2012 şubat ayında hamile kalıp bebegını kucaklamak isteyenler buyrun gayret edelim...

sevdayolcusu

Canımdan can ol....
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
1.120
91
selamun aleykum kızlar benı tanıyanlar vardır aranızda.....
kasım 2010da evlendım o zamandan berı umutla gayretle ıstedım ama olmadı
sımdı adetım bıttı ve ben gayretlı bı calısmaya baslıcam
esıme kecı bıynuzu kendımse arı sutu polen kullancam bakalım
dualarla rabbım verecek bılıyorum bu ay umutluyum ve kafama soyle bı dusunce yerlestırdım herkes
yapıyo oluyo benımkıde olacak........
bana destek olmak ısteyen ve hamıle kalmak ısteyenler hergun karalayalım bısıler bakalım netıce ne olsun
GORELIM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GUZEL EYLER .....
BI GOZ ATIP CIKMAYIN DERTLESELIM TANISALIM YARIN GORUSME UMUDUYLA HEPINIZE IYI GECELER SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...:KK49::KK49::KK49:

selamun aleykum kızlar benı tanıyanlar vardır aranızda.....
kasım 2010da evlendım o zamandan berı umutla gayretle ıstedım ama olmadı
sımdı adetım bıttı ve ben gayretlı bı calısmaya baslıcam
esıme kecı bıynuzu kendımse arı sutu polen kullancam bakalım
dualarla rabbım verecek bılıyorum bu ay umutluyum ve kafama soyle bı dusunce yerlestırdım herkes
yapıyo oluyo benımkıde olacak........
bana destek olmak ısteyen ve hamıle kalmak ısteyenler hergun karalayalım bısıler bakalım netıce ne olsun
GORELIM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GUZEL EYLER .....
BI GOZ ATIP CIKMAYIN DERTLESELIM TANISALIM YARIN GORUSME UMUDUYLA HEPINIZE IYI GECELER SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...:KK49::KK49::KK49:

canım bende 3 aydır uğraşıyorum olmadı bu ay soğan kürü uyguladım bal,tarçın,çörekotu karışımı yedim arada polen yedim ve çok şükür çift çizgiyi gördüm hangisinin mucizesi bilemem ama etkili olduğuna eminim sende dene eğer başka bir problemin yoksa inş. müjdeni alırsın Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...inş. en kısa zamanda bebişin göbüşüne gelir:)))

canım bende 3 aydır uğraşıyorum olmadı bu ay soğan kürü uyguladım bal,tarçın,çörekotu karışımı yedim arada polen yedim ve çok şükür çift çizgiyi gördüm hangisinin mucizesi bilemem ama etkili olduğuna eminim sende dene eğer başka bir problemin yoksa inş. müjdeni alırsın Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...inş. en kısa zamanda bebişin göbüşüne gelir:)))

hayırlı olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin inşallah o kürleri nasıl uyguluyorsunuz soğan kürü mesela ne işe yarıyor ??

canım benım dua et olurmu cok sevındım ınsallah hepımız ve her ısteyen kavusur bebegıne
:KK49::KK49::KK49:

hadı kızlar kımse farketmıyo topıkımı :KK70:
ben yumurtlama gunlerımdeyım bekledıgım ve gelmesını hıc ıstemedıgım adet tarıhım ıse 8 mart sızlerde ozellıklerınızı yazarsanz yardımcı oluruz bırbırımıze

merhaba benimde beklenmeyen adet günüm 6 mart :) bi oğlum var altı yaşında ikinci bebeği istiyoruz yumurtlama günlerimde çalıştım inşallah olur bu ay ..

Allahımm şükürler olsun, bu sefer tamamına erdir sağlıklaaa.

merhaba arkadaşlar 5 buçuk yıllık evliyim

bissürü tedavii ,aşılama neler neler denedimolmadıı.. doğal yolla 2 defa olduu fakat ikisde düştü ... 2. si geçen sene nisanda düştü..

ve bu ay azmettimm neler neler yaptım şükürler olsun Rabbim dualarımı kabul etti , cabalarıma cvp verdii:)

önce 15 gün soğan kürü....

sonra adetin 3. günü doktoruma danışarak klomen kullandım..

klomen bitti 8 gün incir suyu içtim 2 günde havuçlu incirsuyu içtim....

adetin 15. günü belime yakı yapıştırdım 2 gün beklettim.............

ve presed jel kullandımm

artık hangisinin faydası oldu bilmiyorum ama Rabbim nasip etti şükürrr.....

bu arada geçen ay cem demirel tüp bebek veya aşılama yaptırın demişti...

Rabbim yeniden tedavilere gerek bırakmadan doğal yolla nasip ettii....

merheba ben 7 yıllık evliyim bir kızım var 5 yasında keseyi görmedigim için ikincisi halen kesinleşmedi ama kan degerim 94.73 cıktı yanı hamıleyım ben herangi birsey yapmadım 16 aydır hamıle kalamıyordum umudu kesmıstım ılacta kullanmıyordum bakalım haftaya kesınlesecek son adet tarihim 16 ocaktı ama benımkı geç döllenme olabılırmıs doktor oyle söyledi kısmet artık

merhaba benimde beklenmeyen adet günüm 6 mart :) bi oğlum var altı yaşında ikinci bebeği istiyoruz yumurtlama günlerimde çalıştım inşallah olur bu ay ..

insallah canım bende sabırla beklıyorum bılıyorum gelıcek ama ne zaman kac yasındasın ılk cocugun hemen olmusmuydu canm

Allahımm şükürler olsun, bu sefer tamamına erdir sağlıklaaa.

merhaba arkadaşlar 5 buçuk yıllık evliyim

bissürü tedavii ,aşılama neler neler denedimolmadıı.. doğal yolla 2 defa olduu fakat ikisde düştü ... 2. si geçen sene nisanda düştü..

ve bu ay azmettimm neler neler yaptım şükürler olsun Rabbim dualarımı kabul etti , cabalarıma cvp verdii:)

önce 15 gün soğan kürü....

sonra adetin 3. günü doktoruma danışarak klomen kullandım..

klomen bitti 8 gün incir suyu içtim 2 günde havuçlu incirsuyu içtim....

adetin 15. günü belime yakı yapıştırdım 2 gün beklettim.............

ve presed jel kullandımm

artık hangisinin faydası oldu bilmiyorum ama Rabbim nasip etti şükürrr.....

bu arada geçen ay cem demirel tüp bebek veya aşılama yaptırın demişti...

Rabbim yeniden tedavilere gerek bırakmadan doğal yolla nasip ettii....

canım rabbım kucagına almayı nasıp etsın ınsallah yaaa ne guzel bı duygu onun varlıgını bılmek
banada ozel dua edermısın adım ayse hamılelerın duası kabul olurmus cok rıca edıyorum.....

merhabalar arkadaşlar uzun süredir bu siteyi dışardan takipteydim yazıp tanışmak bugüne kısmetmiş.bende 7,5 aylık evliyim 7 gün sonra allah izin verirse 8aylık olucaz:)4aydır bebek istiyoruz ilk ay rahatsızlandığım için sadece tek ilişki oldu onu takip eden 2 ayda düzenli ilişkilerimiz oldu malesef bu bebeğimizi getirmeye yetmedi::KK33:2 gün sonra hastalanıcam bu ayda boşa gitti:KK43:bugün idrar testi yapıp negatifi gördük bütün umutlarım mart ayına ertelendi..inş hepimiz en kısa zamanda hayırlısıyla ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız:KK49:

hadı kızlar kımse farketmıyo topıkımı :KK70:
ben yumurtlama gunlerımdeyım bekledıgım ve gelmesını hıc ıstemedıgım adet tarıhım ıse 8 mart sızlerde ozellıklerınızı yazarsanz yardımcı oluruz bırbırımıze

Yumurtlama ve adet günlerimiz aynı :) Biz de çalışmalar üzerindeyiz bakalım kısmet. 1,5 yıllık evliyiz. İlk denememiz bu olacak.

canım rabbım kucagına almayı nasıp etsın ınsallah yaaa ne guzel bı duygu onun varlıgını bılmek
banada ozel dua edermısın adım ayse hamılelerın duası kabul olurmus cok rıca edıyorum.....

canım benim Allah razı olsunn bende 5 yıldır herkesten dua istiyordum... inşallah Rabbim bu ay bebişini sağlıkla göbişine koysun , hayırlı bi şekilde kolaylıklarla kucağına almayı nasip etsinn....

canım benim Allah razı olsunn bende 5 yıldır herkesten dua istiyordum... inşallah Rabbim bu ay bebişini sağlıkla göbişine koysun , hayırlı bi şekilde kolaylıklarla kucağına almayı nasip etsinn....
Tatlicik cok sevindim canim, seni epeydir takip ediyordum bu arada sonunda bende hamile kalmayi basardim tup bebekle.. Allahin izniyle 9+3 haftaligiz bugun yalniz inanilmaz derecede cok korkuyorum bebegime birsey olacak diye.. Dun ve ondan onceki gun birilerine sinirlendim bugun cok kasilmam var korkuyorum..

Tatlicik cok sevindim canim, seni epeydir takip ediyordum bu arada sonunda bende hamile kalmayi basardim tup bebekle.. Allahin izniyle 9+3 haftaligiz bugun yalniz inanilmaz derecede cok korkuyorum bebegime birsey olacak diye.. Dun ve ondan onceki gun birilerine sinirlendim bugun cok kasilmam var korkuyorum..

canımmm benimm gözün aydınn bende çok sevindimmm:)) bitanem hiç bişeye sinirlenmee naparlarsa yapsınlar bebeğini düşünn hiç kimse bebeğinden önemli degil yat dinlen bi kaç günn , sakin ol sakın stres yapma bebeğine bişi olmaz inşallahh...

bende bütün gece rüyamda bebeğimle uğraştım aynen kaybetme korkusuu bissürü kabus ..... bugün yatıp dinlenim diyorum

ah canım benım umarım ıkımızdde hamıleyızdr bebegımız gelıyodur ınsallah cok ıstyorum

kızlar cok heyecanlıyım kac aydır ılk defa bole oluyorum yaaaa neden bılmıyorum ıcım ıcıme sıgmıyo sankı ınsallah bebegım gelmeye calısıyodur annesı gıbı gayret edıyodur ınsallah hepınızden dua ıstıyorum lutfeeen :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhaba kızlar
5 şubatta reglim başlamıştı. Biz de bu ay ilk kez çalışmalara başladık. 3-4 gün önce tahmini regl olurum diyordum tam o sıralarda açık kahverengi akıntım gelmeye başladı, ümidi kesmiştim. Normalde her adetten önce kahverengi akıntım olurdu ama 1-2 gün sürer regl sancılarım başlardı. Şu aralar karnımda hafif sancılanmalar var ama hala da adetim başlamadı, lekelenme devam ediyor. Ümitlenmek istiyorum ama test için de daha erken gibi geliyor, bekliyorum..İnşallah hayırlısıyla mutlu sonuç alırız...

Merhaba kızlar
5 şubatta reglim başlamıştı. Biz de bu ay ilk kez çalışmalara başladık. 3-4 gün önce tahmini regl olurum diyordum tam o sıralarda açık kahverengi akıntım gelmeye başladı, ümidi kesmiştim. Normalde her adetten önce kahverengi akıntım olurdu ama 1-2 gün sürer regl sancılarım başlardı. Şu aralar karnımda hafif sancılanmalar var ama hala da adetim başlamadı, lekelenme devam ediyor. Ümitlenmek istiyorum ama test için de daha erken gibi geliyor, bekliyorum..İnşallah hayırlısıyla mutlu sonuç alırız...

canım benım umarım senın ıcın hayırlısı olsun umarım bebegın senınledır:KK49::KK49::KK49:

X