2014 ikiz anneleri

canım yaşadıklarınız ne guzel mutluluj-klar rabbım tez zamanda banada sağlıklı bebeklerımle yaşatır ınşallah bız 12 haftamızın ıcındeyız yarın doldurucaz ınşallah. bakalım bız ne zaman hıssedıcez pıtırcıklarımı. baş ağrısı için daların faydası olduğuna adım gıbı emını bıgun akşam baş ağrısı bı tuttu sabah kadar mıdemede vurdu. rabbımın şıfa ısmını sayıklayarak uyuya kaldım ama çok fenaydı çok.. bende eve gıdınce bır duş alıp uyucam artık sınırlerım bozuldu...teşekkürler yardımların için

Kizlar esınız elini koyduğunda siz de konuşmaya devam edin bakalım değişecek mı?ben bakın babanız geldi hadi ona bi jest yapın hadi falan diye konuşmaya devam ediyorum..belkide onun etkisidir:)
evet canım kısmetse ikiz kızlarımı bekliyorum, tahminen 9 hafta sonra..
Kengo vardı bide ben kengonun kızları doğdu cok sükür simdi iki kız bekleyen bi ikimiz varız:) ins sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza alırız..
Ins canım..bebeklerimiz saglıklı biz huzurlu olalım gerisi olur ins..gecicek bu ağrılar merak etme..

maşallah kızlar sizin bebişlerreee ne güzel tekmeler filan atıyorlar benimkiler çok tembel yaa sol üstte olan kız da zaten hiç ses yok bi uykucu ki sormayın sağ alttaki oğlişim de ehh işte arada bi iki güm güm yapıyo sonra bitiyoo bundan sonraki haftaları merakla bekliyoruz :2:

bu arada kızlar hamile arkadaşım için çarşıya çıktık biraz alıveriş yaptı kendimi iyi hissettiğim için tam 4 saat dolaştım sonra kasık ağrım başlayınca eve döndüm neyseki şimdi geçti demek oluyomuş ki fazla dolaşmıcam

aman aman .. ben de işte çarşıda kendimi kaybettim, gezdim gezdim sonra 2 cm açılma oldu. Şimdi ayağa kalkmam bile yasak..
allah korusun valla kızlar, çok dikkatli olun hem kendinizi hem kuzuları koruyun derim.

aman aman .. ben de işte çarşıda kendimi kaybettim, gezdim gezdim sonra 2 cm açılma oldu. Şimdi ayağa kalkmam bile yasak..
allah korusun valla kızlar, çok dikkatli olun hem kendinizi hem kuzuları koruyun derim.

ayy korktumm walla allah korusun yok töbee bi daha bu kadar uzun kalmam

Allah rahmet eylesin canım allah cennette kavuştursun cok zor..bizde burda rahat rahat annelerimizden konuşuyoruz hic aklıma gelmedi boyle bisi..allah sana da bi kolaylığını verir ins..
Canim benim nerden bileceksin.Allahim onlari bizden cok sevmis.kizimdada yalnizdim Allah büyük verir kolayligini inşallah saglikli olsunlarda

Amin hepimizin kuzusu saglikla dogsunlar insallah. Canim ben silikon aldim kizimdada silikon kullandim damakli nuk un emzigini ogluslarimada aynisi aldim bakalim bunlar emzigi seveceklermi zeynep 2emzikle gezerdi

kızlar şeker yüklemesi yaptırdım açlık 122 50 gr yüklemeden sonra 243 çıktı sizlerin nasıl acaba ikiz olduğu içinmi yüksek birde 100lük yaptırıp normal çıkan varmı

Merhaba hanımlar,çok yorgun ve uykusuzuuuuuumm...

Teşekkür ederiz deneyimlerini paylaştığın için,Allah yavrularını bağışlasın.
bel korsesi dediğin nasıl birşey? Hamilelik bel bantları var,doğumdan sonra arka tarafı çevirip kullanabilirsiniz diyor,onlardan mı?

Canım alırsın randevu neden alamayasın,senin hem tek yumurta hem tek plasenta,inşaallah bir şekilde yer bulurlar snein için.hem Allah korusun ama yavrularına kıymayı düşünmüyorsan,2li test sonrası da gitsen güzelce bakar seni bilgilendirir yani.
Bu arada 2. dr bi acayipmiş,ne demek biri hastaysa diğerine geçebilir,bulaşıcı birşey mi mu,ne biçim bi cümle Allah aşkına..
Bence recep beye gidemesen de başka dr git,hiç öncekileri anlatma,ölçüm yaptır,anlatırsan etkilenip o da benzetmeye çalışabilir.

ne kadar güçlüsün canım maşallah sana,inşaallah mükafatın güzel olacakhayırlı,güzel bir doğum olsun,sağlıkla gelsinler inşaallah,bize de dua et ve haberisz bırakma.

Nüfus cüzdanı çıkarttırınca ödemiyorsun,sgk karşılıyor diye biliyorum.

kızlar şeker yüklemesi yaptırdım açlık 122 50 gr yüklemeden sonra 243 çıktı sizlerin nasıl acaba ikiz olduğu içinmi yüksek birde 100lük yaptırıp normal çıkan varmı

zannetmiyorum ikiz gebelikte şekerin bu kadar oynayacağını canım,çok yüksek çıkmış geçmiş olsun,dr diyet vermedi mi,dikkat et kendine şeker tehlikeli birşey.

Kızım dikkat et kendine dinlene dinlene gez gezerken..ee kızım seninkiler yata yata büyüyorlar demekki benimkiler sürekli hareket enerji harcayıp form koruyorlar demekki

Ben daha yaptırmadım ama senin yüksek çıkmış biraz canım..doktorun ne dedi? Ikiz gebelikle bi alakası olacagını sanmam..

Canım ben ilk 17. haftamda hissetmeye başladım. Önce kelebek uçuşuyo gibiydi ama şimdi gece uykumdan uyanıyorum resmen. Benim oğlanlar tekmelemiyolar da sanki beni dövüyolar.

Isimler cok guzel..benim arkadasımında 2 oğlu var biri yunus Eren biri Yusuf kerem sizinkiler de cok guzel olmuş..ikisi de peygamber ismi ne guzel..

Teşekkür ederim canım. İnşaallah bu isimler olur ben gerçekten çok istiyorum.

Tamam işte:))kesin dediğim gibi:)beni sevmiyolar diye üzülüyo eşim

Benim oğlanlar tam aksine, babaları dokununca şaha kalkıyolar. Len oğlum çek elini annemim göbeğinden o artık bizim der gibi. Eşim resmen yerinden oynuyor, ne kadar kuvvetli vuruyolar diye. Ben de dalga geçiyorum benim yerime dövüyolar seni diye

Canım benim 50 gr. yüklememde 147 çıktı sonucum. Sınır 140 mış. 100 gr. yapıldı sonra onda bayağı düşüktü 113 falan sanırım.

canım ben ilk 50 gr lık yapıldığında , açlık 88 tokluk 152 çıkmıştı.
doktorum 100 lük istedi, hemen ertesi sabah gittim, açlık 83 tokluk da heralde 3 saatin sonunda 129 falandı.

243 çok ciddi yüksek çıkmış, ikiz gebeliklerde gebelik şekeri riski çok yüksek zaten. Eğer 100 lükte de yüksek çıkarsa seni muhtemelen bi diyetisyene gönderir.. Şeker erken doğumu tetikliyor çünkü, önlem almak gerek.

Bu tekmelerin kıymetini bilin:))31-32 haftadan sona yavaşlıyo hareketler yerleri daralıyo.

diyetisyenee gıdecegım 100 llük yüklendıkten sonra

Caım senin daha şişmeler için erken. aman dikkat et, dikkat edersen belki sen hiç şişmezsin. keşke ben de dikkat etseydim :)
Elimden geldigince tatsız tuzsuz şeyler yiyorum işte canım inşallah işe yarar

Canim ben ilk aylarda bulantidan bişey yiyemedigim için kilo vermiştim yoksa Benimkilerde alır başını giderdi
Canım o göbek çevresi bebeklerin duruş şekline göre bile değişiyor biliyorsun dimi benim sabahları akşam arası 4cm oynuyor
Canimmm hosgeldin aramıza aa bence takibi ucuz olma ihtimaline karşı yapacak bi kesenin içinde bi bebis daha olabilir annesiiiiii maasallah subhanallahh
Maasallah canım inşallah böyle devam eder daha da artar rahim ağzı uzunluğu
şimdi doktorum geldi.2 ocak perşembe sezeryan gününümüz.
Hayırlı uğurlu olsunnn haftaya alacaksın inşallah minnoslarini kucağına evinize doneceksiniz
Ya ben eminonune gitcektim ama korktum şimdi ama:18:
Canim yüksek çıkmış dikkat etmen lazım benim açlık 74 tu 50 lik yüklemem 158 cikti şimdi yediklerime dikkat ediyorum yanında 100luk yüklenecek bakalım inşallah normal çıkar sizinde bizimde

kızlar s.a s,zlere bişey danışacam forum takipte denk geldğim ilk yer burası olduğundan vede epey tecrübeli olduğunuzdan size yazıyorum... ben bu gün bi hata yaptımmmm bebişi unutarak yorgan hurcunu kaldırdım içinde dört yorgan var.... bişey olmaz demi.... bi ağrım falan yok ama ne bileyim bi korku aldı beni şimdi.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…