2016 Ekim Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 135 43,5%
  • oğlumuz geliyor

OY: 155 50,0%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 6 1,9%
  • ikiz oğullarımız olacak

OY: 3 1,0%
  • ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

OY: 4 1,3%
  • üçüzlerimiz olacak

OY: 7 2,3%

• Ankete Katılan
    310
Canım ilk bı müddet telefonum kırılmıştı gelemedim , şimdi de telefon var KPSS ye hazirlaniyorum diye gelmiyorum gruba ,gerçi yoğunluk ne durumda bilmiyorum ama kizkardeslerimle bı grubumuz vardı ondan bile ayrıldım... Dikkat dağılmasını diye :) zaten Mustafa Hamza dan çok az zaman kalıyor çalışmaya inşallah yerlesirim ama... Orda yokum ama gönlüm sizlerle tatlim :)
Bu arada 3 gün sonra Mustafa Hamza'nın dogumgunu :) çok heycanlandi yapıyordum bı hafta öncesine kadar ama bı haftadır malesef Mustafa Hamza çok hasta... 3 -4 gün yoğun ateşle yattı şimdi de öksürükle cebelesiyoruz... Rabbim tüm bebeklere acil şifalar versin inşallah...
geçmiş olsun şimdi nasıl Mustafa Hamza kışın hasta olmayan bebişlerimiz yaza maalesef yenik düştüler

istanbulda radistanbul ümraniyede detaylı ultrasona giden var mı içinizde?
Benim ki biraz daha güncel bir bilgi olacak .. Ben gittim ve benim tecrubem pek de iyi sonuçlanmadı. İnternetten araştırıp gitmiştim radistanbul'a. Fakat tam bir hayal kırıklığına uğradım. Doktor'un 30 yıllık tecrübesi olduğu ve 23 tane fotoğraf DVD verilecegi bana da söylendi. Ama söylenen sözler hiçte tutulmadi. İlk gittiğimde çok büyük umutlarla gitmiştim sonuçta ilk çocuğum en önemlisi sağlığını öğrenmek daha sonra da her anne gibi elimde bir hatıra kalmasını istiyordum,neyse gittim 15 dakika baktı raporun içine 4,5 tane hiçte kayda değer olmayan fotoğraf ekledi. İkinci gelmene renkli bakarız dedi ve ikinci gitmemede 2 D ile baktı yine goremedim cocugumu. Üçüncü kez randevu verdi herhalde artık bakar dedim fakat yine aynı bahaneler çocuğun pozisyonu uygun değil ne sanssizsin vs. Bu sefer de bakmazsa mutlaka bir cevap vereceğim diye dusundum. Ama o an uğraşmak istemedim ne değişecekti ki ? Verilen para zaten verildi,vaad edilenler olmadi. Birde bı fotoğraf çekmiş hiç birşey anlaşılmıyor dalga geçer gibi bunu babaya gösterirsin diyor. Böyle yaparak çok şey kaybettiler bir kuruluşta güven olması verilen sözlerin tutulmasi şart. Ben şimdi hiçbir soran kişiye orayı onermeyecegim. Veya ikinci,üçüncü çocuğumda orayı tercih etmeyeceğim. Neyse kısacası sizi insaAllah,masaAllah sözleriyle kandırmaya çalışan bir doktordan başkasını görmedim karşımda. Yine de tercih sizlerin ..

geçmiş olsun şimdi nasıl Mustafa Hamza kışın hasta olmayan bebişlerimiz yaza maalesef yenik düştüler
Elhamdülillah şimdi iyi :) evet yaa yazın dış çıkarma çok direncini düşürdü ikide bir hastalandı yavrum :KK43: hasta olmasınlar inşallah bebislerimiz :) senin oglus nasıl :)

Benim ki biraz daha güncel bir bilgi olacak .. Ben gittim ve benim tecrubem pek de iyi sonuçlanmadı. İnternetten araştırıp gitmiştim radistanbul'a. Fakat tam bir hayal kırıklığına uğradım. Doktor'un 30 yıllık tecrübesi olduğu ve 23 tane fotoğraf DVD verilecegi bana da söylendi. Ama söylenen sözler hiçte tutulmadi. İlk gittiğimde çok büyük umutlarla gitmiştim sonuçta ilk çocuğum en önemlisi sağlığını öğrenmek daha sonra da her anne gibi elimde bir hatıra kalmasını istiyordum,neyse gittim 15 dakika baktı raporun içine 4,5 tane hiçte kayda değer olmayan fotoğraf ekledi. İkinci gelmene renkli bakarız dedi ve ikinci gitmemede 2 D ile baktı yine goremedim cocugumu. Üçüncü kez randevu verdi herhalde artık bakar dedim fakat yine aynı bahaneler çocuğun pozisyonu uygun değil ne sanssizsin vs. Bu sefer de bakmazsa mutlaka bir cevap vereceğim diye dusundum. Ama o an uğraşmak istemedim ne değişecekti ki ? Verilen para zaten verildi,vaad edilenler olmadi. Birde bı fotoğraf çekmiş hiç birşey anlaşılmıyor dalga geçer gibi bunu babaya gösterirsin diyor. Böyle yaparak çok şey kaybettiler bir kuruluşta güven olması verilen sözlerin tutulmasi şart. Ben şimdi hiçbir soran kişiye orayı onermeyecegim. Veya ikinci,üçüncü çocuğumda orayı tercih etmeyeceğim. Neyse kısacası sizi insaAllah,masaAllah sözleriyle kandırmaya çalışan bir doktordan başkasını görmedim karşımda. Yine de tercih sizlerin ..
aynen banada aynısını yaptı yok soyle yok boyle aprtman gırısındekı fotograflarda nerden aldıysa artık :) yanından bıle gecmıyor ..neyse ki dogurdum 1 yasında olacak yavrucagızım :)

Elhamdülillah şimdi iyi :) evet yaa yazın dış çıkarma çok direncini düşürdü ikide bir hastalandı yavrum :KK43: hasta olmasınlar inşallah bebislerimiz :) senin oglus nasıl :)
benim oğluş ne yapsın bana çok nazlanıyor işe başladığımdan beri bu ara uykuda çok ağlıyoruz nedenini araştıracağım, evde dökülmedik çekmece bırakmamakla meşgu oğlum zaten çalışıyorum vaktim yok diyorum gülümseyip devam ediyor :))))

benim oğluş ne yapsın bana çok nazlanıyor işe başladığımdan beri bu ara uykuda çok ağlıyoruz nedenini araştıracağım, evde dökülmedik çekmece bırakmamakla meşgu oğlum zaten çalışıyorum vaktim yok diyorum gülümseyip devam ediyor :))))
O gece ağlamaları bizimkinde de var ben dişe bağlıyorum ,ağzı resmen patikaya döndü bizimkinin tum çene sis :KK43: bak o gülümseme ve bildiğini okuma bizimkinde de var :) bi de bu aralar zoraki kahkaha atıyor :KK70: dogumgunu ne zaman bir yaşını doldurdu mu :)

O gece ağlamaları bizimkinde de var ben dişe bağlıyorum ,ağzı resmen patikaya döndü bizimkinin tum çene sis :KK43: bak o gülümseme ve bildiğini okuma bizimkinde de var :) bi de bu aralar zoraki kahkaha atıyor :KK70: dogumgunu ne zaman bir yaşını doldurdu mu :)
27 eylül 1 haftamız kaldı :))

Benimde tam 12 ekim2016 doğumlu bi kızım var aslında hepinizi takip ediyor ama yazmıyordum hepinizle güldüm hepinizle ağladım açıkçay isimli bi üye vardı doğum yaptı mı merak ettim Rabbim evlatlarımıza sağlık versin

Benimde tam 12 ekim2016 doğumlu bi kızım var aslında hepinizi takip ediyor ama yazmıyordum hepinizle güldüm hepinizle ağladım açıkçay isimli bi üye vardı doğum yaptı mı merak ettim Rabbim evlatlarımıza sağlık versin
Açıkçayın mart ayında efe adında bir oğlu oldu :))) bende leyl-i efruzu çok merak ediyorum

Arkadaşlar merhaba;
Acibadem sigorta güvencesi ile yatarak&ayakta tedavi teminati hakkında sizleri bilgilendirebilirim.
Çok cazip fiyatlarla 2-8 eşit taksit aralığında sizleri ACIBADEM SAGLIK SİGORTASI KAPSAMINA ALABİLİYORUZ.
Detaylı bilgi almak isterseniz hem mail hemde numaramızdan ulaşabılırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım şükür evet mart ayında oğluşuma kavuştum haftaya 9.ayını dolduracak S sltncp dediği gibi ismi Efe, teşekkür ederim canım merak edip sorduğun için. Kızını çok öpüyorum Allah güzel ömürler nasip etsin inşallah:KK200:

Canım şükür evet mart ayında oğluşuma kavuştum haftaya 9.ayını dolduracak S sltncp dediği gibi ismi Efe, teşekkür ederim canım merak edip sorduğun için. Kızını çok öpüyorum Allah güzel ömürler nasip etsin inşallah:KK200:
Evladın uzun ömürlü hayırlı evlat olsun çok sevindim sana çok üzülmüştüm dua etmiştim Allaha emanet olun

Kızlar ne yapıyorsunuz,size bişey sorucagim biz de bu sorun var ve asamiyoruz ve nasıl asacagimizi bilmiyoruz... Mustafa Hamza önüne gelen şeyi sokup yirtmaya çalışıyor ( duvar kagidi vs. ) ve bu durum öyle aklına geldikçe falan değil resmen bunu iş edinmiş sürekli yapıyor... Yapma demek ve dikkatini dağıtmaya çalışmaktan başka bir çözüm bulamadım o da en fazla yarım saat tekrar ayni.. yetisene kadar yirtiyor evi mahvetti... Nasıl engellenir bilmiyorum... Yapma dedikçe oyun sanıp daha fazla yapiyor... Bı de 2 yaş sendromuna erken girme ihtimali var mı 16 aylık şimdi ,yolda kendini yere atıp inatla biseyleri yaptırmaya çalışması sinirlenince kendini arka üstü atması falan... Ne yapmalıyım...

Bişey yapmıcaksın annesi anlatmaya çalışma anlamaz yani tabi konuş ama. Hayırdan anlamazlar daha önüne bişeyler koyup engelle çünkü oyun sanıyordur oo sen geliyosun onu engelliyosun süper bence onun için benim kız uydu alıcısını en sonunda söküp elime verdi mesela ve kendini de alkışladı en son taaaa tepesine sabitledim ama seninki duvar bilemedim masa falan koy evi bebeğe göre düzenlicez çare yok

X