2013 Temmuz Annelerinin Doğum Hikayeleri:))

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
2013 Temmuz annişleri topiğimizi açalım.Hayırlı uğurlu olur İnşallah

Hikayelerimizi paylaşalım.:26::26:

İnşallah erken doğum hikayelerimiz olmaz sağlıklı hikayeler yazar birbirimizin sevinçlerine ortak oluruz.

Allah bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder İnşallah...

Güzel doğum hikayeleri paylaşmak dileğiyle...:26::26::26:

Hikayelerimizi yazarken şöyle yazarsak iyi olur...

Bebeğin Adı:
Doğum Günü ve Saati:
Bebeğin Boyu ve Kilosu:
Hastane Adı:
Doktor Adı:
Doğum Şekli:
Kaçıncı Haftada Doğduğu:

Son düzenleme:

amin canım inşallah güzel şeyler paylaşırız burada hepbirlikte...şimdiden çok heyecanlandım...acaba bizden ilk kim doğum yapacak??hayırlısı bakalım bekleyip görecez :))

amin canım inşallah güzel şeyler paylaşırız burada hepbirlikte...şimdiden çok heyecanlandım...acaba bizden ilk kim doğum yapacak??hayırlısı bakalım bekleyip görecez :))

İnşallah güzel şeyler paylaşırız muhtemelen haziran sonu temmuz başı doğum bekleyenler paylaşır doğum maceralarını benim dr temmuz 14 den 28 e kadar gün verdi bakalım hayırlısı artık...

naptın sen bebeğim yaa...
bu topiğe ilk yazacaklardan biri ben olucam sanırım... fazlaca heyecan - biraz korku - biraz şüphe - bolca mutluluk kapladı şu an içimi...
doktorum 25 haziran itibariyle güzel kızımızı bekliyoruz diyor... bakalım ayın kaçında ne şartlarda gelicek minik meleğimiz...

Tek dileğim var ki; Rabb'm her birimizin bebeklerini sağlıkla-sıhhatle-huzurla-eli ayağı düzgün-hayırlı evlatlar olarak en doğru zamanda ve her birimiz için en kolay-en az acıyla atlatılacak hayırlı doğumlar nasib etsin...

hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun... heyecanla - mutlulukla ve sabırsızlıkla güzel kızımızı kucağımıza almayı bekliyoruz... SEN HERŞEYİN HAYIRLISINI NASİB ET YA RABB'M...(AMİN)

Süpperr artık bizimde doğum hikayeleri topicimiz var yuppiiiii
bakalım nasıl hikayeler bizleri bekliyor.

İlk anne adayımız olarak kendine dikkat et lütfen cnm.

Süpperr artık bizimde doğum hikayeleri topicimiz var yuppiiiii
bakalım nasıl hikayeler bizleri bekliyor.

Güzelim napıyoruz pozitif düşünüyoruz hamilelikte ne düşünürsek o olurmuş bizler harika risksiz hamişleriz...

oy oy oy topigimiz acilmis hayirli olsun baken rabbim hepimizi bir avazda kurtarsin insallah

Topiğin ismini görünce bile insan heycalanıyor... :) bakalım bizi ağlatacak,sevindirecek güzel hikayelerle dolu bir sayfa olsun inş :)
Topiğimiz Hayırlı olsun :)

topiği görür görmez heyecanlandım yaaa
doktorum haziran 25 den sonra heran doğum olabilir dedi:))sanırım ilk yazanlar arasında olucam....
umarım sağlıkla huzurla rabbimin izniyle bebişlerimizi kucaklarımıza alırız:)

Topiğimiz hayırlı olsun güzel anneler

Allah buraya doğum hikayelerimizi yazdığımız günleri de göstersin inşAllah... Artık geri sayım başladı bakalım zaman bize evlatlarımızı nasıl, ne şekilde getirecek

Yeni topiğimiz hayılır uğurlu olsun inş kızlar inşş buraya yapacağımız güzel doğum hikayelerimizi paylaşırız hayırlısıyle meleklerimiz bir gelseee yazarız artıkınnn

ay banAda 15 hazirandan sonra her an dedi ya ama erkek çocuk geç gelir diyorlar kendimi avutuyorum bende :)

Son düzenleme:
Yaşasınnnnnn topiğin başlığını okumak bile beni bu kadar heyecanladırdıysa
gerisini düşünemiyorum ben:18::18::18::18::26::26::26:
İlk ben doğuracağımAttım ortaya bir laf bakalım
ALLah'ım bir avazda doğumu nasip etsin bize
Herkese nasip etsin tüm dileyenlere(amin)
Hayırlı uğurlu olsun topiğimiz

Topiğin ismini görünce bile insan heycalanıyor... :) bakalım bizi ağlatacak,sevindirecek güzel hikayelerle dolu bir sayfa olsun inş :)
Topiğimiz Hayırlı olsun :)

Amin canım inşallah hepimiz bir avazda kurtuluruz bebişlerimizle güzel hikayelerimizi yazar dedikodu yaparız...

Ay ne güzel ya hayırlısı olsun cnm ben sizlerden sonra alırım heralde benim sat 21 ekimdi.:26:

Kız heveslenme hemen senden önce doğuracaklar varmış haziranın 15 inden sonra bekle denenler var.

Çok hevesliyim kız ilk ben tadayım size anlatayım şöyle ballı ballı
Deliyim deli kızçe delisi

hamilelik takvimi yapmak nasip oldu güzel güzel doğum hikayelerini yazmakta nasşp olur inşşşşş

O kaadr çok istiyorum ki artık oğluşumu kucağıma almayı erken doğum olacak diye korkuyorum bu kadar istekten dolayı :26:

herkes inşallah sağlıklı sıhhatlice doğum yapar bebişini kucağına alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…