2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

canım bende çok aramıyorum eşimin aklına düşmüş
valla bende artık o moddayım ciğer kuşbaşı çok çok önde geliyor
afiyet olsun canım olur öyle arada kaçamak insan farklı şeyler yemek istiyor haklısın

Geçen günlerde bunu yaptım çok beğendik deneyin derim hemde pratik oluyor.
Kıyma yerine tavukta kullanabilirsiniz,yada sebzelide olur.

canım döner tek geçerim, hamburger alternatif olarak bir de yapan on numara yaparsa nam nam :))
ablacığım ne ettiysen ettin ama daha kahavaltı bilem etmemiş bana mahvettin :KK70:
ağzımın suyu aktı yaa harikaaa
hafa sonu yapacağım inşaallah ben de :KK66:

canım döner tek geçerim, hamburger alternatif olarak bir de yapan on numara yaparsa nam nam :))
ablacığım ne ettiysen ettin ama daha kahavaltı bilem etmemiş bana mahvettin :KK70:
evet yapmalı harikacım

çok severim patatesli köfteli tarifleri
ya bi de yarın bi arkadaşa peynirli börek yapmam lazım kıymalı böreğim çok güzel oluyor ama peynirli börekte aynı şeyi söyleyemiycem var mı bildiğiniz bi püf noktası
tereyağı çıtırlık veriyor bildiğim kadarıyla güzel de ediyor böreği

çok severim patatesli köfteli tarifleri
ya bi de yarın bi arkadaşa peynirli börek yapmam lazım kıymalı böreğim çok güzel oluyor ama peynirli börekte aynı şeyi söyleyemiycem var mı bildiğiniz bi püf noktası

Börekte yağlı peynir güzel olur,bide içine kaşar rendele biraz tadı süper olur.

Galeyena getirdim demi :olamaz: kaşar peyniri ölçüdeki kadar katmadım miktarı daha az kullandım.
Bunun üzerine beşamalde güzel olur,beşameli dök üstünede kaşar rendesi .
Ben kaçayım en iyisi :KK55::KK53:

X