Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim yeni basimi aliyim mi diye mi soruyosun? Bence gerek yok insan haklari zaten kisa diye biliyorum onu da not alirsin hemen😊
Bende de 2022 basim var birazdan bakiyim sana soylüyüm seninki gibi mi degil mi.
Yok canım 2021 basım video notu elimde var. Bunun içerisinde idare hukukundan sonra uluslararası kuruluşlar var. İnsan hakları yok ne yapayım bu konuları atlamalı mıyım?

Bu şekilde ilerliyor canım bak önce idare hukuku sonra uluslararası kuruluşlar sonra da 2017 Anayasa değişiklikleri diye başlık var kitapta. Yani insan hakları ünitesi yok ve Emrah hoca da idareden sonra direkt insan haklarına geçmiş. Buralar kaldırıldı mı onu merak ettim.

Eklentiler

• IMG_20220123_180652.jpg
    IMG_20220123_180652.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20220123_180631.jpg
    IMG_20220123_180631.jpg
    184,6 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20220123_180546.jpg
    IMG_20220123_180546.jpg
    171,9 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20220123_180518.jpg
    IMG_20220123_180518.jpg
    164,9 KB · Görüntüleme: 12
Bu şekilde ilerliyor canım bak önce idare hukuku sonra uluslararası kuruluşlar sonra da 2017 Anayasa değişiklikleri diye başlık var kitapta. Yani insan hakları ünitesi yok ve Emrah hoca da idareden sonra direkt insan haklarına geçmiş. Buralar kaldırıldı mı onu merak ettim.
20220123_184850.jpg

Canim 2022 basim da bu sekilde... 2017 degisiklikleri yok bende de... neden kaldirdi ki acaba😑 öyle ayri bi bölüm yapmasi guzelmis aslinda.. keske bunda da olsaymis..
Ama belki baska bi konuya dahil etmistir ondan gormemisimdir. Ben daha videolari bitirmedim eğer denk gelirsem söylerim sana ben. Bitiren arkadaslar varsa yazar zaten..
2017 degisikliklerinden ekstra bi değişiklik cok fazla olmamistir diye dusunuyorum ama istersen bakma simdilik.

Eki Görüntüle 2994078
Canim 2022 basim da bu sekilde... 2017 degisiklikleri yok bende de... neden kaldirdi ki acaba😑 öyle ayri bi bölüm yapmasi guzelmis aslinda.. keske bunda da olsaymis..
Ama belki baska bi konuya dahil etmistir ondan gormemisimdir. Ben daha videolari bitirmedim eğer denk gelirsem söylerim sana ben. Bitiren arkadaslar varsa yazar zaten..
2017 degisikliklerinden ekstra bi değişiklik cok fazla olmamistir diye dusunuyorum ama istersen bakma simdilik.
Anladım canım o zaman ben de direkt insan hakları hukukunu dinleyim sonra da uluslararası kuruluşları. Uluslararası kuruluşlar yoktu en son insan hakları ile bitiyordu baktığımda, onu sonra ekleyecek videolarına herhalde . Yeni kitabında yoksa 2017 değişikliği demek ki önemli değil o kadar, yani önemli değil dediğim diğer konuların içinde belki bahsetmiştir.

Günün bildirimi : 18 soru soğuk savaş dönemi çözüldü.
28 soru paragraf çözüldü.
2 video insan hakları hukuku dinledim. Slaytlar uzundu, yazarken aklıma geldin QuantumPhysics QuantumPhysics :KK70:
Yarın yine vatandaşlıkla devam edeceğim.
Yazması çok sıkıntılı değilmi 😂😂 ama sonra bitince tam bitiyor canım inşallah çok rahat edeceksin inan bana 😊

Kızlarcım çocuğun ateşi filan kalmadı çok şükür ancak sonrası çok mızmız oldu bu yüzden hiçbirşey yapamadım yani dün 1 matematik videosu bugün 2 matematik videosu izleyebildim. Hal böyle olunca pek yazamadım ancak inşallah her şey biraz daha yoluna girince bildirimlere devam ediciğim öpüldünüz 😚

Bildirim yapıp yatayım. Bugün matematik ve Vatandaşlık çalışabildim.
Şaşkın, zor ve aklım karışık bir gece geçiriyorum. Önümüzde beni ne bekliyor bilmiyorum. Eşim evi terk etti. Eski ama hala aşamadığımız bir durumdan.
Canım konu ne bilmiyorum ama senin için bebeğin için en hayırlısı neyse o olsun inşallah. Bunu canı gönülden diliyorum ❤️

Şaşkın, zor ve aklım karışık bir gece geçiriyorum. Önümüzde beni ne bekliyor bilmiyorum. Eşim evi terk etti. Eski ama hala aşamadığımız bir durumdan.
Canım hakkinizda hayirlisi olsun inşallah her sey düzelir🙏🏻

Canım benim rabbim evinize size huzur ferahlık versin, allah yardımcınız olsun 🤲 herşey düzelir inş 💜

Bugün yaptıklarım:
Rehberlik 7 video izledim not aldım 120 soru çözdüm
100 paragraf çözdüm
Tarih 2. Ünite tekrar artı 68 soru
Matematik 4 saatlik kamp videosu izledim temel kavramlar 100 soru çözdüm
Kuzum 100 paragrafı nasıl çözüyorsun? Belli bi yerden sonra dikkatim dağılıyor paragraf çözerken 🤔

Kızlarcım çocuğun ateşi filan kalmadı çok şükür ancak sonrası çok mızmız oldu bu yüzden hiçbirşey yapamadım yani dün 1 matematik videosu bugün 2 matematik videosu izleyebildim. Hal böyle olunca pek yazamadım ancak inşallah her şey biraz daha yoluna girince bildirimlere devam ediciğim öpüldünüz 😚
Geçmiş olsun canım , en kısa sürede iyileşir inşallah , düzenine dönersin. :KK200:

X