2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Ayyy maşallah 🧿 çok sevindim canım. Kardeş geliyor demek ki 💕💕😍🧿
Saglıkla sıhhatle kucagınıza alırsınız inşallah ❤ :anneadayı::anne::anne::KK200:

Yürür annesi daha. Her bebek bir olmuyor :)

Benim büyük oğlum 15 aylıkken, 2 numara da 9.ayında yürüdü.
Yarın 1 yaşına giriyor :KK37:
İlk dogum günümüz olacak bakalım 😀
İyiki dogdu minik kuzu bizimki de 29 temmuzda dogum gunu. Aminn insallah hayirlisiyla gelsin
Kızlar bugun bizde 1 yaş aşımızı olduk.
Diger aşısı 21 aralıkta olacak.
Meningokok yaptıracağız birde.
310 liraymış. Bu ay yaptırmayı düşünüyoruz
Yasinda mi yapiliyo bu asida ben de yaptirayim

Kizlar selamm napiyosunuzz nasilsinizzz epeydir girmiyordum merak ediyordum nasilsiniz buralardamisiniz diye zor buldum konuyuuu. Masallah bebekleriniz yurumeye baslamis benim oglan 11 aylik oldu ama yok ne emekliyo ne yuruyo poposunun ustunde oturuyo tembel. İyice simarik oldu zorla kahkaha atmalar cigliklar falan. Bu arada pandemi donemi gecince tekrar tedavi dusunuyordum kendiliginden hamile kaldim sok gecirdik tek tuple az calisan yumurtalikla nasil oldu mucize gibi rabbim isteyen herkese nasip etsinn 💕
Aaa ne güzel çok sevindim hayırlı olsun canım, darısı başıma 😍 hani hep anlatırlar ya tüp bebekten sonra 2.ye kolayca hamile kaldım vs diye seninki de öyle olmuş 😄 gben 2 yaşındayken filan olsun istiyorum ama malum bizim istediğimiz zaman da olmuyor akışına bırakıtm

Aaa ne güzel çok sevindim hayırlı olsun canım, darısı başıma 😍 hani hep anlatırlar ya tüp bebekten sonra 2.ye kolayca hamile kaldım vs diye seninki de öyle olmuş 😄 gben 2 yaşındayken filan olsun istiyorum ama malum bizim istediğimiz zaman da olmuyor akışına bırakıtm
Sagol canim benimm. Gercekten de oyle kafa bos stres yok bence buyuk etkisi var zaten olmuyo diye de korunmadik. Ben 35 yasindayim fazla da beklemek istemedim. Kendiliginden olmasaydi Kışa dogru yeniden tedavi dusunuyordum. Cok sukur geldi kendi. insallah sorunsuz kucagima alirim rabbim dileyen herkese nasip etsin insallah. Amiinn 🥰🥰

Sagol canim benimm. Gercekten de oyle kafa bos stres yok bence buyuk etkisi var zaten olmuyo diye de korunmadik. Ben 35 yasindayim fazla da beklemek istemedim. Kendiliginden olmasaydi Kışa dogru yeniden tedavi dusunuyordum. Cok sukur geldi kendi. insallah sorunsuz kucagima alirim rabbim dileyen herkese nasip etsin insallah. Amiinn 🥰🥰
İnşaallah sağ salim kucağına alırsın canım ne güzel kardeş kardeş büyürler 🥰

20200705_155117.jpg

Bebislere kucuk bi dogum gunu yaptik

dikkat etmeye calisiyorum ama cok zor kucak istiyo hala yurume yada emekleme istegi yok tembel oglumda 🙈 iyice de bana dustu insallah sorunsuz atlatiriz bu donemleri. Sen nasilsin kuzular nasil
Iyiyiz cok sukur canim. Benimkiler bagimsizliklarini ilan ettiler coktan😂 cislerini soylediklerinde ayri eve cikmaya hazirlar

Kizlar size de 1 yas asisinda goz muayenesi yaptirin dediler mi? Randevu alamadim 2 haftadir. doktorlar dolu gorunuyo nasipse bayramdan bi kac gun once koye gidicez olmadi orda randevu alabilirsem goturucem. Birde benim bebislerin boyu iyi ama oglanin kilosu %30 kizin kilosu %10 cikti. Premature bebek olduklari icin bi cocuk doktoruna da goster takip yaptir dedi. Oglan 9 bucuk kiz 8 kilo cikti. Bir de bingildaklari daha kapanmamis d3 gunde 4 kere kullan dedi. Netten baktim 1 bucuk yasina kadar zamani var yaziyo kapanmasi icin. Hemsire o konuda korkuttu beni sanki kapanmis olmasi lazim diye dusundum.

X