2016 DA HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR LİSTE PAYLAŞIMI

yesa yesa bende nisana kaldiiim :KK43:

Canimm sağlık olsun ben ne olacak bakalım hiç belirti yok hayırlısı olsun ikimiz için de

BU ARADA İKİ TOPİK bir ARADA YÜRÜTMEK ÇOK ZOR ARKADAŞLAR

Ö YUzden mart ayında hamile kalmak isteyenler topiğinden devam edelim

Eger olmazsa hayırlısı deyip

Nisan ayina geçelim :KK66:

Canimm sağlık olsun ben ne olacak bakalım hiç belirti yok hayırlısı olsun ikimiz için de

Mayısa kadar gelemezseniz (ki umarım hamile kalıp gelemezsiniz) Mayıs ayı bende :))) Şimdiden reklamını yapayım :KK70:

mart topiğinin linkini atabilir misin canım :)

yesa yesa canim .ve tum arkadaslar dua bekliyorum durumum şüpheli bebek olabilir insallah...
galiba heralde yerlesme kanamasi oldu 21 mart regl günüydü 19 unda 2 damla kadar geldi daha yok..test yaptim saatler sonra silik cikti beklemedeyim dua beklerim :anneadayı::emir_bebek: insallah

yesa yesa canim .ve tum arkadaslar dua bekliyorum durumum şüpheli bebek olabilir insallah...
galiba heralde yerlesme kanamasi oldu 21 mart regl günüydü 19 unda 2 damla kadar geldi daha yok..test yaptim saatler sonra silik cikti beklemedeyim dua beklerim :anneadayı::emir_bebek: insallah

Canım benim Dualarım seninle Allahım hayırlısıyla nasip etsin inşallahhhhhhhhhh

yesa yesa canim dualarla ekle beni canim test yaptim 2 gun geciktim ve az evel prodictor test yapti 1dk ici de cikti2.cizgi hamileyiim inşallah ve rabbim su mubarek gunde herkese nasip etsin.aminn:KK200::nazar::anneadayı::emir_bebek:

Eklentiler

• 14613369795811482961279.jpg
    14613369795811482961279.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 30
X