2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

evet şekerim doğru düşündün, ben de öyle düşünüyorum. düdüklüde kaynatsak acaba bişi olur mu bakliyatları? portakal ağacında dinlendire dinlendire yapmışlar hep. 8 saat falan diyo:KK53:

Annem hep geceden ıslatarak yapardı ben de tam araştırmadım canım bir soruşturmak gerek

kızlar ben aşure yapıcam cok kararlıyım şu anda :18::18::18::18::18:

bi sakin ol tatlım yaa, sen önce şu köfte iskendrei yap.. biraz da çok iş yapma..

Yarın izin günüm ben de yapmayı planlıyorum eve bereket getirir..

walla tebrikler hanımlar :KK54:

evet şekerim doğru düşündün, ben de öyle düşünüyorum. düdüklüde kaynatsak acaba bişi olur mu bakliyatları? portakal ağacında dinlendire dinlendire yapmışlar hep. 8 saat falan diyo:KK53:

canım ben tam bilmiyorum ama annem ıslatıyo önceden, ve düdüklüde yapıyo sanki ama emin olamadım şimdi ben:26:

eee yapılır canım neden yapılmasın istedikten sonra..biz bir gün öncesinden bakliyatları sobada pişiriyoruz..:KK31:
ertesi gün kuru meyveler yıkanıp pişiriliyor..sonra hooop buluşuyorlar..sonra suyu, şekeri ve ilaveler giriyor devreye..
ortaya nefis bir ürün çıkıyor...aman narları unutmayın süslemek için..:KK56:

nar değil mi yaa:KK56: ben de eşime dedim geçen, aşure üzerine nar mı olur dedi :KK53::KK53: süper olur dedim, annem koysa da görse bari.. bayılır annemin yemeklerine zaten :KK56::KK56:

Allah'ın izniyle paylaşıcam kızlar sizinle de yapınca. bu akşam malzemeleri alıyım da bari. kaynatıyım bakliyatları. ayy yarın akşam da anneme gidicem o zaman nasıl yapsam acaba keşke dün başlasaydımm yaaa anneme de götürürdüm neyse yaa. nasıl yapsam acaba bu akşam tamamlayamaz mıyım ki 1 günde? :KK53:

canım alışverişi aşure gününde yani Muharrem'in 10unda yani ki cumartesi günü yaparsan 1 yıl boyunca evinden bereket eksik olmazmış inşallah... aklında bulunsun bence acele etme.. yarın annene gidecekmişsin, annenden de tarif al, ona göre yaparsın.. acelesi yok ki, aşure 10undan sonra zaten :KK34::KK34: hem de alışverişi ctsiye getir bence.. :KK34:

kızlar ben ufaktan kaçıyorum şimdilik..:KK55:

halletmem gereken işlerim var,malum kdv yaklaştı..:KK24:

öpüyorum sizleri, hoş sohbetler sizeee..görüşmek üzereee:KK16::KK16:

Bende öyleyim

Ne 8 saati , bazen bir şeyin soğumasını bile bekleyemiyorum :KK9:

aynen bende sıcak sıcak severim aşureyi bekleyemiyorum bazen birşey olunca yemek isterim sabırsızım çok nadir beklerim boğazıma fazla düşkün değilim eskisi kadar:KK1:

Son düzenleme:
bi sakin ol tatlım yaa, sen önce şu köfte iskendrei yap.. biraz da çok iş yapma..

walla tebrikler hanımlar :KK54:

canım ben tam bilmiyorum ama annem ıslatıyo önceden, ve düdüklüde yapıyo sanki ama emin olamadım şimdi ben:26:

nar değil mi yaa:KK56: ben de eşime dedim geçen, aşure üzerine nar mı olur dedi :KK53::KK53: süper olur dedim, annem koysa da görse bari.. bayılır annemin yemeklerine zaten :KK56::KK56:

canım alışverişi aşure gününde yani Muharrem'in 10unda yani ki cumartesi günü yaparsan 1 yıl boyunca evinden bereket eksik olmazmış inşallah... aklında bulunsun bence acele etme.. yarın annene gidecekmişsin, annenden de tarif al, ona göre yaparsın.. acelesi yok ki, aşure 10undan sonra zaten :KK34::KK34: hem de alışverişi ctsiye getir bence.. :KK34:
AAA Ben bunu bilmiyordum cumadan ıslatır ctesi kaynatırım öyleyse ben dee teşekkürler

merhaba arkadaşlar :) keyifler iyi sanırım. aşure muhabbeti yapılıyor anladığım kadarıyla. afiyet şeker olsun herkese :) benim eşten talep gelmezse yapmayı -daha doğrusu denemeyi :)- planlamıyorum. pek sevmiyorum çünkü.

canım üzerine sarımsaklı yoğurt dökülmüş kızartma istedi :KK43: dün gece de etli pide istemişti. iştahım açıldı evlenince yahu :KK43:

kader nolmuş hamile kadının eşi ne demiş ben anlamadım şaka mı yaptık demiş :26: çok uzun sayfalar çok, okuyasım gelmedi :KK9:

ben kahvaltı yapamamıştım kek aldım geldim, süt eşiliğinde kek yiyorum da ayşenur tatlım o yüzden faal olamadım :KK9:

kader nolmuş hamile kadının eşi ne demiş ben anlamadım şaka mı yaptık demiş :26: çok uzun sayfalar çok, okuyasım gelmedi :KK9:

ben kahvaltı yapamamıştım kek aldım geldim, süt eşiliğinde kek yiyorum da ayşenur tatlım o yüzden faal olamadım :KK9:

süt eşliğinde kek, mis gibi mis :KK16: canım çekti :26:

Evet, arkadaşlarını ve arkadaşlarının eşlerini alıp öyle gelmiş akşam.. Demişler biz şaka yaptık.. Eşin sana ne kadar güveniyor diye..

Hiç inandırıcı gelmedi bana..

Konu sahibi inanmak istemiş, hemde hamile..

ay ben okudum onu, evet eşi şaka yapmış, hatta eşinin arkadaşları ve eşleri de gelip ikna etmişler kadını şaka olduguna dair. bütün mesajları arkadaslarının telefonundan da okumuş kadın. adamın iddiası benim karım bana sormadan beni yargılamaz imiş. sanırım adam kaybetmiş:KK9: kadıncagıza yazık yaaa:KK31:

X