....2014 GK & GY - KPSS Çalışma Günlüğüm - Katılacak Arkadaşları Bekliyorum....

Okuduğum konuları unutuyorum ben :KK43: bunun için bol bol test çözmek gerekir herhalde..
matematikten hiç umudum yok:KK43: bahsettiğin antremanlarla matematik kitabının 1.sini aldım bugün toplama-çıkarmadan başlıyor kendimi çok garip hissettim:)

olsun olsun, oraları hızlı hızlı geçersin işte, hızlı ilerlemiş olursun, ama hiçbir yeri atlama, sırayla tıkır tıkır git, bitince hemen 2. kitaptan devam edin diyorlar, 3. ve 4. kitap kpss kapsamından çıkıyormuş, daha çok matematiği daha iyi kavrayabilmek içinmiş, benim kitaplarım daha gelmedi, daha doğrusu siparişi geç yaptık, pazartesi ya da salı gelecek sanırım, çok hevesliyim, gelse de bitirsem hemen, sonra ikinci çalışmaya geçeceğim, sevgi_melegi'nin yukarıda yazdığı yöntemine :KK55:

çok teşekkürler :KK71:

önümüzde iki sene var zaten, şimdilik antremanlarla mat. bitirelim sonra senin dediğini de yapalım, yediiklim, ekol hoca ve Mustafa hocadan videolusoru.com paralel çalışın diyorsun, not ettim :KK55:

Evet Ankara çok güzel ama ben memleketimi İzmir'i çok özledim, hem ailem, akrabalarım, arkadaşlarım orada, hem de yazın İzmir bir başka güzel oluyor :KK16::KK16::KK16:

İzmir benim tercihlerimin arasında var, hep gitmek istedim ama gidemedim. İnşallah atanacak puan alırsam İzmir ilk sıralarda olacak :KK16:
Başarılar sana da :KK34:

maip cnm.... ben osmnlı kültür ve uygarlık bitti... 150 tane sorum kaldı onlarıda bugün bitrrrm inşşalah.. listeye ekleyeblrsn tatlmm:KK49:

olsun olsun, oraları hızlı hızlı geçersin işte, hızlı ilerlemiş olursun, ama hiçbir yeri atlama, sırayla tıkır tıkır git, bitince hemen 2. kitaptan devam edin diyorlar, 3. ve 4. kitap kpss kapsamından çıkıyormuş, daha çok matematiği daha iyi kavrayabilmek içinmiş, benim kitaplarım daha gelmedi, daha doğrusu siparişi geç yaptık, pazartesi ya da salı gelecek sanırım, çok hevesliyim, gelse de bitirsem hemen, sonra ikinci çalışmaya geçeceğim, sevgi_melegi'nin yukarıda yazdığı yöntemine :KK55:

kitap keyifli gerçekten..elimden düşmüyor, sürekli yanımda orada burada ne zaman boş vakit bulursam çözüyorum..çok antreman var..sayfalarca aynı sorular..zaman alıyor ama atlayarak geçince aklım boş bıraktığım sorularda kalıyor, o yüzden hepsini çöze çöze gidiyorum içime siniyor..:21:

maipcimmm.... bugün Tarihden ıslahatlara başlıyorum inşallah.. Kültür ve uygarlk tamamen bitti... sabah Türkçe çalştım. Cümlede anlam bitti... Bu arada antremanlarla matematik hala devam....

Son düzenleme:
kitap keyifli gerçekten..elimden düşmüyor, sürekli yanımda orada burada ne zaman boş vakit bulursam çözüyorum..çok antreman var..sayfalarca aynı sorular..zaman alıyor ama atlayarak geçince aklım boş bıraktığım sorularda kalıyor, o yüzden hepsini çöze çöze gidiyorum içime siniyor..:21:

cnm boş bırakınca evet insannn aklında kalıyor. Cnm kaçıncı gündesin antremanlarla matematk kitabında? :KK1:

cuma başladım sadece akşamları bakabildim 3. güne yeni geçtim canım

Bende 10. güne gelmek üzereyim cnm. tahmnmce yarın 10. güne başlarım. ben aslında karşk gidiyordum biraz aralardan bakıyordum ama baktım karşk olmycak sennde dedğin gibi yarım bıraknca içim rahat etmyordu o yüzden atladğm yerlere geri döndüm şimdi düzenli gidiyorum.. geç olsun sağlam olsun sonuçta temel yapıyoruz :KK9:

Bende 10. güne gelmek üzereyim cnm. tahmnmce yarın 10. güne başlarım. ben aslında karşk gidiyordum biraz aralardan bakıyordum ama baktım karşk olmycak sennde dedğin gibi yarım bıraknca içim rahat etmyordu o yüzden atladğm yerlere geri döndüm şimdi düzenli gidiyorum.. geç olsun sağlam olsun sonuçta temel yapıyoruz :KK9:

aynen canım ben de meraktan diğer sayfalara atlıyorum, bir kaç tane çözüp geri dönüyorum :)
böyle çok soru olunca iyice pekişiyor gerçekten..sürekli şaşırdığım hata yaptığım şeyleri anlamıyordum şimdi çözdükçe "aaa bu muymuş böylemiymiş" diyorum:)

Son düzenleme:
ben 11.11.1979 doğumluyum 2014 de gk gy den girsem anlamı kalırmı almanca öğretmenliği mezunuyum

cnm öğretmenlk her yıl oluyor kpss si onun... cnm sen tam 2014 kasımın 11 inde 35 ini doldurup 36 ndan gün alcaksn... o yüzden bilemyorum... atamalar kasımdan önce oluyorsa o zmn olur galiba...:26:

o zaman bakanlık için 2012 yada 2013 atanmam lazım
ben sanıodum ki kasım 2014 e dek zamanım var

Vatandaşlık temel hukuk kavramları bitti. Matematikte de temel kavramlar. Eklersen sevinnirim canım.

bende bu gruba katılırım herhalde yarından sonra:KK43:((
yarın sınava giricem:KK43:(
olmayacak gibi geliyor çok yorgunum bitkinim:KK43:

2014 KPSS'cilerBitirilen Konular
Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcocoVATANDAŞLIK:Temel Hukuk Kavramları MATEMATİK: Temel Kavramlar, Bölme - Bölünebilme - Okek - Obeb, Rasyonel Sayılar
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi, Osmanlı Kültür ve Uygarlık
emosmos
ayseymaCOĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu TÜRKÇE: Sözcükte Anlam ve Anlam Bilgisi TARİH: İlk Türk Devletleri Kültür ve Medeniyet ANAYASA: Temel Hukuk Bilgileri
Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri

X