2020 Şubat Anneleri

askzor

canımın içi sevdiğim ♡ prenses kızım ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.830
2.095
27
Kızlar öykünün kıyafetlerini ayrı yıkadım hep

artık ayırmasam mı diyorum

siz nasıl yıkıyorsunuz ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :73.6 Kg.

askzor

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.830
2.095
27
2’de yatıp 7’de kalktık uyumadık ağladık dolandık biraz deniz de 8’de kalktı biri tablet için ağlar biri huysuzluktan o kadar yoruldum ki ağlayana sinir oluyorum tek gözüm kapalı geziyorum gözlerim yanıyor eşimde niye negatifsin diyor. Ben 4 senedir uyumuyorum farkında mısın dedim ona da. Başım ve dişim ağrıyor çok yorgunum.
Allah kolaylık versin bacım zor işin
Sen böyle yazdıkça ben yoruluyorum 🥴
Onlar Beraber oynadıkça sende dinlenirsin inşallah

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462

siz nasıl yıkıyorsunuz ?
Ayrı yıkıyorum. Zaten bayağı kirletiyor birikiyor yani.
Uzun süre böyle devam ederim sanırım.

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
2’de yatıp 7’de kalktık uyumadık ağladık dolandık biraz deniz de 8’de kalktı biri tablet için ağlar biri huysuzluktan o kadar yoruldum ki ağlayana sinir oluyorum tek gözüm kapalı geziyorum gözlerim yanıyor eşimde niye negatifsin diyor. Ben 4 senedir uyumuyorum farkında mısın dedim ona da. Başım ve dişim ağrıyor çok yorgunum.
Zaten Öyküyü bir sabah erken kaldırıp uykusunu düzene sokman şarttı bugün yaparsın.
Babası da evdeyken daha rahat olur.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Allah kolaylık versin bacım zor işin
Sen böyle yazdıkça ben yoruluyorum 🥴
Onlar Beraber oynadıkça sende dinlenirsin inşallah

Zaten Öyküyü bir sabah erken kaldırıp uykusunu düzene sokman şarttı bugün yaparsın.
Babası da evdeyken daha rahat olur.
Öykü 1.5 saat sonra uykusuzluğa yenildi emerek uyudu 12’ye kadar. Yani erken kalkma yalan oldu. Onu uyutunca bende yattım 5dakika sonra eşim çağırdı kahvaltıya ses vermedim baktım dürtüyor kıyamadım kalktım. Sonrada yatamadım deniz darlayınca kara çıkalım arabayı temizleyelim dedik onu yaptık yürüdük biraz. Şu an beraber oynamıyorlar öykü hevesli ama deniz oralı değil ben merkezci şu ara paylaşmıyor isyankar modda. Öykücüm de bakıp duruyor öyle.

ezgibasak

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
57
54
Öykü 1.5 saat sonra uykusuzluğa yenildi emerek uyudu 12’ye kadar. Yani erken kalkma yalan oldu. Onu uyutunca bende yattım 5dakika sonra eşim çağırdı kahvaltıya ses vermedim baktım dürtüyor kıyamadım kalktım. Sonrada yatamadım deniz darlayınca kara çıkalım arabayı temizleyelim dedik onu yaptık yürüdük biraz. Şu an beraber oynamıyorlar öykü hevesli ama deniz oralı değil ben merkezci şu ara paylaşmıyor isyankar modda. Öykücüm de bakıp duruyor öyle.
Allah yardımcın olsun zor işin bazen ikinciyi düşünüyorum sen aklıma gelince biraz daha büyüsün diyorum

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Allah yardımcın olsun zor işin bazen ikinciyi düşünüyorum sen aklıma gelince biraz daha büyüsün diyorum
Sağol. Ama bu benim deneyimim kimse yok yanımızda. Belki sizlerin ki farklı olur. Ama gerçekçi olmam gerekirse zor, sabır istiyor, kendinden baya veriyorsun değer tabi ama peş peşe bu kadar vermeye bence gerek yok.😜
Sadece bizlerin değil onlarında yaşamları etkileniyor. Çünkü bir çocuğa belki daha konsantre olup bir çok şeyi öğretebilecekken yaşları yakın iki çocukta her şey yarım yamalak oluyor. Dediğim gibi bu benim deneyimim belki benim eksik kusurlu yanlarım vardır ve onlar nedeniyle süreç zorlaşıyor olabilir. Yaş büyük etken 36 yaşındayım ve sabrım maalesef yıllar geçtikçe azalıyor. Daha genç ve dinamik olmak isterdim.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067

siz nasıl yıkıyorsunuz ?
Ayri yikiyorum ve uzun senelercede bu sekilde yikamayi planliyorum ki zaten kaanin cildi cok hassas egzamalari cikiyo kendi camasir deterjanimizi kaanin kiyafetlerinde kullanamam bizim camasirlarida onun deterjaniyla yikayamam o yuzden aynen devam hem bence boylesi kaan icin daha hijyenik

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 448 gün geçti.

zeynep serdar

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
378
497
26
Bizde dün doğum günümüzü kutladik. Cok eglendik. Ilk defa ailecek guzel fotograflarimiz oldu diyebilirim.😀 amcamizin dugunundede guzel fotogralar cektirmeyi istemistik ama ali eymeni carsafta sallamaktan cekememistik. Bu sefer guzel gecti ama büyüdüğü için 😍

Eklentiler

• Screenshot_20210221-173431_Gallery.jpg
    Screenshot_20210221-173431_Gallery.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 24

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.

askzor

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.830
2.095
27
Kızlar sizin yavrucaklar da dişlerini gıcırtadıyolar mı ? 😃 üst dişi yeni çıkıyor daha bugün başladı gıcır gıcır

askzor

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.830
2.095
27
Bizde dün doğum günümüzü kutladik. Cok eglendik. Ilk defa ailecek guzel fotograflarimiz oldu diyebilirim.😀 amcamizin dugunundede guzel fotogralar cektirmeyi istemistik ama ali eymeni carsafta sallamaktan cekememistik. Bu sefer guzel gecti ama büyüdüğü için 😍
Mutlu yıllar 🥰 🎉