2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Arkadaşlar Merhaba ben 2 senelik evliyim ve yurt dışında yaşıyorum malesef eşimde problem olduğu için bebeğimizin normal yolla olma şansı çok düşükmüs ve bende Türkiye'de tup bebek denemek istiyorum araştırmalarım beni Bahceci fulya tup bebek merkezine yönlendiriyor çok fazla iyi yorumlar okuyorum Dr.Mustecep Kavrut hakkında özellikle ama aklıma takılan bu süreç ne kadar zamanı kapsıyor yurt dışından geleceğim için belli bir süre izin alabiliyorum işyerinden bu süreç hakkında ve şuan ki fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi ? Elimden gelse bugün çıkıp gelicem bebek için yanıp tutuşmak başka çok başkaymış ama benim buradaki doktorlara inancım yok umursamıyorlar bile lütfen bilen biri bana bu konuda bilgi verebilir mi
Canım ekstra bir işlem olmazsa 2 hafta sürüyor yumurta toplama hemen transfer olsa 20 günlük süre yeterli olur

Arkadaşlar merhaba,
Ben umut tüp bebek merkezinde transfer oldum raporlu olarak çok şükür 7. Haftaya girmek üzereyim. Fakat şöyle bir durum var ilk gittiğimizde 350 tl muayene ücreti verdim geçen hafta kese görmek için yine gittim 450 muayene ücreti daha aldılar. Yarında kalp atışı için gideceğim ve yine ödeyecekmiyim bu muayene ücretini. Tek sefer ödenmiyormu bu ücret?

Arkadaşlar merhaba,
Ben umut tüp bebek merkezinde transfer oldum raporlu olarak çok şükür 7. Haftaya girmek üzereyim. Fakat şöyle bir durum var ilk gittiğimizde 350 tl muayene ücreti verdim geçen hafta kese görmek için yine gittim 450 muayene ücreti daha aldılar. Yarında kalp atışı için gideceğim ve yine ödeyecekmiyim bu muayene ücretini. Tek sefer ödenmiyormu bu ücret?
Evt veriliyor cnm pozitif sonuçtan sonrası gebelik takibine girdiği için normal muayene ücreti alıyorlar

Kızlar merhaba istanbul acıbadem için tüp bebek fiyatlarından haberiniz var mı?

Bir de önerebileceğiniz doktor var mı?

C
Arkadaşlar merhaba,
Canım bir ay içinde gidersen ikinci bir ücret ödemezsin muayene için

Arkadaşlar merhaba bugün kalp atışı için gittiğimde kesenin fazla büyüdüğü bebeğin gelişimi olmadığı ve kalp atışının olmadığı görüldü bu durumu yaşayan arkadaşlar sonrasında nasıl oldular. Ben çok kötü oldum. İyi giderken bi anda böyle bi haber almak çok sarstı

Arkadaşlar merhaba bugün kalp atışı için gittiğimde kesenin fazla büyüdüğü bebeğin gelişimi olmadığı ve kalp atışının olmadığı görüldü bu durumu yaşayan arkadaşlar sonrasında nasıl oldular. Ben çok kötü oldum. İyi giderken bi anda böyle bi haber almak çok sarstı
Çok geçmiş olsun canım doktorun ns dedi peki bu durum ile ilgili

Aynı durum eylül ayında başıma geldi herşey çok güzel giderken bir anda herşey mahvoldu hayallerim umutlarım hepsi yok oldu gitti kürtaj oldum hiçbir sebep bulunamadı testler tahliller hiçbirşey çıkmadı aylarca kendime gelemedim ocak ayında tekrar tedaviye başladım transfer iptal edildi şimdi moralim daha iyi düşünmüyorum oluruna bıraktım herşeyi haftaya kontrolum var tekrar deniycez sana tek tavsiyem şu kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle devam et hayatına geçmişi geçmişte bırak bu tedavide moral motivasyon çok önemli

Aynı durum eylül ayında başıma geldi herşey çok güzel giderken bir anda herşey mahvoldu hayallerim umutlarım hepsi yok oldu gitti kürtaj oldum hiçbir sebep bulunamadı testler tahliller hiçbirşey çıkmadı aylarca kendime gelemedim ocak ayında tekrar tedaviye başladım transfer iptal edildi şimdi moralim daha iyi düşünmüyorum oluruna bıraktım herşeyi haftaya kontrolum var tekrar deniycez sana tek tavsiyem şu kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle devam et hayatına geçmişi geçmişte bırak bu tedavide moral motivasyon çok önemli
Bu dönemde psikolojik destek veren bi merkezde başlamak çok önemli çünkü bütün hayatımız kararıyor bu dönemde mecbur destek almak zorunda kalıyoruz

Bu dönemde psikolojik destek veren bi merkezde başlamak çok önemli çünkü bütün hayatımız kararıyor bu dönemde mecbur destek almak zorunda kalıyoruz
Gittiğim merkezde talep edilirse ücretsiz psikolojik destek sağlanıyor ama şimdiye kadar gerek duymadım olması iyi tabii ihtiyacı olan ve bu durumu kolay atlatamayan kişi sayısı çok

Gittiğim merkezde talep edilirse ücretsiz psikolojik destek sağlanıyor ama şimdiye kadar gerek duymadım olması iyi tabii ihtiyacı olan ve bu durumu kolay atlatamayan kişi sayısı çok
Aynen canım süreç zor çünkü hangi merkeze gidiyorsun peki

Bahçeci Umut Tüp Bebekte dondurulmus embriyo transfer ücretini bilen var mı?

2015 Tüp Bebek Ücretleri hakkında bilgilendirme amaçlı açtığımız konumuzda bazı illerin tüp bebek merkezleri yazılmıştır.Tablo dışında kalan illerimiz sizlerden talep geldikçe eklenecektir.Ücretler hakkında bilgisi olanlar (listede olmayan merkezler dahil) konumuza yazabilirler.Sizlerden gelen bilgiler ve benimde eklemelerimle tablolarımız en kısa zamanda tamamlanacaktır.
Sevgiler...

İSTANBUL

Merkez/HastaneTüp Bebek Ücreti
Acıbadem Maslak Hastanesi5500 tl-1190 tl embriyo dondurma ücreti
Acıbadem İnternational Hastanesi5000tl-1000 tl embriyo dondurma ücreti
Amerikan Hastanesi Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi6720 tl-1 yıllık embriyo dondurma ücreti 1465 tl
Bahçeci Fulya5900 tl (e2+progesteron ve 1 gebelik testi dahil-Muayene+tahlil-ilaçlar hariç).Tedaviye başlandığında 1.150 tl ödeniyor geri kalan OPU günü ödeniyor.Ücretsiz psikolojşk danışmanlık. 1 kez muayene ücreti ödeniyor.Uzman Dr.300 tl,Doçent 325 tl,Pro Dr.Mustafa Bahçeci 400 tl.1 yıllık embriyo dondurma ücreti 1300 tl.SGK ile anlaşması yok.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi IVF MerkeziÖzel hasta 10.000 tl-Raporlu 2000 tl
Abacıoğlu Cerrahi Tıp Merkezi4500 tl ilaçlar hariç
Medicana İnternational5250 tl
Medicana Bahçelievler4000 tl
Medicalpark Göztepe5000 tl ilaçlar hariç
Memorial Hastanesi5300-5750 tl,Raporu olanlar için 4750 tl -5 yıllık embriyo dondurma 1390 tl aynı yıl içinde dondurulmuş embriyo transferi olursa dondurma ücretinden 700 tl düşüyorlar.Paket bebeğin kesesi görülmesi ile son buluyor
Umut Tüp Bebek Merkezi Bahçeci Sağlık Grubuİlaçlar hariç 5500 tl
(adetin 2.gününden sonra ilaç kullanım aşamasındaki takip muayeneleriniz+hormon tetkiki olarak E2+P4+LH + yumurta toplama işlemi+anestezi+ embriyo takibi+embriyoskop+embriyo transferi+gebelik testi) 250tl muayene ücreti+1300 tl 1 yıllık embriyo dondurma ücreti-SGK ile anlaşması var.Rapor alınıp gidildiğinde tüp bebek 3080 tl,embriyo dondurma 1300 tl,muayene ücreti 250 tl
Avrupa Şafak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi5000 tl ilaçlar hariç-Aşılama 850 tl
Zeynep Kamil Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek MerkeziRaporlu 600 tl-1200 tl arası değişiyor -Yumurta toplama 409 tl
İstanbul Tüp Bebek MerkeziRaporlu 2500 tl-Raporsuz 5000 tl-Bir kez muayene ücreti ödeniyor doktora göre 200-300 tl
Özel Erdem Hastanesi2500 tl paket-Muayene,tahliller,sperm analizi dahil
Anadolu Sağlık Merkezi5200 tl ilaçlar hariç
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesiİlaçlar dahil 5500 tl
Kadıköy Şifaİlaçlar hariç 6500 tl

ANKARA
Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi5400 tl-ilk muayene 320 tl-Embriyo dondurma 1100 tl
Başkent Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek MerkeziRaporsuz 3150 tl-Raporlu 2000 tl-125 tl ilk muayene ücreti,15 gün de bir 65 tl ödeniyor.SGK anlaşmalıysanız kan tahlillerine ücret ödenmiyor
Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi5000 tl ilaçlar hariç-Embriyo dondurma 250 dolar-SGK ile anlaşması var
Gata Üremeye Yardımcı Teknikler Ünitesi Tüp Bebek MerkeziRaporsuz 1370 tl.Rapor geçerli
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi İnfertilite ve Tüp Bebek MerkeziRaporlu 1700 tl,raporsuz 3500 tl-Raporu hastane çıkarıyor-Muayene ücreti 122 tl-Tahliller ücretsiz
Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Üreme Biyoteknoloji Merkeziİlaçlar dahil 6500 tl
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi6000 tl
Nova Art Tüp Bebek Merkezi6500 tl
NAR Hastanesi4000 tl-Embriyo dondurma ücreti 1000 tl-Rapor geçerli değil
Memorial4575 tl-Embriyo dondurma ücreti 1900 tl-İlk muayene 250 tl

BURSA
Acıbadem TBM5500 tl-deneme sayısı arttıkça ücret düşüyor(adetin 2.gününden sonra ilaç kullanım aşamasındaki takip muayeneleriniz+hormon tetkiki olarak E2+P4+LH + yumurta toplama işlemi+anestezi+ embriyo takibi+embriyoskop+embriyo transferi+gebelik testi)-Embriyo dondurma 1190 tl
Bursa Art TBM5500 tl
Özel Jimer HastanesiRaporlu ilaçlar hariç 2750 tl-Raporsuz 4700 tl ilaçlar hariç
Uludağ Üniversitesi TBMRaporlu 409 tl-Embriyo dondurma 250 tl
Pembe Maviİlaçlar dahil 5800 tl

KAYSERİ
Acıbadem4450 tl-2500 Tese

MALATYA
Doğu Fertilİlaçlar dahil 5000 tl-Embriyo dondurma 1000 tl
Dr.Fethiye Ersan4000 tl ilaçlar hariç-ilk muayene ücretsiz-embriyo dondurma 500 tl-SGK ile anlaşması var-Akapunktur ilk seans ücretsiz

KONYA
Nova Fertil4200 tl ilaçlar hariç-Embriyoskop 450 tl

ANTALYA
Gelecek Tüp Bebek Merkezi4200 tl-İlk muayene 150 tl-Tahliller 650 tl-Sperm testi 80 tl

İZMİR
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi409 tl -Embriyo dondurma 150 tl
Ege Üniversitesi(raporlu) dosya ücreti 100 TL opu + transfer 1000 TL dondurma 300 TL, (özel) 2500 TL,
Symirna tüp bebek merkezi5000 TL-İMSİ yapılırsa tüp tedavisi ve imsi 5500 tl
İrenbe tüp bebek merkezi4500 tl
Tınaztepe Hastanesi5000-5500 TL

ADANA
Acıbadem Hastanesi4750 tl
Başkent Hastanesi2800 tl raporlu ücreti-İlk muayene 91.5 tl-Tahliller ücretsiz-1 yıllık embriyo dondurma 300 tl-Embriyoskop 750 tl

ESKİŞEHİR
Acıbademilk deneme 4750 tl- ikinci deneme 4224 tl-embriyo dondurma 1300 tl-tahliller,muayene dahil paket ücreti-İlaçlar hariç

SAMSUN
Medical Park4500 tl-İlaçlar hariç

ADANA
Prof.Dr.Turan Çetin TBM4500 tl-İlaçlar hariç-İlk muayene 200 tl

ŞANLIURFA
OSM hastanesi4500 tl-İlaçlar hariç-Muayene 30tl-İlk yıl dondurma ücretsiz sonraki her yıl 500 tl
Çok güzel bir tablo bunu 2017 için güncellesek

X