Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hiç sorma ya umarım 58. Video sondur yoksa fıttırıcam az kaldı. Hani aklımda kalsa neyse de her yeni video bildiriminde kalp krizi geçiriyorum 😅😂. Emrah Vahap Özkaraca yı izliyorum onun 58 videosu var şimdilik 😅 belki başka hocaların daha azdır hiç bakmadım. Ancak öneririm çok güzel anlatıyor 😊
Ben de hoca ismi soracaktım teşekkürler canım bakacağım inşallah ❤️

redappleee redappleee @sweetgirlcandy @dunyadanuzak Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik @Safransari eveet yoklama almaya başladım kızlar :halay: Ne çalıştığınızı yazmak isterseniz diye etiket yaptım. Yarının daha verimli geçmesini diliyorum:)
Kızlar ben de tarih 3 video izledim dün Osmanlı gerileme dönemindeyim sonra soru çözdüm tarihten
Bir de Türkçe dil bilgisi çalıştım sorular çözdüm 125 tane kadar
Başka da birşey yapamadım misafirim gelecek bugün hazırlık falan derken bugün de çalışamadım çalışamam da herhalde 😑
Misafir geleceği zaman iki günüm rahat boşa gidiyo bir gün temizlik yemek hazırlıkları falan derken
Sizde de öyle oluyor mu biri geleceği zaman kızlar ya da ben mi telaşa yapıyorum biri geleceği zaman 🤔

Benim bu hafta boş geçti gibi bir şeyoldu hızlanmak istiyorum derken iyice yavaşladım. O yüzden bildirim yapmadım İnşallah önümüzdeki hafta verimli olur hepimiz için
Bende aynı 2 haftadır sürünüyorum. 5 dk 5 dkdır başlarım düzenine hızlanmasına diyerek saldım yuvarlanarak gidiyorum 🥴

Bende aynı 2 haftadır sürünüyorum. 5 dk 5 dkdır başlarım düzenine hızlanmasına diyerek saldım yuvarlanarak gidiyorum 🥴
Sırf boş geçmemek için Dün hastsnede sıramı beklerken izledim video inanır mısın

Kızlar ben de tarih 3 video izledim dün Osmanlı gerileme dönemindeyim sonra soru çözdüm tarihten
Bir de Türkçe dil bilgisi çalıştım sorular çözdüm 125 tane kadar
Başka da birşey yapamadım misafirim gelecek bugün hazırlık falan derken bugün de çalışamadım çalışamam da herhalde 😑
Misafir geleceği zaman iki günüm rahat boşa gidiyo bir gün temizlik yemek hazırlıkları falan derken
Sizde de öyle oluyor mu biri geleceği zaman kızlar ya da ben mi telaşa yapıyorum biri geleceği zaman 🤔
Çok haklısın evet gider o kadar zaman ama genede temizliğini yapıp dinlenmek amaçlı ders çalışabilirsin sonrada gene pastanı böreğini yapar oturur ders çalışabilirsin. Yani en fazla böyle olabilir zaten yorgunum aklım almaz dersen haklısın yapacak bir şey kalmıyor 2 gün gider

Helal olsun valla maşallah ben o kadarını yapamazdım heralde sıram geçerdi 😂😂
Yok kız isimle çağırıyorlar niye geçsin. Taktım kulaklığı seslenince duyubilecek şekilde açtım biraz da muayene odasına yakın oturdum dinledim

redappleee redappleee @sweetgirlcandy @dunyadanuzak Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik @Safransari eveet yoklama almaya başladım kızlar :halay: Ne çalıştığınızı yazmak isterseniz diye etiket yaptım. Yarının daha verimli geçmesini diliyorum:)
Aahh ne iyi ettin canım teşekkür ederim🧡
Bu aralar motivasyonum dustu sebepsiz yere özellikle son 2 gündür😔 toparlamaya calisiyorum.
Gelmedigm süre icinde tarihte inkilap tarihine gectim, coğrafyada ekonomik cografya kismina gectim, mat bitmisti basa sardim tekrar etcem bi, geometriye yeni basladim simdilik böyle 😊
İnsallah bu hafta güzel gecer hepimiz icin 🧡
Sırf boş geçmemek için Dün hastsnede sıramı beklerken izledim video inanır mısın
Helal olsun👏👏
Kızlar kpss için yaş sınırı var mı ? Kalktı diye duydum birkaç kişiden ?
Yaş sınırı yokmus. Sadece belirli yerler istiyomus genel olarak sınır yokmus yani. Ne ösymde ne kılavuzlarda öyle bir bilgi yokmus.

X