Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet evde hazirlandim. Sinav denemesi icin giderim dershaneye diyordum. Pandemiden dolayi o da kalmıştı.
Hocam çok soru sordum kusura bakmayın bir sorum dahaa var🙃
Birçok yayın evinin soru bankasıni mi cozdunuz yoksa elinizde kistli mi vardi? Yararlandığıniz kaynaklar çok muydu?

1 yıl diye hiç küçümseme insanın çiğnenmiş sakız gibi olması için yeterli bir süre 😂. Ayrıca ataması olmayan bir bölümden vazgeçip diğer şekilde atanmak çok mantıklı. Bende düşünmüyor değilim hani 🤔

Bu kapasite işi çok önemli evet ben kendimi bildiğim için çok çalışmam lazım 😂😂

Kronometre çok mantıklıymış aslında hep insanı tetikler hadi biraz daha biraz daha diye 😂

Çok şükür bunu bari yapıyormuşum 😂

Amin inşallah. Bende teşekkür ediyorum uzun uzun cevapladığınız için 😍

Bunlar çok kıymetli cümleler teşekkür ediyorum, hayatında güzellikler diliyorum 🤗❤️
Ben tesekkur ederim 💕 insallah herkes emeginin karsiligini alir 😇
Hocam çok soru sordum kusura bakmayın bir sorum dahaa var🙃
Birçok yayın evinin soru bankasıni mi cozdunuz yoksa elinizde kistli mi vardi? Yararlandığıniz kaynaklar çok muydu?
Yararlandigim kaynak coktu. Her yayinevinin soru tarzini görmeye calistim. Bol soru cozunce elde secenek kalmayinca zaten mecbur her yayinevine atliyorsun 🤣🙈 bir de cikmis sorulari ihmal etmeyin karakutu yayinlarina bi bakiverin derim nacizane 😇 turkce icinde ales cozmenizi tavsiye ederim.

Ay süpermiş bende İlyas dinliyorum ☺️
Evet :) Sıfırdan alıyor , anlatması güzel.Allah razı olsun. Çok duamı alıyor bu hocalar :) Coğrafya'yı da Engin Hoca sayesinde öğrendim. Bir zamanlar yüz yüze eğitim alma fırsatım olmuştu. Temlim onun sayesinde iyi. Şimdi de videoları ile pekiştiriyorum.

Evet :) Sıfırdan alıyor , anlatması güzel.Allah razı olsun. Çok duamı alıyor bu hocalar :) Coğrafya'yı da Engin Hoca sayesinde öğrendim. Bir zamanlar yüz yüze eğitim alma fırsatım olmuştu. Temlim onun sayesinde iyi. Şimdi de videoları ile pekiştiriyorum.
Bende engin hoca sayesinde coğrafya aşığı oldum. Hiç sevmezdim .simdi cok zevkli geliyor canım 🤩😍

Bende engin hoca sayesinde coğrafya aşığı oldum. Hiç sevmezdim .simdi cok zevkli geliyor canım 🤩😍
Çok güzel anlatıyor. Sayesinde Yozgat'ın her şeyini ezberledik :)
Kızımı yeni uyuttum.Ben biraz soru çözümü yapacağım. Kitapların üzerinde uyuyakalmazsam :) iyi geceler hocam

Ben tesekkur ederim 💕 insallah herkes emeginin karsiligini alir 😇
İnşallah 🤲🏻😊
Yararlandigim kaynak coktu. Her yayinevinin soru tarzini görmeye calistim. Bol soru cozunce elde secenek kalmayinca zaten mecbur her yayinevine atliyorsun 🤣🙈 bir de cikmis sorulari ihmal etmeyin karakutu yayinlarina bi bakiverin derim nacizane 😇 turkce icinde ales cozmenizi tavsiye ederim.
😍

Evet :) Sıfırdan alıyor , anlatması güzel.Allah razı olsun. Çok duamı alıyor bu hocalar :)
Gerçekten bende öyle çok dua ediyorum 🌺
Coğrafya'yı da Engin Hoca sayesinde öğrendim. Bir zamanlar yüz yüze eğitim alma fırsatım olmuştu. Temlim onun sayesinde iyi. Şimdi de videoları ile pekiştiriyorum.
Bu hocalardan canlı canlı dinleyenler çok şanslısınız 😍 Adamların videoları bile birsürü şeyi değiştiriyor 🤩

Bugün mülakat için çalıştım gene ama verimli bir gün geçirdiğimi düşünüyorum. İnşallah hayırlısıyla mülakat geçerde normal derslere ağırlık verebilirim..
Hakkında en güzeli olsun inşaALLAH... Hepimiz emeğimizin karşılığını alırız.

X