2014 AVON PARFÜM YORUMLARIM :)(kendimce)

Son düzenleme:
parfümevinden ben alışveriş yaptım. evet kokular başta güzel ama sonradan kullandıkça ekşimtrak bi hale geliyor. bi de bende kaşıntı yaptı çok önermem :/

aaa çok sağol böyle bi uyarıda bulunduğun iyi oldu canım bende düşünüyordum alışveriş yapmayı :KK43:

herve leger katalogta yok şuan :KK43: satışta olduğunu düşünerek tavsiyede bulunmuştum :KK43:ama ara ara yine satışa konuluyor.lumıere kokladığımda burnuma çiçeksi vanilya kokusu geliyordu bilemedimki şimdi,aslında bende şekerli kokuları sevmem tıkar beni nefessiz kalırım ama lumıere hiç öyle şekerim diyen bi koku değildi.

ben satışta mı bilmiyorum ama gitti gidiyorda vardı:
Avon Herve Leger Femme Bayan Parfüm - GittiGidiyor
genel olarak da beğenilmiş bu parfüm: Herve Leger Intrigue Avon perfume - a new fragrance for women 2012
teşekkür ederim kızlar
burda avon satan bi butik varr orya bakarım jet femme bile vardı orda
bu arada bi incandessence hayranı olarak bu parfümü dört gözle bekliyorum. inş hemen gelir türkiyeye
incandessence blossom
Eki Görüntüle 908505

ben şuan today ve tomorrow kullanıyorum.ikiside bambaşka kokular aslında:) birkaç yorumum:
today: harika,harika...çiçek kokusu sevenlerin bayılacağından eminim.hanımeli,yasemin,portakal çiçeği karışımı harika bir koku...sıkmaya kıyamıyorum açıkçası.kalıcılığı gayet iyi.ben bahar ve yaz aylarında tercih ediyorum çiçek çiçek kokuyor:)
tomorrow:today'in ablası.daha ağır,baharatlı.kış veya gece kokusu.kesinlikle anormal bir ağırlığı yok,tam kıvamında.ama yaz aylarında kullanılmaz.kokusu çok güzel,ikinci şişemi kullanıyorum.yine kalıcılığı çok iyi.ama 25 yaş üstü ve baharatlı koku sevenler kullansın derim.
incandessence: ben çiçek kokularını çok seviyorum, bu koku ise oryantal ve çiçek kokuları karışımı.internette çok olumlu yorumlar almış, kesin beğenirim diye küçük boy aldım.ve sonuç felaket! kesinlikle benim tarzım değil,ağır mı ağır.ama kalıcı hakkını yemeyelim.
celebre:genç kız kokusu:)tatlı ve ekşili çiçeksi bir koku.yazın en sıcak günleri için ideal.bu kokumuz edt, anlayacağınız üzere kalıcı değil.hadi diyelim 2 saat anca kalır.ama 20 liralık bir parfüm için ideal.20 yaş altı yaz aylarında kullanabilir
city rush:yapmayın ya böyle bir parfüm olmaz çok kötü gerçekten çok kötü.
far away: bir çiçek kokusu sever olarak sevemedim.çok ağır, koku bir türlü açılmıyor,sanki hiç notası yokmuş gibi...
little black dress.klas bir kokudur.çiçek,oryantal,fresh gibi bir ayırım yapamazsınız bu kokuya.ideal bir kokudur,her türü seven bunu da sever.şuan çok parfümüm olmasa bunu kesin alırdım.
En Büyük TÜRKİYE

bugun wish of love ve windscape siparişlerm geldi. windscape zaten kullanıyordum cok spor bir koku günlüğe ideal ama kalıcı değil yanımda tasıyorum o yuzden.
wish of love da önceden begenen arkadaşlarım vardı aldım harika bir koku temiz böyle ferah ama o da kalıcı değil maalesef.
benim avonda favorim kaldırılan Herve Leger ve Little blackk dress bu iki kokuya da bayılıyorum.:KK16:

Bir de yıllar önce kaldırılan extraordinary diye bir parfumu vardı onu cok seviyordum maalesef öyle kokan bir parfum daha bulamadm:KK50:

ben şuan today ve tomorrow kullanıyorum.ikiside bambaşka kokular aslında:) birkaç yorumum:
today: harika,harika...çiçek kokusu sevenlerin bayılacağından eminim.hanımeli,yasemin,portakal çiçeği karışımı harika bir koku...sıkmaya kıyamıyorum açıkçası.kalıcılığı gayet iyi.ben bahar ve yaz aylarında tercih ediyorum çiçek çiçek kokuyor:)
tomorrow:today'in ablası.daha ağır,baharatlı.kış veya gece kokusu.kesinlikle anormal bir ağırlığı yok,tam kıvamında.ama yaz aylarında kullanılmaz.kokusu çok güzel,ikinci şişemi kullanıyorum.yine kalıcılığı çok iyi.ama 25 yaş üstü ve baharatlı koku sevenler kullansın derim.
incandessence: ben çiçek kokularını çok seviyorum, bu koku ise oryantal ve çiçek kokuları karışımı.internette çok olumlu yorumlar almış, kesin beğenirim diye küçük boy aldım.ve sonuç felaket! kesinlikle benim tarzım değil,ağır mı ağır.ama kalıcı hakkını yemeyelim.
celebre:genç kız kokusu:)tatlı ve ekşili çiçeksi bir koku.yazın en sıcak günleri için ideal.bu kokumuz edt, anlayacağınız üzere kalıcı değil.hadi diyelim 2 saat anca kalır.ama 20 liralık bir parfüm için ideal.20 yaş altı yaz aylarında kullanabilir
city rush:yapmayın ya böyle bir parfüm olmaz çok kötü gerçekten çok kötü.
far away: bir çiçek kokusu sever olarak sevemedim.çok ağır, koku bir türlü açılmıyor,sanki hiç notası yokmuş gibi...
little black dress.klas bir kokudur.çiçek,oryantal,fresh gibi bir ayırım yapamazsınız bu kokuya.ideal bir kokudur,her türü seven bunu da sever.şuan çok parfümüm olmasa bunu kesin alırdım.
En Büyük TÜRKİYE

yorumunuza katılmamak elde değil geçen ay city rush glamour alma gafletinde bulundum yolculukta kendi kokumdan bayılacaktım o derece hiç testerdaki gibi değildi ama Little black dress gercekten süper :KK54:

X