2016 Mayıs Annelerinin Bebek Alisverisleri(Resimli)

Böyle bişey beğendim bende:KK66:biz aydın yakın olunca çok gidiyoruz hafta sonları.ondan bana biraz daha büyük bişey lazım bu da çok büyük değil seninkinden biraz büyük işimi görür rahatlıklaHoppa
Bu da güzelmiş canım haftasonunu Aydın'da gecireceksiniz sonucta bir sürü sey alacaksin yanına buna rahatca sığar bence. Ben de canta daha küçük gelir diye korkuyordum ama icine bir sürü esya aldığını görünce rahatladım :KK48: sen de rahat edersin bu beğendiğini alirsan

Bu da güzelmiş canım haftasonunu Aydın'da gecireceksiniz sonucta bir sürü sey alacaksin yanına buna rahatca sığar bence. Ben de canta daha küçük gelir diye korkuyordum ama icine bir sürü esya aldığını görünce rahatladım :KK48: sen de rahat edersin bu beğendiğini alirsan

Ay biberonlarını emziklerini sevsinler onun:KK200:öncelikle sütü ana kaynağından içsin paşamız sonra da vakti gelince sütünü mamasını bunlardan icsin büyüsün inşallah :KK15:
Senin çanta süper canım bayıldım onada ben:KK19:çantayı eşimde görünüm olarak kendinede uygun olsun istiyo sen değil ben taşıcam diyo:KK70:haklıda bence:KK48:biberonlarıda bi heves hepsinden almış bana marka sordu sadece.inşallah bol bol olsunda emzirelim bebişleri:KK66:ama ek gıda ılık mama devam sütü falan bunlarda lazım olcak illaki ilerki zamanlarda..

Senin çanta süper canım bayıldım onada ben:KK19:çantayı eşimde görünüm olarak kendinede uygun olsun istiyo sen değil ben taşıcam diyo:KK70:haklıda bence:KK48:biberonlarıda bi heves hepsinden almış bana marka sordu sadece.inşallah bol bol olsunda emzirelim bebişleri:KK66:ama ek gıda ılık mama devam sütü falan bunlarda lazım olcak illaki ilerki zamanlarda..
Teşekkürler tatlım :KK15: eşin taşıyacaksa onu almanız daha iyi tabi gerçi günümüzde erkekler de değişti pembe canta taşıyanları bile görmek mümkün :KK70:
Ay adamcağız hevesli en iyisini yapmış hepsinden almış:KK9:

Canım markaya karar veremedim ama özellik olarak uzaktan ölçer ve kaydedenlerden alıcam.hemşire ve eczacılar eşime özellikle tavsiye etmişler.bi de şu koltukalrı olanlardan alayım diyorum ucuz zaten onlarda.

Bende o konuda az kararsizlikda var kulaktan mi alsam diye dusunmustum hep ama simdi birde uzaktan olcerler cikti ayy kararsiz olmak kotu birsey genelde braun a baktim bende ebebekde subat ayinda indirim varmis listede gordum o indirimi yakalarsam iyice bakip birini alacam artik :KK66:

Iyi yapmissin canim o kadari bile insani mutlu ediyor ben bugün fotograf cektikten sonra kıyafetleri katlarken bile keyif aldım :KK48:
Ben de hurc almayı düşünüyordum canım surekli kullanmayacagım seyler icin sen söyleyince baktım ikeaninki hoşuma gitti buraya bi bakayım güzel bulamazsam ondan siparis ederim artik:KK19:

İnsana baska bir keyif veriyor bebeklerimizin esyalari yaa Allah uzerlerinde gormeyi nasip etsin inşallah :KK19: aynen en mantiklisi öyle yapmak tatlim gelen hediyelerin buyukleride konur hem ayy ben arkadasa dedim atacakti sana gonderecektim atmadi kaldi :KK22: sen bulmussun ama sevindim begenmene canim hangisi hosuna giderse onu al sen :KK60:

Oh iyi yaptin canim hepsi el emeği göz nuru:KK200::nazar:

Teşekkürler bitanem arayinca bulmasi burda daha kolay olur dedim :KK74:

Hımmmm içimden bir ses hiç biberon alma bilinç altını etkileme diyor:KK47:

Ama geçen baktım bu biberonlar da oldukça maliyetliymiş indirim yakalarsam alayım ben de.
canım biberon almamazlık etme, en iyi ihtimalle 4. aydan sonra su vermek için kullanırsın...:KK37:

Bunlar da anne annemizin aldıkları. Yorgan-yastık ve nevresim takımları da vardı resimlemeyi unutmuşum.

2016-02-03 10.34.11.jpg
2016-02-03 10.33.03.jpg
2016-02-03 10.31.54.jpg
2016-02-03 10.31.07.jpg 2016-02-03 10.28.57.jpg
2016-02-03 10.29.56.jpg 2016-02-03 10.30.23.jpg

X