2019 Şubat' ta gebe olanlar

balarisii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
250
178
30
Merhaba arkadaşlar, yeni hamile olduğumu öğrendim:anneadayı: ve bu konuyu açtım. Değerleriniz nasıl benim nasip olursa ilk cocugum olacak o yüzden tecrubesizim. Konu altında birbirimize yardımcı olalım :KK68:

Hamişler:anneadayı::nazar::nazar::nazar:Maşallah :)
1 H Hanimeller41
2 A Asli2016 Kız 👶🏻
3 Sevdalikelebek Sevdalikelebek
4 BONCUK23 BONCUK23
5 Berikko Berikko Erkek 👶🏻
6@portakalcicegi3457
7@dgdln
8@Sibelymc
9@saribaykus
10@hayat_bir_oyun
11@Vuslatty
12@Ankara3151
13@Cancanbir
14@Axelia Erkek 👶🏻
15@Nehirce 32 Erkek 👶🏻
16 E ebruu05
17@Oztrkbg Erkek 👶🏻
18@esgies
19@cemrecinar
20@senesra88 Erkek 👶🏻
21@BalYapanSinek
22@Aselece Erkek 👶🏻
23@htctunc
24@ilaydalbayrak
25@lotus87
26@Destina--1
27@sisko
28@limonikaa
30 E ebruu05
31@Seda2012Emre
32@htctunc
33@canimkocam1
34 R Renkli bukalemun
35 yelek yelek
36 B Bynalgos
37 G Gokdenizim
38 Meyveliturta19 Meyveliturta19
39 L leylaorhan
40 N nouvellemariee
41 Minuscule Minuscule
42 nedemistimkibenn nedemistimkibenn Kız 👶🏻
43 A aysunkiril42
44 M Merzumut
45 Ebru agaoglu Ebru agaoglu
46 C coriolis
47 OzgeMeteMoms OzgeMeteMoms
48 G gulfem2017
49 lucina06 lucina06

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, yeni hamile olduğumu öğrendim:anneadayı: ve bu konuyu açtım. Değerleriniz nasıl benim nasip olursa ilk cocugum olacak o yüzden tecrubesizim. Konu altında birbirimize yardımcı olalım :KK68:
merhaba canım benimde ilk gebeliğim bende tecrübesizim bnde dün ögrendim 14 şubat hediyesi oldu bize ama daha cok yeni,senin değerlerin nasıl kacıncı haftandasın ?

değerin cok guzel masallah :nazar: benim daha bata 2 gün varken ogrendim :) yani yarın bat günüm:) inşallah degerlerimiz guzelce artar :anneadayı:

Ben de varım.. Tüpbebek benimkisi.. Ve 2 yaşında bir oğlum var.. Bhcg cuma günü 239 çıktı.. Pazartesi bir daha kan vereceğim

Selam kızlar öncelikle tebrik ederim hepinizi bebeğimizi Sağ Salim kucağımıza Rabbim Almayı Nasip etsin.. benim de adetim salı günü gelecekti kanda Çarşamba günü öğrendim kan değerim 127 çıktı cuma günü de 268 çıktı sizce nasıl ? Doktor güzel dedi yumurtladığım güne bakarak sanki biraz fazla çıkması lazım diye düşünüyorum bilemedim

Selam kızlar öncelikle tebrik ederim hepinizi bebeğimizi Sağ Salim kucağımıza Rabbim Almayı Nasip etsin.. benim de adetim salı günü gelecekti kanda Çarşamba günü öğrendim kan değerim 127 çıktı cuma günü de 268 çıktı sizce nasıl ? Doktor güzel dedi yumurtladığım güne bakarak sanki biraz fazla çıkması lazım diye düşünüyorum bilemedim
yok canım doktorun güzel dediyse sıkıntı yapma zaten ikiye katlamasi gerekiyodu katlamışta seninki :KK200:

Sen tatlı anne Adayları... Benimde 5 buçuk yaşında oğlum var ve geçen hafta öğrendim ben de gebeliğimi çok şükür. Ilk 9 çıktı Hcg :) sonra 74 iki gün sonra yani dün 164 çıktı. Ben de heyecanla takipteyim. İnşallah Rabbim sağlıcakla göbüşlerimizde büyütür miniklerimizi ve sağlıcakla alırız kucağımıza

Bende böyle bir konuya yazacagima inanmazdım.. Subat 10da öğrendim.. İlk hamileliğim olacak allah nasip ederse.. Daha çok yeni.. Adetim gecikince 4.gunde 72 hcg çıktı.. 9.gun yapilan testte de 1036 çıktı.. Her an birşey olabilir diye kendimi kaptirmiyorum.. Yada su an bisey hissetmedgmden bilmiorm.. Tatli belirtileri yasamaya başlayınca belki kendimi kaptiririm:)

Bu arada bisey sorcam.. Benim iki haftadr kasiklarim ve alt karnim agriyodu.. Hatta böyle yirtilir gibiydi karnim.. Uzanamiodm bi yere.. Ama iki gundur agrilarim kesildi.. Boyle yasayan var mi?

Sen tatlı anne Adayları... Benimde 5 buçuk yaşında oğlum var ve geçen hafta öğrendim ben de gebeliğimi çok şükür. Ilk 9 çıktı Hcg :) sonra 74 iki gün sonra yani dün 164 çıktı. Ben de heyecanla takipteyim. İnşallah Rabbim sağlıcakla göbüşlerimizde büyütür miniklerimizi ve sağlıcakla alırız kucağımıza
Hosgeldin canim :)

Bende böyle bir konuya yazacagima inanmazdım.. Subat 10da öğrendim.. İlk hamileliğim olacak allah nasip ederse.. Daha çok yeni.. Adetim gecikince 4.gunde 72 hcg çıktı.. 9.gun yapilan testte de 1036 çıktı.. Her an birşey olabilir diye kendimi kaptirmiyorum.. Yada su an bisey hissetmedgmden bilmiorm.. Tatli belirtileri yasamaya başlayınca belki kendimi kaptiririm:)

Bu arada bisey sorcam.. Benim iki haftadr kasiklarim ve alt karnim agriyodu.. Hatta böyle yirtilir gibiydi karnim.. Uzanamiodm bi yere.. Ama iki gundur agrilarim kesildi.. Boyle yasayan var mi?
Çok normal tatlim bende de oluyo ama dikkat et kendine fazla uzanma bir yerlere

X