2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

ilk tavsiyem çalışmaya kredisi yüksek derslerden başlaman olur. ben defterde not tutarakta çalıştım ama yetiştirmek çok zordu en son özet ve soru bankalarının en kolay yol olduğuna karar evrdim ve öyle devam ettim. sistem değiştikten sonraki aöf kitapları farlıymış. onlarıda alacağım bu yıl. ona göre son fikrimi söylerim. ama kitapları görmeden önce soru bankalarını önerebilirm.

Hmmm ewet 2 unite fikri guzel yazarak dedigin gibi zaman kaybi oluyo hele ben ozet degil hepsini yazarim:)))) ehliyet alirken o kucucuk kitaba deli gibi calistim butun kitabi ozet diye tamamen kagida gecirdim :))))) cok zamanimi aldi sonuc 90 85 100 (bu arada 100 olan motor:))))))) )

Kredileri nerden ogrenebilirim cnm? Ozet derken oyle kitaplar mi var? Soru bankalari murat yayinlarinin galiba ya kusuruma bakma cok soru sordum ama inan hic bi bilgim yok

Kredileri nerden ogrenebilirim cnm? Ozet derken oyle kitaplar mi var? Soru bankalari murat yayinlarinin galiba ya kusuruma bakma cok soru sordum ama inan hic bi bilgim yok

aöf ye giriş yaparsan girer girmez derslerin yanında kredi notları yazıyor zaten. özet derken evet murattan bahsettim. hiç sorun değil bildiklerimi seve seve söyler yardımcı olmaya çalışırım. işne de yarıyorsa ne mutlu bana.
hepimiz için bol başarılı bir yıl olur umarım.

yok auscum, yanlışlık olması imkansız, çünkü aynı bölümden arkadaşlarımdan biliyorum...hemde internetten sorumlu ünitelere baktım, 10 üniteden 1-6 sorumluyuz..geçen yılda böyleydi....aynen 6 üniteden çıktı vizede....
keşke yanlışlık olsa

çooookkk teşekkür ederimmm matematik hariç 7 dersin ilk ünitelerini bitirdimm bile murat açıköğretim kitabından :))

aus şu arkadaşı atarmısın topikten, kötü örnek oluyor bize bu ne böyle daha biz bismillah demeden hepsini bitirmiş..
şaka tabi tatlım, maşallah valla nazar olur sana benden demesi...tebrik ederim gerçekten..

amin inşallah biberoncum...

biberoncum benden sana tavsiye ikini üniversite olayı kaldırılmaz...sen onu geç...önce kendi bölümünü erkenden bitirmeye bak...
seneye de bir karışıklık olmadan rahat rahat okursun sosyolojiyi....şimdi iki üniversiteye birden yetemezsin inan çok zor olur...tamam başarılısın maşallahın var, ama ikinci üniversite işin içine girince ikiye bölüneceksin..karar senin...ama ben göze alamazdım açıkçası...

Tekrar selamlar arkadaşlar,

Bende bira an önce bilgilerimi gireyim de listede adım olsun :)

Bölümüm, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri. 4. sınıf öğrencisiyim.

ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 4 Ünite
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 4 Ünite
SOSYAL GÜVENLİK 4 Ünite
İNGİLİZCE III 6 Ünite
TÜRK VERGİ SİSTEMİ 4 Ünite
TÜRKİYE' NİN TOPLUMSAL YAPISI 4 Ünite
TÜRK DİLİ I 4 Ünite

Ara sınavda sorumlu olduğum ünite sayısı: 30 ünite.

Beni de eklerseniz sevinirim. Şimdiden herkes başarılı bir sene diliyorum...

Cok tesekkur ederim cnm simdiden ise yaradi aklimda birseyler sekillendi:)) Allah yardimcimiz olsun

Cok tesekkur ederim cnm simdiden ise yaradi aklimda birseyler sekillendi:)) Allah yardimcimiz olsun

bende yarın gideceğim. gitmeden bişey sorayım. benim aöf kartından bandrol için yer kalmadı. şimdi bandrol için yeni kartmı verecekler yoksa eskisinin üzerine mi yapıştıracaklar? birde paso nasıl alacağım? hiç almadım aöf de. yarın sabaha kadar cevaplarınızı beklerim. yoksa çok geç olacak

CANIM çok geçmiş olsun oğluşuna , ilaç olarak iğne felan mı verdi?

Bende farenjit olduğumda iğne vermiş antibiytik ve ağrı kesici kalçalarım delik deşik olmuştu 12 saatte bir düşün .

Şu an yine ses de kısılma ve öküsürükmalesef ki

Antibiyoitk çok zararlı aslında ya heleki çocuklara verdiklerinde üüzlüyorum ben ya . canım ya öküsürük için şey yapabilirsin .

Ocağa azıcık kahve koy , dumanları çıkacaktır . eline kalın havlu al o dumana havluya tut ve .oğluşunun sırtını açıp önüne ve arkasına koy çok iyi geliyor biz yiğenim için yapıyorduk dene bir istersen canım rahatlar oğluşunun kıyamam ya.

Hiçbir bilgim yok ama geç olmadan cevap yazayım dedim

Bandrol üstüne koyarlar ya da yeni verirler , zaten başka seçenek yoktu değil mi ?

Paso dediğin öğrenci kimliği değil mi zaten ?

Sağol canım ya , inan bana hastalığına üzüldüğüm kadar ilaç verecek olmaya da üzülüyorum . 4 yaşına girecek henüz ateş düşürücüye bile gerek olmamıştı şükür . Ama maalesef 4 gün önce önemli bir durum değil geniz akıntısı demese dr . belki de bu kadar ilerlemeyecekti. Şimdi dediğin gibi hem sesi kısık , hem de sürekli öksürük .
Şurup verdi , antibiyotikte şurup .
Kahveyi deneyeceğim mutlaka . Zaten ıhlamur , kestane balı , limon oldu çocuğun içi dışı . Bir de zencefil başladık .
Çeneside durmuyor ki Konuşmaması daha iyiymiş ama nerdeee , sürekli o kısık sesi ile bir şeyler anlatma derdinde yavrum .

Son düzenleme:

insanın içi parçalanıyor ama maalesef yapılacak bişey yok. Okula gidiyor mu ablaccım?

dene mutlaka faydasını göreceksindir. uykusunda da yap sabaha kadar pek bişeyciği kalmaz.

Oy oyyy kıyamam ya bıdı bıdı bişeyler anlatıyrdur çıok tatlı oluyorlar o yaşlarda ya. inşallah hemencecik iyileşir oğluşun

Evet canım geçen hafta ilk kez kreşe başladı , nasıl da hevesle gidiyordu ama hemen hastalığı kaptı ve gidemiyor şimdi .

Her gün öğretmeni arıyor , bir haftada sevdirmiş kendini , kadın bir sesini duyayım diyor telefonda .

Allahın izni ile iyileşsin diye her şeyi denerim canım ya , merak etme uykusuna gerek yok , ver ver ben yapıcaaaam diye alıverir elimden havluyu .

Maşallah çok sevindim demekki kendide okulu sevmiş ki , kendini de sevdirmiş küçük adam

Desene pek seviyor öyle şeyleri yapsn tabi :)

Okuullu olunca öyle şeyler oluyor malaesef ki , benim yiğenimde okula başladığındna beri hastalanıyordu.

Ausum, çok çok geçmiş olsun...Hay Allah yaa, doktorun da basireti bağlandı herhalde, biraz daha erken müdahale olsaydı en azından antibiyotiksiz kurtarabilirdiniz belki. Ama buna da şükür, eminim kuzucuğun hemen atlatacak. Sen de kendine bakmayı ihmal etme, sen hem Yusuf'a hem de bize lazımsın...:)

Ben android gibi bir şey oldum canım ya

Öksürmekten ciğerlerim çıkıyor ama daha pastil ve doğal yollar dışında ilaç almış değilim . Robot gibiyim şuan , tek şartlandığım Yusufun iyileşmesi . Enerjisi de yerinde yahu maaşallah , düşün yani hastalık bile azıcık koltukta oturtmuyor paşayı.

Teşekkür ederim arkadaşım Siz de bana lazımsınız

BAK YA AUS BACIMIZ TOPİCİ KURMUŞDA SAYFALAR İLERLEMİŞDE BENİM DAHA YENİ HABERİM OLUYOR...ALLAHDAN GÖZDE BACI VAR oda olmasaa diğer sayfada kendi kendime konuşup duracaktımmm ...aussss hemenn derhallll bu msjmı okuduğun an lütfen benide ekelrmisinnnnn sayfaya...
adalet 2.sınıf 8dersim vardır muhtemelen 8*4=32 ünitem vardırrr hadi desek 2 dersim 3 ünite olsa bile 30 ünite eder:)
neysee çalışırım inşallahhh... herkese çalışkan bir yıl diliyorummm canlar...

a a a geçmişler ola bacım...yusufçukmu okuldan getirdi bu hastalık mikrobunu yahuuu....

Bende ismini gördüm aşağıda sen mesaj yazmadan listeye ekleyeyim çaktırmadan dedim ama yetişemedim

Hemen ekliyorum canım benim . Bu sene ihale bana kaldı , geçen senelerde sevgi meleği yapıyordu , hem mezun oldu hemde bu sene kpss var , uğraşmak zor olur bana dedi. Bende alıverdim bu kutsal görevi Hep gazel yüzünden gaza getirdi beni .

30 da el sıkıştık mı şimdi gökçem ünite sayısında

a a a geçmişler ola bacım...yusufçukmu okuldan getirdi bu hastalık mikrobunu yahuuu....

Aynen canım azıcık öyle oldu .

Daha koca sene var , bağışıklık sistemini okula göre güçlendirmeliyim çocuğun . Direnaus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…