Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çok geriden gelsem de yazmak istedim 🤭
Tarihten İlk Türk İslam Devletleri’nden bir video, Vatandaşlıktan bir video ve Coğrafya iklim konusundan bir video izledim. Bu da bir şeydir başladım devam etmeye diyeyim 🥰
Güzel gidiyorsunuz hocam, asla pes etmeyin devam edin sonu güzel olacak inşallah :) :) Ben sizi etiketlemeyi unutmuşum hoşgeldiniz aramıza. Veee bugün yaptıklarıma geliyorum :
-modüler aritmetik ve işlem konusundan toplamda 2 test çözdüm, yanlışlarımı inceledim.
-Paragraftan 20 soru çözdüm.
-Fonksiyonlar konusundan 1 video izledim. 33 soru çözdüm kitaptan. Yapamadıklarımı inceledim.

İyi çalışmalar kızlar. Ben bugün tarihten yükselme dönemi konu testlerini bitrdi. Oğlanı uyutunca da alan çalışacaktım ama o kadar zor uyudu ve yorduki derse kafa veremicem. Şimdi yatıyorum inşallah erken kalkıp çalışacağım. İyi geceler hepinize 🤗

İyi çalışmalar kızlar. Ben bugün tarihten yükselme dönemi konu testlerini bitrdi. Oğlanı uyutunca da alan çalışacaktım ama o kadar zor uyudu ve yorduki derse kafa veremicem. Şimdi yatıyorum inşallah erken kalkıp çalışacağım. İyi geceler hepinize 🤗
İyi geceler canım, bugünü boş geçirmemişsin çok güzel bu. Yarın açığı kapatırsın inşallah:):)

Sena616 Sena616 Senoooş bebeğim pazartesiden itibaren yardırmalar bekliyorum senden 😍. Tarihte yazdıklarını gördüm lütfen canını sıkma bende yazarak çalışıyorum ve kesinlikle yazmadan olmaz çünkü fazlaca bilgi var o yüzden sakince çalışmaya devam et. Yazma işlerin bitince sende hızlanacaksın göreceksin o yüzden az sabır 😊
Caaanım hocam iyi ki buradasın valla her türlü sorumuzu jet hızıyla yetişip cevaplıyorsun. Tecrübelerini aktarıyorsun. İyi ki ben de buradayım ve gruptan çok şey öğreniyorum :)

Çok geriden gelsem de yazmak istedim 🤭
Tarihten İlk Türk İslam Devletleri’nden bir video, Vatandaşlıktan bir video ve Coğrafya iklim konusundan bir video izledim. Bu da bir şeydir başladım devam etmeye diyeyim 🥰
Çok iyi yapmışsın canım olsun başlamış olman çok önemli 🤗. Biraz gaza basarak devam edersen denemelerle de başlarsın hazır da olursun hiç merak etme 😊

Seni çooook iyi anlıyorum 🥴

Caaanım hocam iyi ki buradasın valla her türlü sorumuzu jet hızıyla yetişip cevaplıyorsun. Tecrübelerini aktarıyorsun. İyi ki ben de buradayım ve gruptan çok şey öğreniyorum :)
Sende iyiki buradasın canım 🤗. Jet demeyelimde elimden geleni yapıyorum 😅. Bende sizlerden çok şey öğreniyorum zaten amacımda buydu herkes birbirine yardımcı, destek olsun bu yolda yalnız olmadığımızı bilmek. Allah bütün çalışanların emeklerinin karşılığını versin inşallah

Merhaba hocalarım, bildirim yapıp kaçayım. Kızım , huysuz onunla ilgilenmem gerekiyor. Gece uyumak için beni bekliyor. Beraber ders tekrarı yapıyoruz. :) Onu önceden uyutursam ben de yanında uyuyorum ders mers hak getire :)
Tarih = İslamiyet Öncesi Türk Tarihi tekrarı bitti.
Çağdaş = Birinci ünite tekrarı ve notları bitti. İkinci üniteye başladım.
Türkçe=Cümlenin öğeleri bitti. Kızımdan tam anlayamadım gece tekrar yapmam gerekecek.
Coğrafya=Coğrafi Konum tekrarı yaptım. Türkiye ekonomisinden bir test çözdüm.
Matematik: Asal sayılar daha bitmedi bakamadım.
Vatandaşlık : Hiç başlamadım :KK43:

X