Düğün 2014 Ankara gelinleri ve yakınları

Arkadaşlar ben de fiyat aldığım yerleri yazıyorum, sormak istediğiniz bir mekan olursa bilgi verebilirim:

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi
Club Mirador
Gölpark Sidelya
WTC Wedding Hall (bakmasanız da olur şaka gibi bir mekan-fiyat kombinasyonu) :)
Hasbahçe
Fenerbahçe İncek Türk Telekom Tesisleri
Kronos Hotel

selamlar bana özel mesaj olarak yazabilir misiniz rica etsem? :emir_bebek:

merhaba gül ben organizatörüm istersen sana yardımcı olabilirim ankarada şubemiz var seni oraya yönlendirebilirim bana ulaşman yeterli canım

Arkadaşlar ben de fiyat aldığım yerleri yazıyorum, sormak istediğiniz bir mekan olursa bilgi verebilirim:

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Club Mirador
Gölpark Sidelya
Hasbahçe
Kronos Hotel

Düğün için bende yer araştırıyorum rica etsem fiyat bilgilerinide mesaj atabilirmisin :)

bana da fiyatlarını yazabilirmisiniz?

Düğün için bende yer araştırıyorum rica etsem fiyat bilgilerinide mesaj atabilirmisin :)

pembeankara mesajını geç gördüm kusura bakma. Kızlar şuan tekliflerin çıktıları evde, ben işyerimdeyim. Hepsini yazmak çok zor ve uzun, çünkü hiçbirinin fiyat = .... TL gibi belli bi fiyatı yok bazıları kişi sayısına göre, bazıları menülere göre olmak üzere farklı fiyat aralıkları ile belirlemiş. Kimisi fiyata organizasyon dahil diyo, kimisi organizasyona ayrıca ücret istiyo. Sen bana düşündüğünüz kişi başı fiyatı söyle istersen o aralıkta olanları yazayım. Ya da bunların arasından fotoğraflarını beğendiğin varsa onların fiyatlarını vereyim. :KK34:

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, ben de hayırlısıyla 2014 gelini olacağım. Aranızda Akalın'ın yemekli (içkisiz) kişi başı fiyatı hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Canım Akalındaki menü fiyatları ordövr tabağı olmazsa 65 civarı, ordövr tabağı olan full yemekli dersen 70 TL . Tabi bunlar alkolsüz fiyatlar. Yemek ücreti dışında 4.000 TL organizasyon ücreti var. Yalnız kişi sayınıza göre çok güzel bir indirim alabilirsiniz. Akalında farklı kapasite ve konseptlerde 7-8 salon var. Biz 200 kişi olduğuumuz için akalın VİP ve Akalın Garden salonlarını göstermişlerdi. Akalın vip tam 200 kişilik falandı ve toplam yemekli fiyatı 18 bin TL'den 12 bin TL'ye düşürdüler ama Akalın Garden 350 kişi kapasiteliymiş o yüzden onda pek indirim yapamadılar en fazla 17 bin TL'Ye düşürdürler. Yani demem o ki kişi sayınıza uygun bir salon beğenirseniz iyi indirim yapıyolar. Hatta eğer sayınız 350 kişi civarıysa Akalın Garden a mutlaka bakın, şiddetle tavsiye ederim. Sayınız tutarsa daha fazla indirim yaparlar size.

selam kızlar...
gölbaşı, gölpark sidelya'da düğün yapan ya da orada bir düğüne katılan var mı acaba aranızda?

Selamlar,
Mesajında belirttiğin mekanlarla ilgili fiyat bilgilerini bana da gönderebilir misin?
Gezdiysen Hacettepe Beyaz Ev hakındaki fikirlerini de merak ediyorum.
Teşekkürler.

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Club Mirador
Gölpark Sidelya
Hasbahçe
Kronos Hotel

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Club Mirador
Gölpark Sidelya
Hasbahçe
Kronos Hotel

çakıl wedding fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kızlar hobi olarak başladığımız işte çok güzel geri dönüşler de alınca neden devam etmiyoruz dedik ve en özel günlerinizi ölümsüzleştirecek slaytlar, albümler yapmaya başladık. Tarzı ve müziği seçtikten sonra sizin için en güzel olanını yapma garantisi veriyoruz:)) Eğer bu konuda bir isteğiniz varsa hemen iletişime geçelim. Bloğumuza da göz atabilirsiniz. Fakat maalesef çiftlerin resimlerini yayınlanmasını istemediğimiz için şuan için sadece örnek çalışma yayınlayabiliyoruz.

http://dugun1albumum.wordpress.com/

X