2014 ikiz anneleri

ben şimdilik hepsinde 20şer tane okudum.. hafta içinde devam edeceğim. bu hafta izinliyim evdeyim. inşallah hep dinleneceğim hem de bol bol dua edeceğim

Ayy dikkat et canım benim.neden öyle olduki dikişe rağmen?rahim ağzınla ilgili sorunun varmıydı hiç?

Ama canım senin haftalarında rahim ağzı kısalmaya başlar diye biliyorum yanlışmı?ikiz bide...yani çok anormal bi durum değil gibi sanki:44:

Merhaba kizlar. Nasılsıniz? Bunvp iyi olmana sevindim. Ayse-23 canim Allah içine ferahlık versin. Benim de 28 mm. Dr um ikizlerde olur diyor. Sen de şükür 28 haftayi doldurmussun.insallah daha cok haftayı da böyle böyle atlatacaksin.

sağol cnm.amniyon sıvısı değil dedi yaptığı testte.ama kesin sonuç vermeyebilir bu testler biz dikkatli olalım dedi.ama rahimde açılma görünmüyor dedi.inşallah değildir.
bebişlerin sıvısı iyiyse değildir büyük ihtimalle canımcım.
Ben de iyiyim cok şükür. Hastanedeyim. Yarin tam 30 hafta bitecek inşallah. Haftalar geçtikçe rahatliyorum ben de
iyi olmanıza çok sevindim canım
geçmiş olsun canım.dikkat et,ama çokta üzülecek bir durum değil.allah korusun.
karından usg ile ölçülüyor.drun ölçüyodur seninde.
benim erken haftalarda daha kısaydı,şimdi 5'in üstünde şükür.değişebilen bir şey:18:

yaptım takvimi sayende:)geçen hafta gittim dr a canım 2li test yapmayalım yanıltıcı olabiliyo dedi ben yinede yapalım dedim ikiside kız gibi dedi ama kesin değil bakalım telefon edeceğiz haftaya ya da sonraki hafta gidicez ense kalınlığına falan bakılmadı detaylı ultrasonu araştırıyoruz şimdi

Ooo süpermiş canım ya ben en büyük 70x120 olanını bulmuştum bu daha iyimiş saol canım

Kız naptında öle 5 in üstünde:)

teşekkürler orkidecim.senin de çok kısaymış uzunluk.

Ben de iyiyim cok şükür. Hastanedeyim. Yarin tam 30 hafta bitecek inşallah. Haftalar geçtikçe rahatliyorum ben de

iyi olmana çok sevindim.az kaldı arkadaşım senin doğuma 7 hafta dayansanız süper olur .sıkıntıların geçmediği için mi hala hastanedesin?

çok geçmiş olsun cnm yatarak geçiyormuş gerçekten yemek için bile kalkma boşver.allah yardımcın olsun.

benimkini alttan bakarak ölçtü.karından net söyleyemiyorlarmış.

benimkilere kız dediler birine hep kız dediler de diğerinden pek emin değilim pazartesi ayrıntıda belli olur tam diye düşünüyorum 12. hafta birine kız dedi tarama yapıldığı zaman diğeri altta olduğu için göstermedi bende 15. hafta da özel bir hastanede cinsiyet iiçin gittim orada söylemişlerdi ikisininde kız olduğunu rahim uzunluğunu söylemedi bana hoca normal herşey demişti hocada 3 hafta da bir çağırıyor beni senide öylemi salı ben büyük hastanede kalbe gideceğim çok çarpıntım olduğunu söyledim hocaya randevu aldılar benim için ayrıntılıyı devlette yaptıracagım memnun kalmazsam filize yaptıracağım çok para istediler ya soru yağmuru içinde özüre gerek yok cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…