2020 Şubat Anneleri

Alışmaya çalışıyoruz canım☺️ Yaman çok garip karşılamadı tek sıkıntı bebek ağladığında o da ağlıyo😂😂 ikisini beraber emzirdim öyle kıskanmadı bi yandan kardeşi bi yandan o emdi. Bize çok garip geliyor yaman kocaman olmuş resmen bebek gelince anladık😂 üstünden 14 aycık geçmesine reğmen yamanın bu hallerini unutmuşuz🙈
O kaanda da var birini aglarken gorsun o da aglamaya basliyo 😀
Cok sevindim canim yamanin zorluk cikarmamasina 🙂
Evet ben bile geriye donup dusunmeye calisinca kaan in bebekligini hayirlayamiyorum sanki uzerinden seneler gecmis gibi 😀

Kızlar yaa bizim yeni doğan kız sarılık mı oldu anlayamıyorum😔😔 suratı sarı ama gözlerinin içi sarı değil emiyor sütüm de geliyor yarın doktor kontrolümğz var ama size bi sorayım dedim Yaman sarılık olmamıştı doğduğunda kız oldu galiba emin de olamıyorum yarıma kadar beklesem sıkıntı olmaz dimi

Kızlar yaa bizim yeni doğan kız sarılık mı oldu anlayamıyorum😔😔 suratı sarı ama gözlerinin içi sarı değil emiyor sütüm de geliyor yarın doktor kontrolümğz var ama size bi sorayım dedim Yaman sarılık olmamıştı doğduğunda kız oldu galiba emin de olamıyorum yarıma kadar beklesem sıkıntı olmaz dimi
Yuzu sariysa buyuk ihtimal olmustur canim gozlerinde yoksa ileri boyutta degildir ama yine de doktorunuzu bilgilendirin isterseniz bir haberi olsun belki yarini beklemez gormek ister

Yuzu sariysa buyuk ihtimal olmustur canim gozlerinde yoksa ileri boyutta degildir ama yine de doktorunuzu bilgilendirin isterseniz bir haberi olsun belki yarini beklemez gormek ister
Aynen canım konuştum doktoruyla çok fazla değil dedi ama takip et dedi inşsllah artmaz🙏

Merhaba kızlar
Bayadır yazamıyordum
Hepsini okuyamadım yazdıklarınızın
mermermermer mermermermer Allah Analı babalı büyütsün sağlıklı ömrü olsun inşallah 🎈
alihan ve ben alihan ve ben çok geçmiş olsun size de 😔 geçer inşallah izi kalmaz

Kızm 15 aylık
Bu şekilde basıyor
Sizde de var mı böyle ? 053736FD-C35A-4090-AA94-4969F1C2BD6A.jpeg

Kızm 15 aylık
Bu şekilde basıyor
Sizde de var mı böyle ?Eki Görüntüle 2841216
Ben hiç dikkat etmemişim basışına sen şimdi yollayınca fark ettim🤨 yarın bi bakayım ama ilk adım ayakkabısı alırken satıcı şey demişti eğer ayağına uygun olmayan ilk adım ayakkabısı alırsanız içe basar ayağı acaba ayakkabısı mı uygun değildi içe basıyor

W oturuyor mu. O oturuşta yapabiliyor. Varsa her defasında ayakları düzeltip bağdaş kurdurup oturmak gerekiyor. Tabi doktora götürmek en iyisi .
Hayır oturmuyor. İnternette genelde olabileceği sonradan düzeleceği yazıyor .
ama bunu doktordan duymak daha iyi tabi içimiz rahat etsin
Ben hiç dikkat etmemişim basışına sen şimdi yollayınca fark ettim🤨 yarın bi bakayım ama ilk adım ayakkabısı alırken satıcı şey demişti eğer ayağına uygun olmayan ilk adım ayakkabısı alırsanız içe basar ayağı acaba ayakkabısı mı uygun değildi içe basıyor
Olabilir bunu bilmiyordum 🤔

Oğluşum hiç yemek yemiyor ya. En azından sıkıntı çıkarmadan yerdi bu zamana kadar. Öyle çok iştahlı değildi ama yinede güzel yerdi. Dişten mi huy mu değiştiriyor bilmiyorum. Çok zor yemeyen çocuk ah ahh

Oğluşum hiç yemek yemiyor ya. En azından sıkıntı çıkarmadan yerdi bu zamana kadar. Öyle çok iştahlı değildi ama yinede güzel yerdi. Dişten mi huy mu değiştiriyor bilmiyorum. Çok zor yemeyen çocuk ah ahh
Bilirim benimkisi 6. Ayindan beri boyle her ogun savas veriyoruz 🥺

X