2020 KPSS lisans +90 👍

Birbardakcay

Müstakbel memur 🤗🤗
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
1.652
3.985
35
Baslayali biraz zaman oldu konularda ufak ufak ilerliyorum bir suredir bir topikten paylasim yapiyorum ama aktif olmadigi icin kendi konumu acmaya karar verdim.calisan varsa her daim beklerim 😊 gunluk calistiklarimi ve planlarimi anlattigim bir topik olmasi ve calismayi bırakmayıp basliktaki hedefi tuturmak umuduyla 😊🤗

Çok güzel olur. Bende katılmak isterim. Pazartesi başlıyorum bende excelde kendime program bile yaptım. Tek matematik çalışcam. Tek sorunum onda çünkü diğerlerini yine yaparım. 3 kasım da mat bitiyor. Çalıştığım için akşamları 2-3 saat ders çalışabilirim o şekilde kendimi sıkmadan yaptım programı. İnş ilerletebilirim :)

Çok güzel olur. Bende katılmak isterim. Pazartesi başlıyorum bende excelde kendime program bile yaptım. Tek matematik çalışcam. Tek sorunum onda çünkü diğerlerini yine yaparım. 3 kasım da mat bitiyor. Çalıştığım için akşamları 2-3 saat ders çalışabilirim o şekilde kendimi sıkmadan yaptım programı. İnş ilerletebilirim :)
Hosgeldin o zman 🤗🤗 benim de en sıkıntılı oldugum ders matematik sonra da tarih baslarda ikisiyle basladim simdi yavas yavas diger dersleri de kattim amacim seneye ekim kasim gibi sadece tekrar ve test cozmeyi birakmak bakalim basarabilirsem.gunluk planlarini da paylaş burdan sirf yazdigim diye kendimi zorlayip yetistirdigim cok oldu 😁

Hoş geldin canım birbardakcay ben de genelde kendim yazıp kendim okuyorum, keşke konu açmayıp benim konuma gelseydin ama olsun, kendi konuma da bekliyorum :)
Sagol canim senin konuna da baktim ama 2019 oldugu icin sirf 2020 olan aktif bi konu olsun istedim misafir kabul edersen arada ugrarim 😊😊

Seni de beklerim :)

Hosgeldin o zman 🤗🤗 benim de en sıkıntılı oldugum ders matematik sonra da tarih baslarda ikisiyle basladim simdi yavas yavas diger dersleri de kattim amacim seneye ekim kasim gibi sadece tekrar ve test cozmeyi birakmak bakalim basarabilirsem.gunluk planlarini da paylaş burdan sirf yazdigim diye kendimi zorlayip yetistirdigim cok oldu 😁
Tamam pazartesi günü başlarım yazmaya. Pazartesiye kadar pinekleyeyim 😂

Kızlar selam,
Öncelikle herkese çalışmalarında başarılar diyorum. Motivasyonunuz bol olsun:KK200:
Matematik için 'hocalara geldik' kanalını tavsiye eder misiniz. Ben şenol hocadan çalışıyordum gayet başarılı ama hocalara geldik daha detaylı ve orta seviye gibi.

Kızlar selam,
Öncelikle herkese çalışmalarında başarılar diyorum. Motivasyonunuz bol olsun:KK200:
Matematik için 'hocalara geldik' kanalını tavsiye eder misiniz. Ben şenol hocadan çalışıyordum gayet başarılı ama hocalara geldik daha detaylı ve orta seviye gibi.
Sagol canim basarilar.videolarla ilgili hicbir bilgim yok bi bilen cikar elbet 😊

Bugun tarih konu anlatim çalıştım 20yy unitesinden balka savaslarina kadar geldim.
Matematikten 1 test cozdum asal carpanlar.hangi dersi calisirsam calisayim 1 test mat cozmeye calisiyorum.

Kızlar selam,
ben benim hocam kanalından ilyas hocadan çalışıyorum. her soru tipini gösteriyor. şenol hoca fazla basite kaçıyor soru olarak. hocalar geldikte iyi ama İlyas hocayı tavsiye ederim.

Konunuz hayrlı olsun.birsey sormak istiyorum öncelikle.
2019kpss ile b grubu atama yapılmıyor değil mi? Bu işlerden uzak kaldım.
Bir de ben en çok genel kültür de falso veriyorum:)
2020 için onereceginiz en iyi konu anlatimli kaynak ve soru bankaları hangileri
Bebeğim var 1,5 yaşında...şimdiden her gün iki üç saat ayırıp Eylül ayı gibi de kursa yazılmak istiyorum.
İktisat mezunuyum
Siz hangi bölüm mezunusunuz? @ bibardakçay

Merhaba hosgeldin D dstn33 tesekkur ederim.
Malesef 2019 b grubu atamalar icin bir ise yaramiyor sadece ogretmenlik ve a grubu atama icin yapilan bir sinav.
Soru bankasi icin kesinlikle pegemi oneririm daha sonra biraz daha zor olan yarginin soru bankalarini tercih edebilirsin
Konu anlatimi icin tarihte ismail adiguzel cografyada mehmet egit anayasa da benim hocam kitaplarini tavsiye ederim.
Benim de 2.5 yasinsa oglum var sadece aksamlari calisabiliyorum malesef o yuzden erken baslamak istedim.bana katilirsan sevinirim 🤗🤗

Merhaba hosgeldin D dstn33 tesekkur ederim.
Malesef 2019 b grubu atamalar icin bir ise yaramiyor sadece ogretmenlik ve a grubu atama icin yapilan bir sinav.
Soru bankasi icin kesinlikle pegemi oneririm daha sonra biraz daha zor olan yarginin soru bankalarini tercih edebilirsin
Konu anlatimi icin tarihte ismail adiguzel cografyada mehmet egit anayasa da benim hocam kitaplarini tavsiye ederim.
Benim de 2.5 yasinsa oglum var sadece aksamlari calisabiliyorum malesef o yuzden erken baslamak istedim.bana katilirsan sevinirim 🤗🤗
Kısa vadede katilacagim insallah.ders calismaya bugun başlayacağım dersem yalan olur:) ama bugünden itibaren mental olarak bu işin içindeyim Allah'ın izniyle...
2015 te lider yayınlarının YouTube da tarih videosu vardı süper bir hoca anlatıyordu.oradan bayağı yol almıştım ama sanırım yeniden izlemek gerekecek.cografyam da iyidir.
2015te yargı ve pegem almıştım ama tarih anayasa vs güncellenen bilgiler oldu yeniden almam lazım.kitap soru bankasi vs.
Bir de siz hangi bölümden mezun oldunuz.
Zamanla daha iyi tanırız birbirimizi ins

Kısa vadede katilacagim insallah.ders calismaya bugun başlayacağım dersem yalan olur:) ama bugünden itibaren mental olarak bu işin içindeyim Allah'ın izniyle...
2015 te lider yayınlarının YouTube da tarih videosu vardı süper bir hoca anlatıyordu.oradan bayağı yol almıştım ama sanırım yeniden izlemek gerekecek.cografyam da iyidir.
2015te yargı ve pegem almıştım ama tarih anayasa vs güncellenen bilgiler oldu yeniden almam lazım.kitap soru bankasi vs.
Bir de siz hangi bölümden mezun oldunuz.
Zamanla daha iyi tanırız birbirimizi ins
Yeni kaynaklar almak sar surekli guncelleniyor ben bu sene anayasa calismayi dusunmuyorum mesela 2020yayinlari cikinca baslayacagim bir tek konu anlatimim o kalsin diyorum.yabanci dil mezunuyum kendi alanimda atama cok az o yuzden duz memurluk icin ugrasacagim kismetse bakalim.en kisa zamanda bekliyorun daha fazla ertleme 😉

Bugun yine tarih calistim bu hafta biraz spontan gelisti calisma .bugun 2 haftalik program yaptim kendime hangi gun hangi dersten ne kadar calisacagima dair.program olunca daha cok calistigimi farkettim.
Gelelim bugun neler yaptigima
Tarih 20. Yy konu anlatimi ve ozet cikarmaya devam 1. Dunya savasini baslattim osmanli cephelerine kadar geldim.
Tarih icin ayri bir planim da Ataturk donemine geldigim zaman yeni bir soru bankasi alip bi yandan konu anlatimi calismaya devam ederken bir yandan 1. Uniteden baslayip tekrar yapip test cozecegim.tarihte muvaffak olmak icin tekrar yapmaktan baska yol yok.
Yarin persembe yarin bos gunum :KK49:

Şimdi baktım o bahsettiğim tarih videosuna...lider yayınları KPSS.konu anlatımı yazınca çıkıyor.ömer gumus isimli bir hoca anlatıyor.hatta yargının konu anlatımı kitabi ile paralel gidiyor.tesaduf yargının setini almıştım o sene..sözel kafası olmayan biri için (ben) bile çok faydalı...bir bak istersen.stand up gibi izlemek çok keyifli.bir gun video izle bir gün soru çöz..

X