2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

:KK70::KK70::KK70:hepsi öyle.dışarda aslan evde kedi

Evet :KK48: Ama o kadar benimsemişim ki dışarıdaki o halini bu halimize şaşırdım. Oysa evde dün buna benzer bi konuşma geçti. Evdeki halimizle dışardaki halimiz aynı olmamalıymış zaten eşime göre. Ben evde ve dışarıda aynı olursam ona özel hiç bir şey olmazmış ki :KK48:

İçimdeki queen hala ısrarcı yapma etme diyor ama :-) sihirli kelimeyi söylemeden olmuyormuş :-) kitaplarım bile yüzüme tükürecek diye korkmuyor değilim :-)
Tüm eski bildiklerini unut,her lahananın,pardon erkeğin kat kat yapraklarının altında minik pompiş bir serçe vardır,bunu unutma:KK70:

he queenin ilk sayfadıki mesajını kopyalayasım var..hiç ona göre değimişmişşş:KK70::KK70:
Ama itiraf ediyorum konuyu açınca bunu yazan ciddi olamaz diye düşünmüştüm. Bir üye bana ne olur ki denesen dedi. Denedim ama gelecek cevaptan da tırsıyorum. Hiç öyle çıkmadı:KK45:

İçimdeki queen hala ısrarcı yapma etme diyor ama :-) sihirli kelimeyi söylemeden olmuyormuş :-) kitaplarım bile yüzüme tükürecek diye korkmuyor değilim :-)
gözlerini kapa ve bugüne kadar öğrendiğin bildiğin herşeyi unut.şimdi gözlerini aç tatatammmmm işte karşında popilii:KK70:

Evet :KK48: Ama o kadar benimsemişim ki dışarıdaki o halini bu halimize şaşırdım. Oysa evde dün buna benzer bi konuşma geçti. Evdeki halimizle dışardaki halimiz aynı olmamalıymış zaten eşime göre. Ben evde ve dışarıda aynı olursam ona özel hiç bir şey olmazmış ki :KK48:
Haksız mı:KK66:

Benimki de pompilim çıktı iyi mi:KK70:dışarda söylesek hayırdır sen kime pompilim diyorsun diye çıkışırlar:KK48:

Dün bir şey söyledi kızılacak bir şey aaaaa niye öyle diyosun ki ama pompirikim dedim hehh işte böylee normalde sinirlenirsin yok yere tartışırız bak güldük geçti zaten şaka yapmıştım dedi:KK48:

X