2012 Kasim ayinda bebeklerini bekleyen anneler..buyurun sohbete

heeee kızlar aklıma gelmiben bu arada iyileştim ya bu gün, tam gaz bebek alışverişlerine kaldığım yerden devam ediyorum. e bebek te süper bi indirim günü bu gün. eşimle öğle arası gidip bi sürü şey aldım mağazadan. genel bi konu başlığı açıp, istanbulda oturan hamişlere bilgi verdim ama burdan ayrıca kasım anneleriyle paylaşmak istedim.

bu gün e bebek mağazalarının marmara form avm deki şubesi açıldı. ve bebek arabalarından tutunda mama sandalyelerine oyuncaklara kadar %50 hatta daha fazla indirim var..
örneğin chicco lite way baston puseti 220 tl ye aldım. süper kalitede oyuncaklar 9.90 tl.
ev tipi modern ana kucakları 30 tl gibi süper fiyatlarda.
maclaren da da indirim var baya. başka aklıma gelen örneğin kraft twist travel sistem araba takımı( jip diyelim yahu :) 490 tl ye düşmüş.
başka 240 tl olan travel sistemler bile var. bu günü kaçırmayın derim. gidip bi gezin..linklerini atıyorum bi inceleyin sizde.yahu alışveriş yapınca nasıl mutlu oluyorum ben yaa :))hastalığı filan unutuyorum :))

e-bebek.com - Anne ilgisi, uzman bilgisi
Marmara Forum Carrefour mağazamız 5 Ekim?de açılıyor! Büyük açılışa davetlisiniz!

aldıklarınızı güle güle kullanın! keşke internette de öyle indirim yapsalarmış :) ben de bu ev tipi ana kucağını düşünüyorum gerekli mi diye. bir arkadaşım çok methetti. bir yere kalmaya giderken bile onu götürmüş ama ben emin değilim. oto koltuğu olandan aldım zaten evde de onu kullanırım gerekirse diye düşünüyorum. kalabalık olacak diye korkuyorum böyle şeyleri almayı. biraz da inşallah sağlıkla gelsin de bebiş gerekli görürsem alırım bazı şeyleri diyorum.
ben de artık bavul hazırlasam mı yoksa erken mi acaba? öyle de üşeniyorum ki!

heeee kızlar aklıma gelmiben bu arada iyileştim ya bu gün, tam gaz bebek alışverişlerine kaldığım yerden devam ediyorum. e bebek te süper bi indirim günü bu gün. eşimle öğle arası gidip bi sürü şey aldım mağazadan. genel bi konu başlığı açıp, istanbulda oturan hamişlere bilgi verdim ama burdan ayrıca kasım anneleriyle paylaşmak istedim.

bu gün e bebek mağazalarının marmara form avm deki şubesi açıldı. ve bebek arabalarından tutunda mama sandalyelerine oyuncaklara kadar %50 hatta daha fazla indirim var..
örneğin chicco lite way baston puseti 220 tl ye aldım. süper kalitede oyuncaklar 9.90 tl.
maclaren da da indirim var baya. başka aklıma gelen örneğin kraft twist travel sistem araba takımı( jip diyelim yahu :) 490 tl ye düşmüş.
başka 240 tl olan travel sistemler bile var. bu günü kaçırmayın derim. gidip bi gezin..linklerini atıyorum bi inceleyin sizde.yahu alışveriş yapınca nasıl mutlu oluyorum ben yaa :))hastalığı filan unutuyorum :))

Marmara Forum Carrefour mağazamız 5 Ekim?de açılıyor! Büyük açılışa davetlisiniz!

saidem paylaştığın için teşekkürler , dün akşam gitmiştim marmara forum a bugün gitmek gözümde büyüyor , kalmış mıdır acaba bişeyler indirimler stok ile sınırlı yazıyor geç oldu sanki biraz :)

şekerim marmara foruma geldinde neden bana uğramadın aşkolsun. bütün gün evde sıkıldım durdum :) şaka bi yana marmara forum burnumun dibinde ve benim dünyadan haberim yok. yarın gidip bi gezineyim :)

Merhaba kızlar, aranıza yeni katıldım:) inşallah 21 Kasım da bir bebeğim olacak benim de:) merak ediyorum, doğum için fotoğrafçı ayarladınız mı?

Merhaba kızlar, aranıza yeni katıldım:) inşallah 21 Kasım da bir bebeğim olacak benim de:) merak ediyorum, doğum için fotoğrafçı ayarladınız mı?

Hoşgeldin güzel kasım annesi.. Allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
ben şahsım adına doğum fotoğrafçısı ayarlamadım ve düşünmüyorum.

kızlar size bişi sormak istiyorum

bebğin göbeği düşemden yıkanmaz diyor doktor
siz ne yapmayı düşünüyosunuz bu konuda bi fikriniz varmı:26::26::26::26::26::26::26::26::26:

GUEEL E canım ben sadece sabrına hayran kaldım. benimde ilk gebeliğim sonlandırıldı. sonra kan pıhtılaşması çıktı. yani aslında 8 aydır yüreğim pır pır bir hamilelik geçiriyorum. ama belkide bir daha bu günleri yaşayamıyacağımı ve birazda birşey olmayacak bebğime düşüncesini kendimi kabullendirmek için. 20.haftalardan beri alışverişini yapıyorum. benimde annem sağolsun aldı birçok şeyini. ama o lazım olanları aldı ben birazda eğlenceli kısmını :) şimdi tek duam allahım aldıklarımızı kullanmayı nasip etsin. sağlıkla gelsin minilerimiz... allah kimseye evlat acısı yaşatmasın...

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:aminn

bu annelerde olmasa ne yapardık

benmde anem öyle şeyler almşki gerekli olarak

benm hiç aklıma gelmezdi:26:

siz ne yapmayı düşünüyosunuz bu konuda bi fikriniz varmı:26::26::26::26::26::26::26::26::26:
bu konuyu bende bayadır düşünüyorum.ama kime sorduysam bebeğin göbeği düşünceye kadar banyo yaptırmamış.zaten bebeklerin ter bezleri çalışmadığı için gerek yok sadece silersin diyorlar.
bende öyle yapıcam.

Alalh sağlıkla bebeğinize kavuştursun inşallah. ben hiç düşünmüyorum doğum fotğrafçısı falan. eşim de çok gereksiz buluyor. bazı fotoğrafçıların da abarttığını düşünüyorum pozlarına bakınca. ama tabii herkesin hoşuna giden şeyler başka. siz yaptırırsanız umarım iyi birine denk gelirsiniz tam gönlünüze göre pozlar yakalar :)

benim annem de bu knouda çok titizleniyor ve genelde kimseden duymadım göbek düşmeden yıkadığını. sadece biri ben yıkadım ama göbeğini falan ıslatmadan bebeğin kafasını vs. yıkadım dedi. en iyisi beklemek, bezle silmek garanti oslun mikrop vs kapmasın Allah korusun.

senin bebeğinin doğum tarihi ayın sonunda tam soğuklar başlar , bebeğin teri ne kadar olacak o soğuklarda sadece silmek bence de yeterli .
bende yıkamayı düşünmüyorum göbeği düşene kadar , bizim doğum tarihi ayın başında olduğu halde ya üşütürsem diye şimdiden endişeliyim :)

günaydınlarrr herkese..iyi hafta sonları...bütün annelerimiz iyidir umarım....

doğum fotoğrafçısı hakkında konuşulmuş..bende gereksiz görenlerdenim..zaten bi dolu masraf oluyor birde ona ayıracak maddiyat yok..biz kendimiz çekeriz fotoğrafımızı artık....

ben dün bebeğimin kıyafetlerinin bir kısmını ütüledim oturduğum yerde..hepsini bitiremedim..bugünde diğer kalan kısmını ütüleyip yerleştircez inşallah...yorucu ama zevkli o minik minik şeyleri ütülemek:))

doğum fotoğrafçısı hakkında konuşulmuş..bende gereksiz görenlerdenim..zaten bi dolu masraf oluyor birde ona ayıracak maddiyat yok..biz kendimiz çekeriz fotoğrafımızı artık....

ben dün bebeğimin kıyafetlerinin bir kısmını ütüledim oturduğum yerde..hepsini bitiremedim..bugünde diğer kalan kısmını ütüleyip yerleştircez inşallah...yorucu ama zevkli o minik minik şeyleri ütülemek:))

ay ne güzel ben de yıkamadım daha. yıkayıp ütülemem lazım ki hastane bavulunu da hazırlayayım. ama belim çok ağrıyor 2-3 gündür hiç bir şey yapasım yok :KK43:

Selam cnm,

Arkadaşlar gereksiz bulmuşlar, ben gereksiz bulmuyorum ama pahalı buluyorum sadece. Ama benim düğünümde fotoğrafçı sorun olmuştu. Düğün gününden annemle babamla bile pozum yok. O yüzden bebeğimin doğduğu gün sevdiklerimle güzel pozlarım olsun istiyorum. Ben ankarada yaşıyorum. Bayağı araştırdım. Piyasa ortalama 450-700 arasında değişiyor ve dahil olan şeylere göre de fiyatlar farklılaşıyor. Mesela albüm istiyorsan 600 civarında fiyatlar. Ben sanırım aklıma yatan birisiyle anlaşacağım.

ay ne güzel ben de yıkamadım daha. yıkayıp ütülemem lazım ki hastane bavulunu da hazırlayayım. ama belim çok ağrıyor 2-3 gündür hiç bir şey yapasım yok :KK43:

ayy ben çokmu erken davrandım acaba ben bebeğimin kıyafetlerini 20gün önce falan yıkayıp ütüleyip yerleştirdim:KK1:çok hevesliydim çünkü kıyafetleri alır almaz hazırladım

çantamızda hazır:21::21:

bu arada kızlar bebeğimin kıyafetlerini amway ın loc uyla yıkadım ve hep öyle yapıcam katkısız olduğu için asla zarar vermez bebeklerimize
tavsiye ederim

ayy ben çokmu erken davrandım acaba ben bebeğimin kıyafetlerini 20gün önce falan yıkayıp ütüleyip yerleştirdim:KK1:çok hevesliydim çünkü kıyafetleri alır almaz hazırladım

bu arada kızlar bebeğimin kıyafetlerini amway ın loc uyla yıkadım ve hep öyle yapıcam katkısız olduğu için asla zarar vermez bebeklerimize
tavsiye ederim

ben oyalanıp duruyorum önceden yıkamak daha iyi ne olacak ki :) benim mobilyanını kokusu çıkmak bilmiyor o yüzden de diğer aldıklarımı yerleştiremiyorum bu yıkanacaklardan evde kalacakları da aynı şekilde koku sinerse diye yerleştirmeye çekiniyorum hep ortalıkta duruyorlar. ben de dalan roxy var onunla yıkmayı düşünyorum o da tamamen bitkisel bir de başka bir bitkisel sabun aldım inşallah ikisi de iyi gelir. ama loc un çamaşırlara kullanıldığını bilmiyordum. ben de almayı düşünüyorum loc ve başka amway ürünleri de kararsızım fırın temizleme sıvısındanb başka hiç kullanmadım çünkü. sadecce bir kere loc almıştık bekarken anlattıkları gibi olmadığını düşündüğümden vazgeçmiştim. sonra başkalarından da çok methini duyunca yeniden alasım geliyor.

ben oyalanıp duruyorum önceden yıkamak daha iyi ne olacak ki :) benim mobilyanını kokusu çıkmak bilmiyor o yüzden de diğer aldıklarımı yerleştiremiyorum bu yıkanacaklardan evde kalacakları da aynı şekilde koku sinerse diye yerleştirmeye çekiniyorum hep ortalıkta duruyorlar. ben de dalan roxy var onunla yıkmayı düşünyorum o da tamamen bitkisel bir de başka bir bitkisel sabun aldım inşallah ikisi de iyi gelir. ama loc un çamaşırlara kullanıldığını bilmiyordum. ben de almayı düşünüyorum loc ve başka amway ürünleri de kararsızım fırın temizleme sıvısındanb başka hiç kullanmadım çünkü. sadecce bir kere loc almıştık bekarken anlattıkları gibi olmadığını düşündüğümden vazgeçmiştim. sonra başkalarından da çok methini duyunca yeniden alasım geliyor.

haklısın cnm koku sinerse yıkadğn boşa gider. ben hepsini ayrı ayrı poşetledim.öyle yerleştirdim. ne bilim belli olmaz belki erken gelir bebeğimiz sonra aceleye gelmesin dedim:KK1::KK1:

tatlım belki loc u kullanılması gerek tiği gibi kulanmamışsındır. o ürünlerin hepsinin kullanım kuralları var.
canlı çiçeklerin dibine loc dökeilirsin hiç bir zararı yok. zararsız olduğunu burdan anlayabilirsin.
çamaşır makinesine 4pompa sıkıyorum yeterli oluyor. calgon ve yumuşatıcı falande gerektirmiyor.lzaten extra katkılı bişey değsin istemiyorum bebeğin çamaşırlarına

bebeğimi yıkamak içinde amway ın beyaz sabununu kullanıcam pişik olmasını engelliyor

ben memnunum ameay ürünlerinden

canım biraz iyileş öyle yap istersen ozaman ben oturduğum yerde yaptığım halde belim koptu...ama çokta geç kalma daha da ağırlaşıcaz biliyorsun..benimde mobilyaların kokusu tam çıkmış değil ama onu beklersem heralde bebek doğacak:)))

tavsiye ederim

ne güzel herşeyini erkenden yapmışsın canım..bebeğin çantası hazır değil benimde onu yapıcam daha..2 çanta yaptım ben bebeğime ve bana...

bende hacı şakir granül sabunla yıkadım çamaşırlarımızı..locu bende duydum arkadaşlardan ama bebek ürünü olduğunu bilmiyordum ..teşekkürler tavsiyen için

canım biraz iyileş öyle yap istersen ozaman ben oturduğum yerde yaptığım halde belim koptu...ama çokta geç kalma daha da ağırlaşıcaz biliyorsun..benimde mobilyaların kokusu tam çıkmış değil ama onu beklersem heralde bebek doğacak:)))

ne güzel herşeyini erkenden yapmışsın canım..bebeğin çantası hazır değil benimde onu yapıcam daha..2 çanta yaptım ben bebeğime ve bana...

bende hacı şakir granül sabunla yıkadım çamaşırlarımızı..locu bende duydum arkadaşlardan ama bebek ürünü olduğunu bilmiyordum ..teşekkürler tavsiyen için

hazır etmek lazım bence canım yaa erken doğm riski olmasa bile bebeklerimizn canı gelmek isteye bilir:emir_bebek:

loc sadece bebek ürünü değil cnm ama bebek çamaşırlarına çok uygun katkısız:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

X