2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Auscuğum , 1 ünite daha ekler misin? :KK12: :21:

Ders çalışacağım derken acıktım :KK56: :125:Gece gece yesem kilo yapar :KK8: Yemeyeceğim şunun şurasında sabaha ne kaldı hayırlısıyla :KK52: :KK1:

selamlar..
işletme 3. sınıf tekrarı yapmaktayım, 4 den 2 ders alabildim :KK53: göz gezdirme dışında çalışmadığım için..
kendimden şüpheliyim, hiç düzenli çalışabilen biri değilim :KK1: sevmiyorum sıkılıyorum üşengecim ama çalışmaya niyetliyim bayramdan sonra :)) başlamam ayrı dert, sürdürmem ayrı dert inşallah olur.. bir de kpss var bakalım..
toplamda 30 ünitem var gibi görünüyor...

kolay gelsin herkese :)

Auscuğumm :KK16: Dersaneden geldim persim çıktı :KK37: bugün ünite bildiririmimi gece yapabilirim :KK68::KK31::KK8:
Çünkü daha çalışmam gereken kpss konularım var:KK8::KK6: :126:

Çok yoğunsun canım , inşAllah çalışmalarının karşılığını alacaksın :KK16:

yok be ausum, ne nazarı, keşke üniteler şöyle ikişer üçer gitse de nazar değecek diye korksam :KK14: ama nerdeee....
aöf nin kitaplar sandığımdan çok çok daha uzunmuş...
inan tembellik değil, içimde çalışma isteği var, hatta elimde kitap olmadıkça bişey yapacakmışım, bişeyi unutmuşum veya hani biyere gidersin de sanki bişey unutmuşsun gibi hissedersin ya, aynen öyleyim, çalışma isteği var ama kitabı alıyorum elime 3 sayfa 5 sayfa 10 sayfa 15 ..20... derken artık bunalmaya başlıyorum..bıkkıınlık geliyor...
hakkımızda hayırlısı bakalım, zor olacak ama inşallah bitecek bi şekilde... :KK53: yani inşallah :KK52:

Allahın izni ile bitecek canım ya , sen birer birer olsa da sistemli çalışmaya devam et , öyle bile gitsen 1 ay kala ünitelerinin hepsi bitecektir ve tekrar için koskoca 30 günün kalacak :KK31:

Ausencina çok ilgili ve duyarlı bir konu sahibisin tebrik ediyorum :KK9: :KK16:

Rica ederim ne demek :KK17:

Azıcık motive ediyorsa bu topik , yardımcı olabiliyorsa ne mutlu bana .

Bu arada listede adın yok , eklenmek ister misin ?

Günaydınlar herkese :KK3:

Tatil başladı başlamasına da bizim eve daha uğramadı , eşim bugün çalışıyor , hava yağmurlu burada .

Oğlumla sabahtan beri kesme , boyama , oyun hamuru yaptık , şimdi mutfağa girişeceğim , bayram tatlısı , böreği , sarması ...:KK6:

Hadi el öpmeye bekliyorum sizi bayramda
:KK31:

hangi bölümde okuyorsun?ing.de yardımcı olabileceğim bir şey olursa her zaman beklerim:KK42: ana kitap yani okulun verdiği kitapları itinayla çalışıyorum hatta nostalji yapıp altlarını çizerek çalışıyorum özet çıkarıyorum daha iyi oluyo en azından tekrar ettiğim zamanlarda özetlerden çalışırım..ama buna rağmen sınavlarda çıkabilcek sorularıda çözmek görmek adına yardımcı kitap düşünüyorum..bi arkadaşım leon yayınları dedi bilemedid valla

ben çeko okuyorum DoLmA. Bende senin gibi yapıyorum kitapların özetlerini çıkartıp yazıorum bide bölüm sonunda ünite özeti oluyor ya onlaara çalışıyorum. özetler bittikten sonra ise tamamen ezbere başlayacağım oda bayram haftasında olcak inş :KK43: buyıl mezun olmak istioyurm ama matematik geçen konular pek bana göre değil. özellikle para ve banka ile türk vergi sis. zorlıcak beni :KK43: :18::18:
4cü sınıftayım şuan ama sanırım 1 yıl uzatıcam okulu :S

selamlar..
işletme 3. sınıf tekrarı yapmaktayım, 4 den 2 ders alabildim :KK53: göz gezdirme dışında çalışmadığım için..
kendimden şüpheliyim, hiç düzenli çalışabilen biri değilim :KK1: sevmiyorum sıkılıyorum üşengecim ama çalışmaya niyetliyim bayramdan sonra :)) başlamam ayrı dert, sürdürmem ayrı dert inşallah olur.. bir de kpss var bakalım..
toplamda 30 ünitem var gibi görünüyor...

kolay gelsin herkese :)

Hoşgeldin aramıza arkadaşım :KK16:

Bayramdan sonra bir çoğumuz için slogan oldu zaten .Hep beraber üstesinden geleceğiz bu hain ünitelerin :KK52:

Ekliyorum adını listeye , sık sık takipte ol , bayramdan sonra tam gaz çalışmaya başlıyoruz :KK55:

Tatil başladı başlamasına da bizim eve daha uğramadı , eşim bugün çalışıyor , hava yağmurlu burada .

Oğlumla sabahtan beri kesme , boyama , oyun hamuru yaptık , şimdi mutfağa girişeceğim , bayram tatlısı , böreği , sarması ...:KK6:

günaydın auscum, bende bugün cam falan silecem, üff hiç de sevmem silmeyi.. odaları silip süpürüp vs uğraşıcam....mutfağa en son girecem çünkü mutfağa girildimı çıkılmıyor...
tatlıya karar vermedim henüz ne yapsam acaba? hazır yufkadan baklava yapayım diyordum ama geçen bayram onu yapmıştım, bu bayram ne yapsam acaba, :KK31:
ben sana yardıma geleyim önce senin evi halledelim, sonra benimkini ne dersin :KK52:

Allahın izni ile bitecek canım ya , sen birer birer olsa da sistemli çalışmaya devam et , öyle bile gitsen 1 ay kala ünitelerinin hepsi bitecektir ve tekrar için koskoca 30 günün kalacak :KK31:

Amin inşaALLAH(C.C) canım hepimiz alcağız emeklerimizin karşılığını.... :KK16: ALLAH(C.C) hepimizin yardımcısı olsun... (Amin) :KK16:

Son düzenleme:

Kolay gelsin canım... bana da daha bayram gelmedi :KK1: Dershaneye gideceğim nasipse :KK16: Oğlunla sana mutlu bayramlar dilerim :KK55: :KK16: :KK16: ALLAH(C.C) yardımcın olsun (amin) :KK16:

günaydın auscum, bende bugün cam falan silecem, üff hiç de sevmem silmeyi.. odaları silip süpürüp vs uğraşıcam....mutfağa en son girecem çünkü mutfağa girildimı çıkılmıyor...
tatlıya karar vermedim henüz ne yapsam acaba? hazır yufkadan baklava yapayım diyordum ama geçen bayram onu yapmıştım, bu bayram ne yapsam acaba, :KK31:
ben sana yardıma geleyim önce senin evi halledelim, sonra benimkini ne dersin :KK52:

Sana da kolay gelsin gazel...
ALLAH(C.C) yardımcın olsun...(amin)... :KK16:

Hoşgeldin aramıza arkadaşım :KK16:

Bayramdan sonra bir çoğumuz için slogan oldu zaten .Hep beraber üstesinden geleceğiz bu hain ünitelerin :KK52:

Ekliyorum adını listeye , sık sık takipte ol , bayramdan sonra tam gaz çalışmaya başlıyoruz :KK55:

hoşbuldum teşekkürler :) çok çalışcam dedim hep lafta kaldı bu sefer daha bi kararlıyım yoksa buraya da yazamazdım :KK1:

bayramdan sonra hepimize kolay gelsin inşallah :)

teşekkürler yardımın için ama ben geçen sene ana kitabı çalışıp soru çözmek adına nokta atıştan çözmùştüm ama hiç çıkmadı sınavda :KK28: ben işletme 4.sınıfım..belki senin bölüm farklıysa tabiki..ama bu sene nokta atışta hiç rağbet yok geçen sene dumur etti herkesi :KK1: benim kafamda oldu çorum yani çünkü egem diyen var murat diyen var leon diyen var sende nokta atış diyosun..yani kesin olarak memnun olabilirsin diyosan nokta atış alcam zaten tek bi yardımcı kitap alırım

birebir aynı sorular çıkmadı evet
ama dediğim gibi çok ayrıntılı soruları sorduğu için benim işime yaradı açıkçası
belki bölüme göre de değişebilir soruların tutma ihtimali:KK34:

ÖĞRENCİ ADIBÖLÜM / SINIFSORUMLU OLUNAN ÜNİTE SAYISI(VİZE)ÇALIŞILAN ÜNİTE SAYISIKALAN ÜNİTE SAYISIHAL ve GİDİŞAT :KK9:
01AusenciaUluslararası İlişkiler 426
26:119:
02GzdBky
Okul Öncesi Öğretmenliği 3/4
611843Topiğin son mohikanı gözde yılmadan çalışmaya devam :nazar:
03gazeldustubaglara
İlahiyat 2
44935
Bakalım ne zaman günde 2 ünite haberi alabileceğiz gazel hanımdan???
04sedulu
İşletme 4
24

24
Kasım ayında çalışmaya başlayacak:KK34:
05december90
Kamu Yönetimi 3/4
33
33Haber alınamıyor:KK19:
06Gareng
Dış Ticaret 2
24

24
Neden gittin bilmiyorum ama geri dön lütfen.
07Biberon
Türk Dili Ve Edebiyatı 2
23
320
Edebiyata ara veren biberon , sosyoloji ile devam
etmekte
:KK55:
08glsen
İşletme 1
32
923
Haber alınamıyor:26:
09mmis
Sosyoloji 1
27
225
Haber alınamıyor:26:
10DatluCadu
Sosyoloji 1

Uzaktan Eğitimden çok sevgili Misafir sanatçımız :KK16:
11piyonist
İşletme 4
24
222
Tüm gün kk dayım , ne vakit çalışayım ki diyen öğrenci modeli :KK9:
12z_e_l_i_s
Ç.E.K.O 4
30

30
İş Sağlığı ve Güvenliği dersi ile çalışmaya başladı.
13kgokce
Adalet 2
30

30
Hamilelik haberi ile topiğimizi şenlendiren gökçeye hayırlı doğumlar diliyoruz :KK16:
145February
Kamu Yönetimi 3/4
42
438Ünite bildirimleri bu ara gelmeye başladı şükür:KK16:
15eftelya__
Sağlık Kurumları İşltmeciliği1
288202 şer 2 şer derken fena değil durum , kaldı 20:KK36:
16Biberon part 2Sosyoloji 149940Bayramda eşinden paşaya bakma sözü alan biberon , çalışma rekoru kıracak gibi.
17anzer_baliAdalet 237
37Henüz hiç çalışası yokmuş:KK52:
18lolissTürk Dili ve Edebiyatı 4 28199Kem gözlerden uzak :nazar:Çok çok iyi gidiyor lolisscim .
19Fountain İktisat 334430Yakında hızlanacağım diyen fountain , kursa da başladı.
20GamzeLiİşletme 4

Ünite sayısı bildirimi bekleniyor
21cglaa16İşletme 2 64
64Ders çalışmaya bayramdan sonra başlayacakmış.
22ozdn İktisat 4

Ünite sayısı bildirimi bekleniyor.
23do_majorİşletme 4 12112Artık hızlansam iyi olacak diyerek siftahı yaptı:KK9:
24hayatiyasamakİşletme 3/428
28Bu sene azimliyim dedi , günlerdir ses yok.:KK52:
25EMLEBİktisat 351250Toiğimizin ikinci hamilesi :nazar:
Hayırlı doğumlar diliyoruz :KK16:
26destanhanimİşletme 320
20Dükkanda çalışırken uykusu gelen destana bir çare bulalım lütfen !
27_ada_Sosyoloji 149
49Ada da bu sene hem kpss hem aöfçü..
28eliz16Maliye 128523Kitap kapaklarını açtım , artık beni kimse tutamaaaaz dedi:KK9:
29ProbisssTürk Dili ve Edebiyatı 1 23518Aramızda ünitelerini ilk bitirecek kişi olacak gibi:nazar:
30Pantera14Ç.E.K.O 3Ünite sayısı bildirimi bekleniyor.
31kays_İlahiyat 149
49Ünite sayısı bildirimi bekleniyor.
33LiLiquMKamu Yönetimi 3481335İş, ev , ders...
Yoğunum yoğun slogonı ile geri döndü.
:KK8:
34betulyakupKamu Yönetimi 3301218Bir açıldı pir açıldı :KK9:
35sevincccMaliye 140
40
37lilas85Sağlık Kurumları İşltmciliği132
32
38beren660İlahiyat 1 681652Müthiş bir tempo ile başladı :KK9:
39arzu_91_03Felsefe 435
35Ünitelerine baş belası adını koyan arzuya derslerini sevmesi için terapi başlattık :KK9:
407esra4İlahiyat 1 Ünite sayısı bildirimi bekleniyor.
41korkakfareİşletme 4 /2Ünite sayısı bildirmi bekleniyor.
42idilhira Adalet 1 342114Tempolu çalışmasından dolayı kendisini tebrik ediyoruz:nazar:
43cnacun Ç.E.K.O 436181818 ünite ile sıkı bir giriş yaptı :KK9:
44prettygirl59Muhasebe 132
32
45_asmunikal_İşletme 435
35Çalışma programı arıyor kendine
46zedgeliGunlerOkul Öncesi Öğretmenliği 3Ünite sayısı bildirimi bekleniyor.
47limon1988İnsan Kaynakları 134
34
48gonul323İşletme 3/4 30
30Bayramdan sonracılardan :KK31:
49
50

Ausencia'cım bana 2 ünite daha yazarmısın 20 üniteden sonra benden bi süre ünite duyamayabilirsinz :KK1: 20 ünitenin tekrarı ve ayrıntısına giriyor olacağımm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN LOLİSS ...

NİCE NİCE GÜZEL SENELER DİLİYORUZ SANA !
:KK16::KK16::KK16:

$pasta.jpg

Pastanı büyük tuttuk , tüm topiğe ancak yeter :KK9:

Eki Görüntüle 830665 Eki Görüntüle 830665 Eki Görüntüle 830665

selam hatun milleti;

asuncia, beni de alan mı listeye :)

bu sene tarih bölümüne girdim, 1. sınıfım. ayy az önce baktıydım, karıştırdım şimdi ama herhalde 32 ünitem vardı. 2 ünite çalıştım. zaten kitapları alalı da 3 gün oldu :)

bu topak iyi olmuş, gaza getirir.

hepiciğinizin motivasyonu çok olsun :121:

yardımsever oluşun çok güzel bişey..evet memnun olurum listede yer almakla ama listeye eklenince neler yapmam gerekiyo açıklama yaparsan çok sevınirim :KK34:

selam hatun milleti;

asuncia, beni de alan mı listeye :)

bu sene tarih bölümüne girdim, 1. sınıfım. ayy az önce baktıydım, karıştırdım şimdi ama herhalde 32 ünitem vardı. 2 ünite çalıştım. zaten kitapları alalı da 3 gün oldu :)

bu topak iyi olmuş, gaza getirir.

hepiciğinizin motivasyonu çok olsun :121:

Selamlar , hoşgeldin .

Aldım gitti , ekledim , epey gaza geliyoruz ama hep reklamdan sonra der gibi bayramdan sonra sloganı ile ...

Selamlar , hoşgeldin .

Aldım gitti , ekledim , epey gaza geliyoruz ama hep reklamdan sonra der gibi bayramdan sonra sloganı ile ...

eyvallah

ders kitaplarının kokusunu özlemişim, not tutarak çalışıyom şimdi, ders de tarih olunca not tutmak epey zamanımı alıyor, hayırlısı bakalım.

X