Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Msjın başlangıcı ve sonu :KK70: :KK70:
Bu kız beni öldürecek :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Cnm gebelikte tsh için cok değişim olmuyor genelde oynamak istemiolar ama bence bu mantklı..
Fetal dna bişi çkacağınıda dğşünmüorm
Of kahretsn hep haklı çkıorm :KK70: :KK70:
Tam beni yansıtan bir mesaj olmuş. Kendimi tebrik ederim 👏
Bizden saklıolar ve utanmıolar 😶😶😶
Hiç işte! Paresilaaa Paresilaaa ve Nurzfr Nurzfr için falakayı hazırlayalım bu gece
Yaaa ataym ataymda ben kendimi kötü hissettm.. N Neal de geçen yazdı bişi diyemedm ama ne bileym şimdi onca hasret çeken arkadaşmz varken
Kimse üzülsün istemiorum :KK43: :KK43:
Hepimiz süreçlerimizi beraber takip ediyoruz. Maalesef hiçbirimiz de kolay yollardan geçmedik/geçmiyoruz. Bence hepimiz senin doğumunu aileden biri gibi heyecanla bekledik. Şimdi Miss Bride Miss Bride , sonra sırası geleni aynı şekilde bekleyeceğiz. Sevincinle biri kırılır mı diye hiç düşünme. Doya doya yaşa sevincini

Tam beni yansıtan bir mesaj olmuş. Kendimi tebrik ederim 👏

Hiç işte! Paresilaaa Paresilaaa ve Nurzfr Nurzfr için falakayı hazırlayalım bu gece

Hepimiz süreçlerimizi beraber takip ediyoruz. Maalesef hiçbirimiz de kolay yollardan geçmedik/geçmiyoruz. Bence hepimiz senin doğumunu aileden biri gibi heyecanla bekledik. Şimdi Miss Bride Miss Bride , sonra sırası geleni aynı şekilde bekleyeceğiz. Sevincinle biri kırılır mı diye hiç düşünme. Doya doya yaşa sevincini
Canımsın ♥️
İnşallah hepimiz tek tek atacaz resimleri
Ay balus ya resmen ana oldun 😍sanki daha basladin çalışmalara zaman ne cabuk geçti teyze olduk 🥰
Çalışarak olmadı aşkoş :KK70:
Parayı verdim düdüğü çaldım :KK70: :KK70: :KK70:

Aşk olsun hepiniz için yüzüyorum dedim ya 😁

He ya beni yok sayıyor bu gelin😁😁😜

Valla balayına abisi dedi bana gelin başka yere gitmeyin dedi
Eşim o zaman s.cti ağzına 😁😁

Ahanda aynısı kız 🤣🤣🤣

Sen ol bebek zaten burnunun dibindeyim gelemiyorum 😔😔

Atarım sana da fıstık ahanda attım

Biriktiriyorum kuzum sinirlenip ağrıların artmasın😁
Üzülme kuzum nasip olduğunda denk geliriz ❤️❤️❤️

X