2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Aklımda 19 kalmış Canım sen ilaçlarını iyice araştır öyle al bildiğim kadarıyla tek ilaç raporu çıkmıyor ben rapor hakkımı 2 kere kullandım önce tedavi raporum sonra ilaç raporu çıkmıştı ben ege Ünv cikarmistim Ecz sor birde onlar hesaplasin ilaç fiyatlarını

Tüp bebek için kullanılan iğneler ile normal kadın doktorların kendi hastalarına verdiği ilaçlarla aynı, o yüzden tedavi raporu çıkarılmadan da kadın doktoru normal hastasıymışım gibi rapor verebiliyorlar. Bu arada çok yakınımız eczacı zaten indirimli alacağım ilaçları...

kalktıgımdan berı kendimi dinliyommm. hiç bir belirti yok gibii.sadece göğüslerim ara ara ceyran çarpmış gibi oluyo. birde ilk tüp denememde annem hatırladı 2 gün önceden pembe pembe kanamam gelmiş..ama çok azmışş..ne yapsam bilemedim. öğlenciyim ben şimdi gitsem olur aslındada..

Git yürü 😁😁 bana da yaz sonucu. Gidersen çıkar bak kanda ..

🌸🌸🌸

günaydın kızlar keyifler nasılll bu gün yine yokum işlerim var sizinle sohbeti özledim

Özel hastane olsun ilaçlar içn rapor çıkartır doktoruna..

🌸🌸🌸

Yok, tedavi olacağım hastane özel hastane. Tüp doktorundan ilaç isimlerini aldım. Eşim üniversitede çalıştığı için üniversiteden rapor çıkartacak. Yakınım da eczacı ondan da indirimli alacağım.

HERKESE GÜNAYDINNNN :emir_bebek::emir_bebek: bundan istiyom benn

bende bendeeee:KK16:

Salavat 1 hafta daha devam edecek, listeye bakın sayısı eksik olanlar varsa veya yeni okuyanlar varsa bildirirlerse düzelteceğim

Sayı

İsim:KK16:
Okuma Sayısı
1
phala
500
2
eagl3
830
3
blgk
2.000
4
mybaby24
2.000
5
aycicegi10
400
6
melindam3535
400
7
folik
200
8
nfy_9185
1000
9
benimhalaumudumvar17
400
10
mbayors
1.500
11
mybaby38
250
12
elam88
250
13
sevva7
800
14
Queen_21
1.250
15
yoncaa
300
16cemren827925.000
TOPLAM
37.080

süper haber canm o zaman salavata devam kuzum ben o arada cektim ama hiç saymadım:KK1:

Gunaydin cnm arkadaslarimmmm....nasılsınız z bugun bakalimmm...guzel haberlerle dolu guzel bi gun gecirelim insaAllah:KK16::KK16:

amin canm inşallah günayydın:KK16:

Kizlar kan verdimmm.
Birbusuk saat sonra belli olur.

ayy hadi inşallah pozitif pozitif haberlerle dönersin canm:KK49::KK16::KK16:

günaydın kızlar keyifler nasılll bu gün yine yokum işlerim var sizinle sohbeti özledim

günaydıın canmm:KK16::KK16:

Arkadaşlar doktorum mail attı

1. Puregon 300 IU altı kutu

2. Merional 150. Sekiz kutu

3. Orgalutran 0.25 5 li bir kutu

4. Pregnyl 5000. Iki kutu

Bunları internetten araştırdım toplam 3.400 tutuyor sizin ilaçlarınız da bu kadar tuttu mu yawww:KK53::KK53::KK53::KK53:
bana biraz fazla gibi geldi cnm...doktorun kimdi senin...benim toplamda 750 gbi bise tutmustu...o da raporsuz yani..ilk tedavinde ne kadarlik kullanmistin:44:

Ay ne bileyim işte o yüzden sordum sizlere

ikinizede şok oldum :KK1: raporsuz 750 ye aldım diyen arkadaşım nerden aldın bunları da böyle uygun yaw:26: phala bende raporsuz özel yaptırdım tamı tamına aynıydı nerdeyse iğnelerimiz benimki 1,500 tutmuştu.ama bu sefer rapor çıkarsa yarı yarıya düşer sanırım.

herkese günaydııınnn inşallah bol hamiş bebiş haberlerimizin oldugu bi hafta olur:KK16::KK16::KK16:

Yok, tedavi olacağım hastane özel hastane. Tüp doktorundan ilaç isimlerini aldım. Eşim üniversitede çalıştığı için üniversiteden rapor çıkartacak. Yakınım da eczacı ondan da indirimli alacağım.

Canım benimde özel hastaneydi ama ilaçlara rapor çıkarttılar. Tedavi için değil de sadece ilaçlar için çıkabiliyor..

🌸🌸🌸

ikinizede şok oldum :KK1: raporsuz 750 ye aldım diyen arkadaşım nerden aldın bunları da böyle uygun yaw:26: phala bende raporsuz özel yaptırdım tamı tamına aynıydı nerdeyse iğnelerimiz benimki 1,500 tutmuştu.ama bu sefer rapor çıkarsa yarı yarıya düşer sanırım.

Ay bilmiyorum 3.400 çok para, hafta sonu gideceğiz ya ben o zaman adam akıllı konuşurum.

Karnım agrıyor...
Elim ayagim birbirine dolanıyor..
Kalp atislarım hızlandı..
Ayy kizlar cok heyecan yaptımmm..

Tatlım ilaçlarımız tamı tamına aynıydı demişsin, 1.500 diyorsun ara da baya fark var eoru artınca mı acaba bu kadar fark oldu. Ben bunu ecz arkadaşımıza da atayım barim

X