2021-2022 El ele, ba baa, omuz omuza birlikte KPSS haydi k覺zlar

QuantumPhysics

Atom fiziine de profes繹rl羹e de...
Kay覺tl覺 ye
6 ubat 2021
2.049
5.289
24
Aynen QuantumPhysics QuantumPhysics hocam覺n dedii ekilde yap覺yorum ben de. 2020 de 2-3 ay bakabilmitim. Yani 0 say覺l覺r覺m derslerde. Her bilgiyi ilk defa g繹rm羹 gibi oldum. Video izliyorum. Video not defterimden renkli kalemle savalar覺n, 繹nemli g繹rd羹羹m yerlere y覺ld覺z at覺yorum. Tekrar ediyorum. Tekrar覺m覺 da deftere k覺sa k覺sa notlar alarak yaz覺yorum. Bu ekilde de vakit kayb覺 oluyor hakl覺s覺n覺z ama dier t羹rl羹 yap覺nca benim i癟in havada kalm覺 oluyor. D羹n 1 test kesir problemlerinden 癟繹zd羹m. Yanl覺lar覺n deftere 癟繹z羹m羹n羹 yazd覺m. Y羹kselme d繹neminden 1 video izledim. Fatih Sultan Mehmeti anlatt覺 hoca. Bug羹n ikinci videosunu izleyeceim. Sorusunu 癟繹zeceim.
Aynen Senac覺m ya ite ayn覺 benim gibisin bende b繹yle hem not al hem 繹zet 癟覺kar sonra 繹zetin 繹zeti sonra soru 癟繹z anca akl覺mda kal覺yor ama tam kal覺yor

Hamilelik g羹nl羹羹 : Doumdan bu g羹ne 359 g羹n ge癟ti.

QuantumPhysics

Kay覺tl覺 ye
6 ubat 2021
2.049
5.289
24
K覺zlarc覺m bug羹nde anayasan覺n ilk 羹nitesini tekrar ettim ve 48 soru 癟繹zd羹m. Ancak nedense pek i癟ime sinmedi bilgilerin havada kald覺覺n覺 hissettim bu y羹zden tekrar anayasa 癟al覺aca覺m birg羹n 繹zet 癟覺karaca覺m sonrada videolarda kald覺覺m yerden izlemeye devam edeceim inallah. Bu arada anayasa i癟in Emrah Vahap zkaraca n覺n videolar覺n覺 izliyorum. Kolay gelsin k覺z癟eler 繹p羹yorum sizleri

Sena616

Pop羹ler ye
Kay覺tl覺 ye
28 Temmuz 2017
2.056
5.402
24
K覺zlar ben 2 g羹nd羹r hi癟 癟al覺amad覺m. imdi olan覺 uyutunca 癟al覺ay覺m diyordum ama onu uyuturken bana da a覺rl覺k 癟繹kt羹. Biraz zorlasam kendimi a癟覺l覺r m覺y覺m yoksa gidip uyusam mi bilmiyorum
Hocam ben y羹kselme d繹nemi videolar覺n覺 izleyip bitirdim. Bug羹n de not 癟覺karmaya balad覺m. Temizlik yapt覺m (s羹p羹r, sil, toz al). Yoruldum ama yine de 癟al覺may覺 d羹羹n羹yorum. Biz kendimizi d羹羹nmezsek baka kim d羹羹n羹r hocam? Bence 24. 30 a kadar dayan覺n ben 繹yle yapaca覺m.

golgefeslegeni

Aktif ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
30 Ekim 2019
2.773
7.500
Hocam ben y羹kselme d繹nemi videolar覺n覺 izleyip bitirdim. Bug羹n de not 癟覺karmaya balad覺m. Temizlik yapt覺m (s羹p羹r, sil, toz al). Yoruldum ama yine de 癟al覺may覺 d羹羹n羹yorum. Biz kendimizi d羹羹nmezsek baka kim d羹羹n羹r hocam? Bence 24. 30 a kadar dayan覺n ben 繹yle yapaca覺m.
Dayanamad覺m malesef. 襤nallah bug羹n telafi edeceim

QuantumPhysics

Kay覺tl覺 ye
6 ubat 2021
2.049
5.289
24
K覺zlar s羹persiniz devam edin ben biraz toparlan覺p 繹yle devam edeceim galiba ya hem evimde deilim hemde bebi ka癟 gecedir uyumuyor g羹nd羹zde k繹k s繹kt羹r羹yor deliricem az kald覺

golgefeslegeni

Aktif ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
30 Ekim 2019
2.773
7.500
K覺zlar s羹persiniz devam edin ben biraz toparlan覺p 繹yle devam edeceim galiba ya hem evimde deilim hemde bebi ka癟 gecedir uyumuyor g羹nd羹zde k繹k s繹kt羹r羹yor deliricem az kald覺
Ayy benimki de gece b覺rakm覺yor beni emzik gibi kullan覺yor bug羹n 1 saat yerimde yatabildim.

QuantumPhysics

Kay覺tl覺 ye
6 ubat 2021
2.049
5.289
24
Ayy benimki de gece b覺rakm覺yor beni emzik gibi kullan覺yor bug羹n 1 saat yerimde yatabildim.
襤nsan bazen sabretmekte zorlan覺yor ger癟ekten. Benim s羹t羹m yoktu 8.5 ayl覺kken b覺rakt覺 ama bu seferde emmese bile uyumayabiliyor ya huysuz . Miniler b羹y羹y羹nce rahatlar覺z inallah can覺m.

QuantumPhysics

Kay覺tl覺 ye
6 ubat 2021
2.049
5.289
24
Ayy can覺m benim allah yard覺mc覺n olsun 仆 ben s覺nava girmediim i癟in kafam rahat ama seni merak ettim kuzum予
Amin can覺m benim Allah hepimizin yard覺mc覺s覺 olsun inallah. Yaa 癟ok teekk羹r ederim 癟ok naziksin kuzum 歹歹. Bu y覺l doum yapt覺覺m i癟in zorland覺m bu y羹zden ge癟en y覺la g繹re bir t覺k d羹羹k geldi. Hay覺rl覺s覺 olsun bakal覺m. Sen neden girmedin can覺m ya 繹zel deilse?

ASSOSyal

sosyal
Pro ye
Doa Severler Kul羹b羹
28 Haziran 2011
31.320
84.406
Amin can覺m benim Allah hepimizin yard覺mc覺s覺 olsun inallah. Yaa 癟ok teekk羹r ederim 癟ok naziksin kuzum 歹歹. Bu y覺l doum yapt覺覺m i癟in zorland覺m bu y羹zden ge癟en y覺la g繹re bir t覺k d羹羹k geldi. Hay覺rl覺s覺 olsun bakal覺m. Sen neden girmedin can覺m ya 繹zel deilse?
Ger癟ekten hay覺rl覺s覺 canim 仆 ek atama geldi 15 bin, sanada gelir 覺n canim. Hi癟 bir sebebi yok ki kuzu,繹ylesine 仄儭丹儭

QuantumPhysics

Kay覺tl覺 ye
6 ubat 2021
2.049
5.289
24
Ger癟ekten hay覺rl覺s覺 canim 仆 ek atama geldi 15 bin, sanada gelir 覺n canim. Hi癟 bir sebebi yok ki kuzu,繹ylesine 仄儭丹儭
Belki denk gelir bilmiyorum gene haz覺rlan覺yoruz balad覺k ite . ok hakl覺s覺n ger癟ekten insan覺n giresi gelmiyor bunu bu s覺nav sonucundan sonra daha iyi anlad覺m bende...