2014 Ankaradaki Temmuz Anneleri

Bn doğum yaptım 20 temmuzda bekliyorduk 28 haziranda geldi miniğim. Şatıroğlu nar hastanesinde sezeryan ile doğum yaptım. İnş sizlerde miniklerinize kavuşursunuz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bn doğum yaptım 20 temmuzda bekliyorduk 28 haziranda geldi miniğim. Şatıroğlu nar hastanesinde sezeryan ile doğum yaptım. İnş sizlerde miniklerinize kavuşursunuz.

Gözün aydın.hayırlı olsun. Ilk defa duydum o hastaneyi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhabalar ebru hanım hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah . nar hastanesine gitmişsiniz galiba memnun kaldınız mı doktorunuzdan heyet raporu verip vermedikleriyle ilgili bir bilginiz var mı bir de muayene tahliller ve doğum ücreti fiyatları hakkında hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

hayırlı olsuun:), gözünüz aydın!
ikiniz de iyisiniz değil mi?
benim de 20 temmuz ama biraz erken bekleniyor tabi. ha bugün, ha yarın, bekliyoruz.

merhabalar ebru hanım hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah . nar hastanesine gitmişsiniz galiba memnun kaldınız mı doktorunuzdan heyet raporu verip vermedikleriyle ilgili bir bilginiz var mı bir de muayene tahliller ve doğum ücreti fiyatları hakkında hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

Doğuma 3 doktor girdi. Asıl doktorum prof. Du. Hastane cok güzel ve temiz. herkes cok güleryüzlü. Sezeryan Doğum 4000 lira. Prof muayene sgk gecmiş hali 250 tl. Nst 50 tl idi. Bn cok memnun kaldım.

hayırlı olsuun:), gözünüz aydın!
ikiniz de iyisiniz değil mi?
benim de 20 temmuz ama biraz erken bekleniyor tabi. ha bugün, ha yarın, bekliyoruz.

Cok tesekkür ederizz. Darısı size olsun:) siz kacıncı haftadadınız

Doğum yapan arkadaşlar Allah analı babalı büyütsün,yapacaklar bir avazda atlatır inşallah.bende kısmetse ağustos annesi olacağım.Başkent üniversitesinde sezeryan yapan varmı diye soracaktım?tecrübelerinizi bana da aktarın lütfen.çok korkularım var:KK43:

X