2019 TÜP BEBEK MART ANNELERİ

becidina

İki miniğim erkenden geldi...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2011
3.778
4.221
Normal yolla hamile kalan anne adaylarının bizi anlamadığını yahut bizim onları anlamadığımızi düşünerek bu konuyu açıyorum. Tüp Bebek veya tedavi yolu ile hamile kalan kadınlar çok daha dikkatli birbirine karşı ve destekleyici. Zorlukları hep birlikte aşarak evlatlarımıza kavuşmak dileğiyle.

:KK12:Ben de kilo fobisi var zaten şu dönemin tek iyi yanı kilo kaybı. Üç beş aya tartılara küseriz
Hele sen öyle iyi beslenmen lazım ki şu dönemde bütün depoların boşalıyor kilo Bebek verdirecektir zaten doğunca merak etme.
En kilo sorunu olan benim en çok sisecek olan da ben, ben bile sorun etmiyorum ayitirrr.

Hele sen öyle iyi beslenmen lazım ki şu dönemde bütün depoların boşalıyor kilo Bebek verdirecektir zaten doğunca merak etme.
En kilo sorunu olan benim en çok sisecek olan da ben, ben bile sorun etmiyorum ayitirrr.
İki bebek sana gebelikte aldırır evet haklısın ama sonrasında da verdirir. Ben de iki transfer diye yalvarmıştım da doktoru kandıramadım. Şaka maka iyi olalım sağ sağlim doğuralımda kilolar verilir bu günler unutulur pişiği gazı ateşi derken geçer gider. Bizki aylarca iğne olduk günaşırı vajinal ultrason toplanması ameliyatı transferi tuttu tutmadı diye kıvranması... sıradan bi eylem sonucu olmadığı için her adımında emek gözyaşı var. Onlar bizim kıymetlimiz

İki bebek sana gebelikte aldırır evet haklısın ama sonrasında da verdirir. Ben de iki transfer diye yalvarmıştım da doktoru kandıramadım. Şaka maka iyi olalım sağ sağlim doğuralımda kilolar verilir bu günler unutulur pişiği gazı ateşi derken geçer gider. Bizki aylarca iğne olduk günaşırı vajinal ultrason toplanması ameliyatı transferi tuttu tutmadı diye kıvranması... sıradan bi eylem sonucu olmadığı için her adımında emek gözyaşı var. Onlar bizim kıymetlimiz
Yaaa işte ne zamanlardan geçtik geldik çok şükür hastasıyım şu pit diye hamile kalanların Ablam iki ayda kaldı kiii aadetler çok düzensiz çok uzun aralıklarla adet olur üçüncüyü doguracak.
Bizim çekilecek çilemiz bu mevzudannis demek ki Rabbim başka aci göstermesin. Mart ayını sabırsızlıkla bekliyorum uykusuz geceler beklese de bizi hiç önemli değil

Evet canim belli oldu 1 kiz 1 oglan Allah nasip ederse bide degisiklik olmazsa :KK66:
Maşallah bir çok insanın istediği başına gelmiş, sağlıkla doğarlar inşallah minikler. Ben aynı olsun istiyorum Rabbim ne kısmet ederse başımız üstüne tabi işte gönülden geçen. İkili test yapıldı mi ben yaptırmayacagim ama nette okudum İkizler için ikili test mantıklı sonuç vermiyormus özellikle kan, sadece ölçüm yapılır diye okudum.

X