Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar pek yazamadım ama yaptım bir şeyler ya 😂. Çoğunlukla dışarıdaydım çünkü bebiş durmuyor ve evde içim dışım zeynoş ile adiş şarkılarıyla doldu kusucam 😄. Bu yüzden onu dışarı çıkarıp yormak sonrada eve gelip uyuması işime geliyor bu güzel havalarıda böyle değerlendirmek mantıklı oldu. Bu süreçte coğrafyayı çok aksattığımı farkettim bu yüzden nüfus, madenler, hayvancılık, tarım, enerji, endüstri konularını tekrar edip sorularını çözdüm. Diğer kalan konularada devam edip coğrafyayı aradan çekmek istiyorum. Tabii tekrar ve soru çözmek yetmez diye düşünüyorum şöyle ki coğrafyanın güncel kısımları için Engin Eraydın ın videolarını izlemeyi planlıyorum ve belkide vaktim olursa başka hocalarınkinide izlerim inşallah. Bunun dışında rehberlik bitmişti zaten geriye öğrenim psikolojisi ve gelişim psikolojisi kaldı. Bunlarında eeen dışında mülakata çalışıyorum 😂. İnşallah mülakatımda aradan çıkınca burada daha aktif olacağım Allah ın izniyle kızlarcım sizleri seviyorum, Allah yardımcımız olsun 😍❤️

Kızlar ins gördüm kariyer uzman dı herhalde ya lış hatırlamıyorsam soru bankası varmış şekilli filan cazip geldi bütün dersler var şifreleme kullanan varmı aranızda
Uzman kariyer evet çözdüm güzel kaynak özelliklede ders hakkında pek bilgin yoksa hem ipuçları hemde detaylı çözümlerini sevmiştim

Salı günü yazmışsın canım ama şimdi cevaplasam nasıl olur :KK22:. Aslında güzel gidiyor ama hergün dışarıdayım o yüzden buraya pek yazamıyorum. Daha doğrusu bebişi dışarda yormak sonra evde uyutmak çok rahat oluyorda 😄
olur canım olur :) Oh sana da iyi geliyordur dışarıda olmak :)

Birkaç gündür ders bildirimi yapamadım.
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi = Birinci ünite bitti, soruları çözüldü. İkinci üniteye başlandı.
Türkçe =Ses Bilgisi konu ve soru çözümleri yapıldı. Yazım Kuralları bitti, sorulara bakamadım.
Coğrafya =Dördüncü ünite bitti, sorular çözüldü. Beşinci ünite 'Doğal Afetler' bitti, sorular çözülmedi.
Matematik =Tek çift sayılar soru çözümü yapıyorum.

Birkaç gündür ders bildirimi yapamadım.
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi = Birinci ünite bitti, soruları çözüldü. İkinci üniteye başlandı.
Türkçe =Ses Bilgisi konu ve soru çözümleri yapıldı. Yazım Kuralları bitti, sorulara bakamadım.
Coğrafya =Dördüncü ünite bitti, sorular çözüldü. Beşinci ünite 'Doğal Afetler' bitti, sorular çözülmedi.
Matematik =Tek çift sayılar soru çözümü yapıyorum.
Maşallah baya güzel ilerlemişsin canım 😊

Canım arkadaşlarım. Nasılsınız ❤️
Dün tarih çözdüm önceki gün alan çalıştım bugün tarihten 1 test daha çözüp coğrafyaya geçiyorum. Çok çok verimli değilim ama idare ederim işte 🥴
Yazamadım bir süredir. Özledim sizleri🌺🌺
Bence iyisin iyi hiç kendine yüklenme bu kadar işin gücün arasında bunları başarıyorsun böyle düşün Jawlensky Jawlensky um 🤗❤️

X