Gelinlik Modelleri 2018 gelinliginizi kaca aldiniz hangi sehir?

686

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
1
0
31
Evet hangi sehirde gelinlik ne kadar?piyasa arastiralim tum Türkiyede ayni mi hanimlar. Ben corum 5200 dediler 4000 fiyatlar hep ucuk mu böyle

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

İzmir Karşıyaka sahilinde Sisters var, 4 yıl önce 6000TL'ye almıştım gelinliğimi. İnanılmaz rahat ve Sisters ekibi çok profesyonel. Tavsiye ederim.

X