2017'ye Merhaba...

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.730
203.131
52
Merhaba,
2016 sizler için nasıl geçti bilmiyorum, iyisiyle kötüsüyle en azından sağlığımızdan olmadan ve sevdiklerimizle öyle böyle geçti gitti koskoca bir yıl.

2017 hepimiz için gönüllerimizden geçen duaların kabul olduğu, hayırlı, sağlıklı, huzurlu geçer inşallah.

Bu sene de yine hepimiz gibi "Yuvam" dediğim Kadınlar Kulübü'nde sizlerle birlikte kah gülerek, kah geyik yaparak, kah eğlenerek geçirelim.

Herşey gönlünüzce olsun güzel kadınlar.

Nice senelere hep beraber...

Merhaba,
2016 sizler için nasıl geçti bilmiyorum, iyisiyle kötüsüyle en azından sağlığımızdan olmadan ve sevdiklerimizle öyle böyle geçti gitti koskoca bir yıl.

2017 hepimiz için gönüllerimizden geçen duaların kabul olduğu, hayırlı, sağlıklı, huzurlu geçer inşallah.

Bu sene de yine hepimiz gibi "Yuvam" dediğim Kadınlar Kulübü'nde sizlerle birlikte kah gülerek, kah geyik yaparak, kah eğlenerek geçirelim.

Herşey gönlünüzce olsun güzel kadınlar.

Nice senelere hep beraber...

Bitsin bu yıl bitsin artık. Her yere yazıyorum sanırım ama en kötü yılımız 2016 olsun. Daha kötüsünü benim bünye kaldırmaz.

2017 mutlu, umutlu, huzurlu, sağlıklı bir yıl olsun hepimiz için.

:KK70: :KK70: Ay çok tatlılar ya, yeşil olan ben olayım, ilk ben söyledim, ben oldum :KK70: Ben de öyle düz yolda takılırım kendimle çok özdeştirdim.
Ayrıca Katina'nın elinde makası misali, Mune ablamın elinde cımbızıııı, bir cımbız bir insana bu kadar mı yakışır :KK48: Çok mutlu oldum ben şimdi, gerçekten :oops::KK15::KK15:

Bitsin bu yıl bitsin artık. Her yere yazıyorum sanırım ama en kötü yılımız 2016 olsun. Daha kötüsünü benim bünye kaldırmaz.

2017 mutlu, umutlu, huzurlu, sağlıklı bir yıl olsun hepimiz için.
Caps var ya, 2016'nın benden almadıkları: Canım. O misal bir yıl oldu cidden.
Gelen gideni aratmasın, 2017 ağır abi tatlı tatlı takılsın

:KK70: :KK70: Ay çok tatlılar ya, yeşil olan ben olayım, ilk ben söyledim, ben oldum :KK70: Ben de öyle düz yolda takılırım kendimle çok özdeştirdim.
Ayrıca Katina'nın elinde makası misali, Mune ablamın elinde cımbızıııı, bir cımbız bir insana bu kadar mı yakışır :KK48: Çok mutlu oldum ben şimdi, gerçekten :oops::KK15::KK15:
Hepiniz canımsınız, yılbaşı gecesi sizsiz geçer mi :KK15:

Ay bunları eklemem lazım.:KK70:
Tam benim ruh halim

2016-12-30-23-03-33-1.png

2016-12-30-23-06-09-1.png

Caps var ya, 2016'nın benden almadıkları: Canım. O misal bir yıl oldu cidden.
Gelen gideni aratmasın, 2017 ağır abi tatlı tatlı takılsın

Aynen öyle valla bi can kaldı onun da garantisi yok. Her an bir köşede mok yoluna gidebiliriz.
2017 güzel gelecek hissediyorum ben. Brunella Brunella mars mı merkür mü ne gidecek didi.

Benim enerji %1 görünüyor:uykucu:Yarın depolayıp geleyim:KK53:Yoksa 2017 fena geçecek:skandal:
Zaten asıl geyik 31 Aralık gecesi, topik sizin eviniz, istediğinizi etiketleyin, ben ihtiyarım unutuyorum:-)
Gece yarısı tüm buruşukluğumla yapıştır dolarları dememi istemiyorsanız aksiyon düşünün hahahahaha

X