Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün benim açımdan verimli geçmedi. Modum çok düştü. Sebebini bilmiyorum. Çok yorgunum, hep yorgunum.
Bende şu günlerde böyle hissediyorum evet aynen benimde sebebim yok...
Matematik Temel Kavramlar soru çözümü, Coğrafya konu videosu, Tarih İnkılap soru çözümü ve Çağdaş Türk Dünya tarihine giriş yaptım. Bugünlük bu kadar...
3 derse çalışmışsın aynı gün içerisinde aslında bence gayet iyi yani. Ben bir günde 3 derse en son geçen ay bakabilmiştim yani bu benim için efsane bir durum ayda bir olur 😂. O yüzden moralini bozma böyle az az da olsa devam et ki arada soğukluk olmasın sonra gerçekten ders çalışma isteğin gelince hızlanırsın sadece.

Bende şu günlerde böyle hissediyorum evet aynen benimde sebebim yok...

3 derse çalışmışsın aynı gün içerisinde aslında bence gayet iyi yani. Ben bir günde 3 derse en son geçen ay bakabilmiştim yani bu benim için efsane bir durum ayda bir olur 😂. O yüzden moralini bozma böyle az az da olsa devam et ki arada soğukluk olmasın sonra gerçekten ders çalışma isteğin gelince hızlanırsın sadece.
teşekkür ediyorum.Yazdıkların moral oldu. Bırakmıyorum. Örgü örüp satış yapıyorum ,kızım var 4 yaşında ve ev hanımlığı... yorgun savaşçıyım :) Eşim zaten hep yoğun işi gereği. Bir de yüksek lisans sınavlarıma hazırlanıyorum.

teşekkür ediyorum.Yazdıkların moral oldu.
Çok sevindim buna 🌺
Bırakmıyorum. Örgü örüp satış yapıyorum ,kızım var 4 yaşında ve ev hanımlığı... yorgun savaşçıyım :) Eşim zaten hep yoğun işi gereği. Bir de yüksek lisans sınavlarıma hazırlanıyorum.
Ay maşallah gerçekten yoğunmuşsun bayağı ve azimlisin. Arada yorulmamız çok normal helede böyle bir durumda o yüzden kendine yüklenme az oldu çok oldu diye sen sadece elinden geleni yap gerisini Allah a bırak en hayırlısı olacaktır inşallah. İnşallah yüksek lisansını aradan çıkarırsan baya rahat edersin zaten 🤗

Günaydın kızlar.
Günaydın canım
Ben dün coğrafya göller videosunu izledim. Bir de alan eğitiminden 1 ders dinlendim. Grubun kaplumbağası olarak yavaş yavaş devam ediyorum
Kaplumbalığını paylaşırım hiç dert etme bende kaç gündür az bişey çalışıp ayyh çok çalıştım çekilin şurdan modunda geziyorum evde 😂. Birde alan ağır olduğu için günde 1 video yeterli bence 👍🏻

Günaydın canım

Kaplumbalığını paylaşırım hiç dert etme bende kaç gündür az bişey çalışıp ayyh çok çalıştım çekilin şurdan modunda geziyorum evde 😂. Birde alan ağır olduğu için günde 1 video yeterli bence 👍🏻
Sen inşallah bu mülakatta atanırsın da devamına gerek kalmaz canım. Zaten başka video yok. Dersler yeni başladı eklendikçe biriktirmeden izleyeceğim inşallah.

Çok sevindim buna 🌺

Ay maşallah gerçekten yoğunmuşsun bayağı ve azimlisin. Arada yorulmamız çok normal helede böyle bir durumda o yüzden kendine yüklenme az oldu çok oldu diye sen sadece elinden geleni yap gerisini Allah a bırak en hayırlısı olacaktır inşallah. İnşallah yüksek lisansını aradan çıkarırsan baya rahat edersin zaten 🤗
Teşekkür ederim canım. İnşaALLAH 🌸

Ben bugün hastaydım 🌸 biraz matematik çalıştım. Çağdaş 'ın ilk ünitesini bitirdim soru çözümü yaptım. Şimdi matematiğe bakacağım biraz. Eşimle dışarı yemeğe gidecektik.Zorla hazırlandım, eşime işinden acil telefon geldi çıktı. Cici cici onu bekliyorum. O arada matematik çalışayım dedim🌸

Kullanmadığım bir ajandam vardı beyit defteri yapmak için çıkardım içinde ne buldum bakın kızlar. Ücretli yaparken öğretmenler gününde öğrencilerden gelen bi çiçeğin notuydu.Bunun sayesinde daha bi motive oldum sizinle de paylaşmak istedim.

16363115465507756072569206063532.jpg

Kızlar iyi akşamlar hepinize en son bildirimi çarşamba günü yapmışım. Osmanlı dağılma dönemi uzun ve karışık geldi bana. Diğer derslerde motive olmuş şekilde ilerliyordum ama tarih dağıttı beni. Yanlışım da biraz fazla çıktı. Lisede doğru düzgün tarih bilgisi görmedim bu yüzden çok zorlanıyorum. Sayısal olduğumuzdan hoca soru çıkacak sayfaları söylerdi sadece. Buralara bakın gelin derdi. 7 videosu vardı dağılmanın izledim, deftere not çıkardım. 3 test çözdüm, yanlışlarımı inceledim.
2 testi kaldı onu da yarına bıraktım. Yarın yapılacaklar : 2 testi çözmek ve matematik çalışmak.

Merhaba sadece genel kultur ve genel yetenege girecegim 2020 puanim 75 (hiç çalışmadım) atanmam icin 85 almam gerekiyor. Sizlerdende çalistiktan sonra yuksek bi fark atan oldu mu calisarak? bu kadar yukseltebilir miyim acaba heyecanliyim
İlk girdiğim yıl 76 aldım sonraki yıl sıkı çalışarak 82 almıştım. Ama yetmedi atanmama. Düzenli çalıştığın zaman yapabilirsin bence

Günaydın kızlar akşam çok uykum geldi yaptıklarımı yazamadan uyudum. Dün 1 test sözcükte anlam çözdüm(12 soru bunu düzenli her gün yapmayı planlıyorum).
Tarihten 3 video izleyerek osmanlı kültür ve medeniyette konuyu bitirdim.
Alandan izlenecek video yoktu günlük beyit yazıp çalıştım.
1test gelişimden bilişsel gelişim çözdüm tek tek cevapları inceleyerek

Çocuklu bayanlar nasıl çalışıyorsunuz ben günde 2 saat çalışsam seviniyorum
Çocuk uyudukça çalışıyorum ben. Ya da kendi kendine oynuyorsa o ara yanına oturup 1 2 test çözebiliyorum ama bu her zaman mümkün olmuyor

Çocuklu bayanlar nasıl çalışıyorsunuz ben günde 2 saat çalışsam seviniyorum
Kızım kendi kendine oyananıyorken, uyuyunca, babası ile parka gidince çalışıyorum. Ama çoğunlukla uykumdan fedakarlık yapıyorum. Erken kalkıyorum bazen de geç yatıyorum. Olduğu kadar işte. Düzenim yok ama günü boş geçirmemeye çalışıyorum.

X