğüz artık... karnımın büyüklüğü epey belirginleşti. geçen hafta doktora gittik özel bir hastaneye, doktorumuz bacaklarını sımsıkı kapatmış ama kıza benziyor dedi. Dün devlet hastanesine gittik kontrolümüz için yan dönmüş ama çıkıntısı görülüyor erkek dedi... Kız erkek farketmiyor ilk bebeğimiz, Allahım sağlıkla versin başka bişiy istemiyoruz ama biri öle biri böle diyor, şaşkınız :KK43:(

X