Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hocam bir sorum var. Tarih bitecek diyorsunuz ya not alarak mı yoksa okuyarak mı ilerliyorsunuz? Yani ben tarihte yazarak gidiyorum ve bu saatlerimi alıyor. Kurtuluş savaşına hazırlık ünitesine başlayacağım yakında. Yazmayınca anlamıyorum gibi bir his var içimde. Bilemedim size sormak istedim. Zaten motivasyon videosu izlediğimde de konu ile değil bol soru çözmekle uğraşın diyorlardı.
Bu benim sınava 5. Girişim. Elimde yazdığım notlarım da var. Ondan bu defa yazmıyorum.
Hocanın video ders notu elimin altında, video dinleyip eksik ve önemli yerleri oraya not alıyorum.

Konu çok önemli bence. Sorukardaki köpük köpük bilgiler akılda kalıcı olmaz. Konuyu bir bütün olarak öğrenmek daha akılda kalıcı. Tabi üzerine soruyla pemistirilmeli

Bu benim sınava 5. Girişim. Elimde yazdığım notlarım da var. Ondan bu defa yazmıyorum.
Hocanın video ders notu elimin altında, video dinleyip eksik ve önemli yerleri oraya not alıyorum.

Konu çok önemli bence. Sorukardaki köpük köpük bilgiler akılda kalıcı olmaz. Konuyu bir bütün olarak öğrenmek daha akılda kalıcı. Tabi üzerine soruyla pemistirilmeli
Anladım hocam konuda alt yapınız var demek ki. Ben not almaya devam edeyim o zaman:)

Matematik hedefimi mi yukselteyim canım 🤭
Kız evet 10 nedir şöyle 15-20 civarına odaklan ki 15 olmazsa 10 yaparsın gerçekte ve kazanırsın 😍. Ben full çekmeye odaklanıyorum ki yapabildiğim kadarı yetsin diye ama yetmiyor 😂 bendede sözel yok işte naparsın 😂

Kız evet 10 nedir şöyle 15-20 civarına odaklan ki 15 olmazsa 10 yaparsın gerçekte ve kazanırsın 😍. Ben full çekmeye odaklanıyorum ki yapabildiğim kadarı yetsin diye ama yetmiyor 😂 bendede sözel yok işte naparsın 😂
Sonra ben yapamayinca çok kızıyorum kendime de ondan alçakta tutuyorum canim benim, yaptıkça yukseleyim diye🤦‍♀️ herkesin bir başının belası var🤭

Sonra ben yapamayinca çok kızıyorum kendime de ondan alçakta tutuyorum canim benim, yaptıkça yukseleyim diye🤦‍♀️ herkesin bir başının belası var🤭
Çok haklısın evet insan çıldırıyor 😬. Nasıl için rahat edecekse öyle olsun Assosum inşallah sonucunda hepimiz hayırlısıyla kazanalım 🤲🏻

Sena616 Sena616 Senoooş bebeğim pazartesiden itibaren yardırmalar bekliyorum senden 😍. Tarihte yazdıklarını gördüm lütfen canını sıkma bende yazarak çalışıyorum ve kesinlikle yazmadan olmaz çünkü fazlaca bilgi var o yüzden sakince çalışmaya devam et. Yazma işlerin bitince sende hızlanacaksın göreceksin o yüzden az sabır 😊

X