2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Onu bende tam bilmiyorum. Ufak çocuklarla okul yolu sıkıntı olur senin için. Bu dönem gitmese geri kalacak ama devamsızlık yok diye biliyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Benim oglan da anaokuluna başlayacaktı, geri kaldı. Göndermedik.

Evlat olunca insan 2 kez 3 belki kaç kez düşünüyor.

Olmadı okul müdürü ile bir görüşün derim

Dilekce verip yollamama sansim var yok sayilmicak ama iste okuldaki gibi de disardan ne kadar ogrenebilir. Hele ki benim yardimim bu kadar azken. Ogretmenden bi ses ciksin diye bekliyorum. Elbet bi aciklama yazar gruba

bebişiniz sağlıklı mı bende buradan araştırıp serenity yaptım 10 günde sonucumu yolladılar. sağlıklı geldi. öyle mutluyum ki sizin gibi yazan annelere çok teşekkür ederim

ben de seren
serenity yaptırdım buradaki yorumlara bakıp sonucum hemencecik geldi bebişiniz sağlıklı mııı benim sonucum sağlıklı geldi. bir de normal trizomiler hariç akdeniz ırkında en sık görülen delesyonlara da baktılar sıkıntı çıkmadı.

Merhabalar ben bugün aynı şeyi öğrendim ve aminosentez istediler siz yaptirmismiydiniz bi sorun yaşadınız mı Allah bağışlasın sizlere de sağlıklı olsunlar hep

Merhana hanımlar kaç zamandır bu grubu arıyordum nasılsınız neler yapıyorsunuz benim ikizlerim 16 aylık oldular aynı zaman da çalışıyorum zorlu ve yıpratıcı ama geçinip gidiyoruz

Kızlar hepinize merhaba 🖐
Ben mayıs ayı tüp bebek yaptıranlardan geliyorum bugün opu günümdü iki gün önce e2 degerlerim yüksek çıkmış. aranızda opu dönemi e2'si yuksek çıkıp transfer zamanı (taze transfer-3/5 gün sonra) normal değere inen var mı acaba? doktorum protein ağırlıklı beslenmem gerektigini söyledi. Kısa zamanda normal değere döner mi dönmez mi bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…