2020 Perde önerisi

MrsMuffin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2020
298
635
Merhaba arkadaşlar kısmet olursa ev kuruyoruz. Son dakikaya bırakmamak için fikir almak istedim. Tül güneşlik fon perdeler varmış 3 ü aynı anda mı kullanılıyor, çok üst üste olmuyormu. Fonun modası mı geçti? ev güneye bakıyor. Biz de genciz ve spor tarzda evimiz olacak ağır dursun istemiyorum. Akşamları fonlar mı kapatılıyor güneşlikler mi onu da anlamadım. Zebraları çok sevemedim pencereyi açmak in hepsini açmak gerekiyor zebra da. Fikir verirseniz sevinirim hiç anlamıyorum ben bu işlerden

Ben de çok beğendim onu ama şikayet vardı üste takılan plastikler çabuk kırılıyormuş ve sadece fabtika yapabiliyormuş YouTube da okumuştum. Yoksa çok pratik.
Bi perdecide inceleyin mutlaka çabuk kırılıp kırılmayacğına siz kanaat getirirsiniz. Ben perde sattım kısa bi dönem. Her evde olan store zebranın zincirini bile bi şekilde bozan kıran çıkıyodu koca parça yani. 3 renk şeklinde olması filan bayıldım ben bu perdeye açıkcası. Ama incelemedim takılma yerini. Muhtemelen yıkarken dikkat etmiyor olabilirler. Ben store, zebra, jaluzi olayından nefret ediyorum. Cam açılmıyor. En güzeli böyle dikey ürünler. Ve kendinizin yıkayabildiği ürünler.

Bi perdecide inceleyin mutlaka çabuk kırılıp kırılmayacğına siz kanaat getirirsiniz. Ben perde sattım kısa bi dönem. Her evde olan store zebranın zincirini bile bi şekilde bozan kıran çıkıyodu koca parça yani. 3 renk şeklinde olması filan bayıldım ben bu perdeye açıkcası. Ama incelemedim takılma yerini. Muhtemelen yıkarken dikkat etmiyor olabilirler. Ben store, zebra, jaluzi olayından nefret ediyorum. Cam açılmıyor. En güzeli böyle dikey ürünler. Ve kendinizin yıkayabildiği ürünler.
Evet gidip bakayım ne kaybedilir ki. Ben de sevmiyorum stor perdeyi gerçi mutfakta mecburum ama orasıda sürgülü sorun olmaz.Aslında yeniliklerden korkmamak lazım başkasında görsek aa ne güzel perde deriz dikey olanlar için belki nizde başkası olmalıyız :KK70:

Evet gidip bakayım ne kaybedilir ki. Ben de sevmiyorum stor perdeyi gerçi mutfakta mecburum ama orasıda sürgülü sorun olmaz.Aslında yeniliklerden korkmamak lazım başkasında görsek aa ne güzel perde deriz dikey olanlar için belki nizde başkası olmalıyız :KK70:
Ol ol ben kendi evim olsa hiç düşünmem. 🤗

X