2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
canım önceki sayfalarda yazdım ama görmedin tedavin hayırlı olsun yekrardan yazıyim...bende ğere bu tedavim olumsuz olursa tekrardan lap. olucam ama inşlh hamile kalırımda gerek kalmaz

canım benim inşallah gerek kalmadan lap. ye
hamile kalırsın bu tedavinle:26::26:
niçin lap. yapacaklardı
ben biraz çekiniyorum bu sefer bu ikincide:18:

KızlaR MERHABA,

yediklerime dikkat ettiğim halde kabız oluyorum sürekli kuru kayısı yiyorum su içiyorum.tuvalete çıkıyorum hergün ama biraz zorlanıyorum o kadardan bişey olur mu?duphalac içmeye başlayayım mı?

ayy geçmiş olsun canım
bece kaabak çorbası çok iyi geliyor
birde kayısı hoşafını yap püre haline getir aç karnına iç
çok iyi gelecek bence doğal şeyler dene dahada olmazsa iç

ayy geçmiş olsun canım
bece kaabak çorbası çok iyi geliyor
birde kayısı hoşafını yap püre haline getir aç karnına iç
çok iyi gelecek bence doğal şeyler dene dahada olmazsa iç

canım doğal denemeye çalşyrm 2 gün çıkamadım kayısı yemeğe başladığımdan beri düzene girdi hergün çıkıyorum.sebze tüketiyorum,kayısı kompostosu,2 lt su hepsini yapıyorum.

sadece biraz zorlanıyorum sorun olur mu ondan korkuyorum

Bence canini sikcak bi durum yok canim.hakkimizda hayirlisi olsun :)

Allahım peygamber efendimize bugün OL dediğin gibi
biz bekleyen kulların içinde tez zamanda OL de yarabbiimm:26::26:

Aminn canim inşallah. ? Kandilin mubarek olsun

yok canım yaa zorlanmayı kast ediyorsun
hiiç bişey olmaz rahat ol ama kabız olmamaya çalış

Tedavin hayırlara vesile olur inşallah. Bende daha önceki transferlerimde kuru kayısı yiyordum ama yinede kabız oluyordum. Şimdi iri kuru üzüm ve kuru siyah erik yiyorum faydası oluyor hiç kabızlık çekmedim bu sefer. Birde ananas ye ara ara çok lifli olduğu için faydası oluyor. Yani banaoldu umarım sanada olur. Eğer çok sıkıntı çekersen tabi ilaç kullan derim. Çünkü kesinlikle ıkınma demişti dr bana. İşallah yardımım dokunur. Bol bol su tabi çok önemli. Allahın izniyle hamiş olursun işallah.

Bence canini sikcak bi durum yok canim.hakkimizda hayirlisi olsun :)

Aminn canim inşallah. ? Kandilin mubarek olsun

cümlemizin inşallah canım
sen nasılsın peki ben biraz uzak kaldım senin tedavi sürecin ne alemdesin

bu hafta hastaneye giittim ilkten laporoskopi histreskopi olacam
yazada tüp bebek benimki biraz yavaş olacak tedavim
geç oldun güç olmasın diyelim

Tabi canım doğruyu söylüyorsun, yaşın genç daha sanırsam?

yok canım yaa zorlanmayı kast ediyorsun
hiiç bişey olmaz rahat ol ama kabız olmamaya çalış

elimden geldiğince dikkat ediyorum canım.her gün çıkıyorum sadece çıkarken biraz zorlanıyorum ıkınmıyorum öyle çok ama biraz zorluyor beni bişey olur mu korkuyorum

amin cnm hepimizin inşallah.ıkınmamaya çalışıyorum kayısı sayesinde bağırsak çalışıyor hergün çıkıyorum ama çıkarken kabız olduğum için zorluyor beni umarım bişey olmaz

Kızlar selam. Kandiliniz mubarek olsun! Bugün bol bol dua edelim birbirimizi de unutmayalım. Allah kabul eder inşallah.

Eve geçtim. Daha rahat girebilicem artık :) Ama eşim pek izin vermiyor bilgisayarı kucağıma alıyorum diye. Belki çok gelemem

canım inşallah 11 gün sonra halay başıyım

Canım sen de bir hamile kal neler yapıcammmm ben de

sağlıklı hayırlı bebek haberlerinizi almamız dileği ile

Amin canım inşallah. Embryo sayısı ile ilgili hayal kırıklığına uğramana üzüldüm. Benim için de öyleydi ama sonuçta en fazla kaliteli embriyomuz bu denemede oldu. Hem unutma sadece 1 tane bile çıksa yetiyor. İnşallah kavuşursun bebişine

hayırlı kandiller kızlar usa-dewy-9ay bebişleriniz 9 ay sizle olur inşallah darısı başımıza

Amin! Canım çok sağol.

Canım olmaz. Ecopirin asetilsalisilik asit, clexane ise heparin. İkisi bam başka şeyler. Sen kan sulandırıcı diye bakıyorsun ama başka fonksiyonları da var. Bağışıklık sistemi için ben başından beri clexane istiyorum 4. denemede verdiler! Yakıyor ama minnacık iğne, karart gözünü yap canım. Alternatifi de yok. Ben de bugün ilk kez yaptırdım. Yarın kendim yapacağım inşallah. Bak yalnız değilsin.

Son düzenleme:
Bizim merkezde 900 lira ekstra bi ödrmemiz oldu. Ayrıca Genlab'a embriyo başına 100 euro vericez. Yarın 700 euro ödrmemiz var. Ama içim çok rahat.

Canım hayırlı olsun trnafserin olmuş. İnşallah tutunur bebişlerin!
Ben tam tedavi sürecini anlayamadım. 3. gün embriyoları pgt'ye gönderdiler. 5. gün transfer edildi anladığım kadarıyla. Bu arada dondurdular mı yoksa büyütmeye devam mı ettiler canım? Blast transferi mi oldu yani?

ben 33 yaşındayım canım tüpe geçildiğinde 34 olacam
dr da gençsin dedi ama ben kendimi pek genç hissetmiyorum
yıllar yıllar

Bende 36 yaşındayım 3 yaş bu gibi şeylerde çok önemli, şanslısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…