2016 Mayıs Annelerinin Bebek Alisverisleri(Resimli)

Kızlar bebek telsizı almak istiyorum. Görüntülü mu görüntüsüz mu karar veremedim. . Bir de küveti katlanabilir almak istiyorum. Fikri olan var mı . Çocuk oynar içindeyken kapanır dien var . Ben seyahat amaçlı da istiyorum kuveti
Bende telsiz istiyorum karar verirsen yada alirsanda yazarmisin cnm rica etsem

P_20160308_084953.jpg
Bunlar da 40 çıktıktan sonra giyeceklerin den...

Daha var ama yüklemiyor anlamadım neyse nasip :) hepimizin bebisleri sağlıklı dünyaya gelsin inş :KK66:

Kızlar şu çantayi almak istiyorum renk konusu sıkıntı. . Desenli olanla toz pembe olanı arasında 100 lira fark var. İkisi ni de begenm3dim grisini beğendim. Siz denk gelirseniz stoklarda yok dio..Bana haber verin lütfen

Eklentiler

• Screenshot_2016-03-05-16-49-38.png
    Screenshot_2016-03-05-16-49-38.png
    191,1 KB · Görüntüleme: 279
  • Screenshot_2016-03-05-15-06-07.png
    Screenshot_2016-03-05-15-06-07.png
    170,9 KB · Görüntüleme: 283
  • Screenshot_2016-03-05-16-51-46.png
    Screenshot_2016-03-05-16-51-46.png
    170,3 KB · Görüntüleme: 280
Kızlar şu çantayi almak istiyorum renk konusu sıkıntı. . Desenli olanla toz pembe olanı arasında 100 lira fark var. İkisi ni de begenm3dim grisini beğendim. Siz denk gelirseniz stoklarda yok dio..Bana haber verin lütfen
n11.com da var bu çantalardan Orayada bakabilirsin

Yok canım hala almadik beklemedeyim şimdilik :KK51: senin ürün gelince görüşlerine göre sipariş veririm bende
Canim bizim yatak geldi kurduk. Gayet iyi cikti. Bekledigimizden daha iyi. Baya buyukmus. Donencesi titresimi muzigi herseyi var, saglamda duruyor. Biz cok begendik. Tabi herkesin begenisi beklentisi farkli. Benim begendigimi sen begenmeyebilirsin ama fikir olmustur umarim.

Canim bizim yatak geldi kurduk. Gayet iyi cikti. Bekledigimizden daha iyi. Baya buyukmus. Donencesi titresimi muzigi herseyi var, saglamda duruyor. Biz cok begendik. Tabi herkesin begenisi beklentisi farkli. Benim begendigimi sen begenmeyebilirsin ama fikir olmustur umarim.

Çok teşekkürler canım Hoppa benimde takip ettiğim bi üründü bende artık sipariş vereyim o halde :KK36:

@MELISTOPRAK aldıklarınız hepsi çok güzel günlede kullanın inşallah. Bende size bi tavsiye bebek mevludü düşünüyorsanız 40. Çıkmasını beklemeden daha erken yapin hem gelen gidenle ilgilen mek açısından zirt pirt biri geiyo illa yanında biri olması gerekli hemde gelen hediyeler açısindan kucuk olanlarida kuloanirsin. Ben olglumda haftam bitince yapmıştım mevludu simdi kızimdada erken yapicam.
Ben ilk bir ay bebeği çok fazla insanla karşılaştırmak taraftarı değilim her insan potansiyel hastalık taşıyıcısı demek ve 40ı çıkmadan çok çok ufak oluyor. her gelen illa ki bebeği görmek isteyecek, öpmeye koklamaya kalkan olacak en basitinden ellerini bile yıkamadan çocuğun eline yüzüne dokunacaklar. bağışıklığı oluşmamış ufacık bir yavru için çok ciddi riskler demek

Ben ilk bir ay bebeği çok fazla insanla karşılaştırmak taraftarı değilim her insan potansiyel hastalık taşıyıcısı demek ve 40ı çıkmadan çok çok ufak oluyor. her gelen illa ki bebeği görmek isteyecek, öpmeye koklamaya kalkan olacak en basitinden ellerini bile yıkamadan çocuğun eline yüzüne dokunacaklar. bağışıklığı oluşmamış ufacık bir yavru için çok ciddi riskler demek
Haklısın tabiki ama ben mevlüdte bebeği yatak odasinda beşiğinden çikarmadim gelenlerde uzaktan bakti ayrı odalarda oturduk kucaktan kucağa gecmedi bebek. Ama diger turlü sürekli gelen gidenler daha çok yoruyo bi sekilde dokunmak öpmek istiyo bazisini engellmeye firsat bulamiya biliyorsun.Bu benim fikrim cnm bebeğinide sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

güle güle kullanın kızlar bende dün hepsiburada dan son eksiğimiz olan bebek arabamızı aldım :) uzun arastırmalar sonucu sectim cokta begendım port bebe anakucagı bebek arabası olarak kullanılıyor malzeme kalitesi basarıı sürüsü cok yumusak ve hafif bir araba fikir olsun sizlerede

Wellgro Voyage Seyahat Sistem Bebek Arabası

1.jpg 2.jpg 3.jpg

güle güle kullanın kızlar bende dün hepsiburada dan son eksiğimiz olan bebek arabamızı aldım :) uzun arastırmalar sonucu sectim cokta begendım port bebe anakucagı bebek arabası olarak kullanılıyor malzeme kalitesi basarıı sürüsü cok yumusak ve hafif bir araba fikir olsun sizlerede

Wellgro Voyage Seyahat Sistem Bebek Arabası

Eki Görüntüle 1798517 Eki Görüntüle 1798518 Eki Görüntüle 1798519
Güle güle kullanınn.

Ben de bu arabayı beğendim netten ama canlısını görmediğim için nasıldır bilemedim.

X