2013 Survivor Ünlüler Gonulluler

bu yıl gönüllülerin hapsi boysuz sıska enerji düşük ne den şöyle boylu poslu kızlar seçilmemiş anlamadım olacağı buydu

erkeklerden şu teni çizilmiş olanda baya fos çıktı göründüğü gibi değil , bu yarışmacıları kim seçti merak ettim ,çok berbatlar

bozokda bozukmuş heryönden kişilik sıfır, dayanma gücü sıfır , kızlara saygısız en iğrenç erkek tipi ve yarışmacısı

Son düzenleme:
gönüllüler çok sinir bozucu. hele duygu artık nasıl yaranacağını şaşırdı diğerlerine. yalnızlık başına vurdu.
bozok da kalıbının adamı değil, dayanıklılık hiç yok.
fatmagülü de hayrına yollasalar, kız ölmeden yarışmadan elense fena olmayacak.
diğer iki erkek de safçana. yarışma almak istiyorlar, uğraşıyorlar ama kişiliklerinde survivor'a uygun bir hal yok...

Arkadaslara bozok konusunda katiliyorum.
Bir kere kizlara siz yemiceksiniz biz yicez dedi sert bi sekilde ya, iste o zaman gözden kesinlikle düstü.
Söylemekten söylemeye fark vardir yani.

Dün nazenin elenince irmak atuk hic ayaga kalkmadi ve sarilmadilar
cok garip sanki sac basa girdiler yahu, bu kadar kin niye..

Arkadaslara bozok konusunda katiliyorum.
Bir kere kizlara siz yemiceksiniz biz yicez dedi sert bi sekilde ya, iste o zaman gözden kesinlikle düstü.
Söylemekten söylemeye fark vardir yani.

Dün nazenin elenince irmak atuk hic ayaga kalkmadi ve sarilmadilar
cok garip sanki sac basa girdiler yahu, bu kadar kin niye..

evet ya ben kaçırmışım ırmakla aralarında ne olmuş ki nazeninin?

evet ya ben kaçırmışım ırmakla aralarında ne olmuş ki nazeninin?

Bende izlememistim bugün acunn sitesinden izledim, cok basit bi tartisma.
Irmak genel olarak oyunlarda kaybedince herkesin yüzü düsüyor diyip laf atti ortaya
mesela senin nazenin diyor ve nazenin de sinirleniyor kabul etmiyor,
irmak sürekli ayni seyi söyleyince nazenin sinirlenip isin gücün sov diyor,
bu sekilde sesleri yükseliyor..
Nazenin barismak icin adim atmis ama irmak geri cevirmis.

Ümit karan elestirdi zaten irmagi, elenen birine veda etmen seni yüceltirdi dedi. Kesinlikle katiliyorum.

bennu da maşallah 4 erkek çocuk görüntüsü çok i,yi performanda iyi ama halen şu gönüllüler neden hepsi boysuz , yapılan seçim bu yıl çpk yanlış olmuş benim favorim murat içlerinden bir o kişilikli onun kazanmasını istiyorum,çok azimli

aa öyle demeyin kızlarr... gönüllüler survivor tarihinde ilk kez köpekbalığını yakalayıpta yiyen insanlar (bir bunu başardılar çok şükür :KK9: )
dediğiniz gibi kesinlikle denk değiller diğer takıma göre.. bilinçli yapılmış bence.. acun parayı gönüllülere kaptırmak istemiyor camiadan birine gitsin diye uğraşmış belliki :KK34::KK55:

ünlülerden doğukanı seviyorum.. konuş şekli ..hareketleri aynı babası.. kendisi farkında değil belkide..

gönüllülerden de hilmicemi seviyorum.

şu gönüllülere okadar sinirleniyorumki bazen tvnin içine girip onların yerine oyun oynayasım geliyor
:KK52: beceriksizlerr :KK33::KK34: bu hırs ve gazla seneye katılcam zaten tek engel eşim razı değil :KK52::KK9:

fatmagül çok şeker ya maşallah :nazar:
esmer ve mavi göz çok nadir görülen birşey kızlar.

bennu 4 çocuk anası ama mallah fizik taş gibi,
ümit-cengiz-doğukan ne kadar efendiler ben ünlüleri tutuyorum.

oldu dişlerini fırcalamıoyorlarmıymıs hiç inandırıcı değil

başta duyguya sinir oluyordum ama dün geceki bölümde duyguya hak verdim. bozok bildiğin haşladı kızı durup dururken.. duygu bozoktan iyi yarışıyo valla. yarışmalarda takımı acayip motive ediyo.. fatmagül desen fos zaten düz yolda koşamıyo. mustafa gitceene o gitseydi.

ünlüler de nedense gıcık geliyolar bana. ama bennu amazon gibi kadın ya.. erkek fatma gibi valla.. :KK1:

gönüllülerden bir muradı tutuyorum diğerleri çöpe at ünlüler daha kaliteli , konuşmalarıda dah kaliteli bu yıllın en berbat gönüllüler grubu

aranan özellikler hiç biri yok bunlarda , şu orkid reklamda survivor gibi kız gelmedi gelmeyecekte

ünlülerden cengiz gönüllülerden murat son ikiye kalmayı hak ediyorlar.hem performansları hem de kişilikleriyle.

Hilmi Cem'i beğeniyorum ben de. Hem çok güzel yarışıyor hem de yakışıklı :KK23:

bozok nebiçim bi adammış ya muratla hilmidede karakterden zerre kadar yok okadar ağızları boşuna laf yapmış,duygu çok sivri geliyodu ama helal olsun nolursa olsun kendinden ödün vermiyo dogru bildiğini sonuna kadar savunuyo

bozok karaktersizsiniz dediğinde abi böyle konuşma diyip balık yiyen murattı 32 dişle sırıtıp tek laf etmeyen hilmiydi neden duygu konuşunca adamlıklarına dokundu anlamadım inşallah bozok gider fatmagülle eşitler bozok okadar huzursuzluk yaratıyo kavga çıkarıyo ama doğru dürüst oyun kazandığı yok bari huzursuzluk gider adadan

Birlesme partisini izlediniz mi ?
Dün murat dogaclama sarki sözleri uydurdu ve sözlerinde biz tartisiririz ama sonra barisiriz
BUNLARA INANMAYIN diye söylerken duygunun murata bi bakisi vardi, sen ne diyosun der gibi.
Yani ada da yasanan kavgalarin, ne derece gercek oldugu kanitlanmis oldu.

gönüllülerden bir muradı tutuyorum diğerleri çöpe at ünlüler daha kaliteli , konuşmalarıda dah kaliteli bu yıllın en berbat gönüllüler grubu

aranan özellikler hiç biri yok bunlarda , şu orkid reklamda survivor gibi kız gelmedi gelmeyecekte

ünlülermi kaliteli onlarmı haha bnce en sevıyesız bu senekı ünlüler takımı

X