Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bildirim yapıp yatayım. Bugün matematik ve Vatandaşlık çalışabildim.
Şaşkın, zor ve aklım karışık bir gece geçiriyorum. Önümüzde beni ne bekliyor bilmiyorum. Eşim evi terk etti. Eski ama hala aşamadığımız bir durumdan.
Hakkinda hayirlisi olsun insallah Rabbim ferahlik huzur versin 🙏

Gün içinde araliklarla çözerek olur 🤭
Türkcede kendime çok güvendigimden soru çozmuyorum umarim husrana ugramam 😬
Yaa bende kendime güveniyordum ama sınavda fos çıkmıştım 2 sene önce girdiğim KPSS’de 🤣 öküzden paragrafa ağırlık vermeye çalışıyorum en az 50 tane çözüyorum her gün

Yaa bende kendime güveniyordum ama sınavda fos çıkmıştım 2 sene önce girdiğim KPSS’de 🤣 öküzden paragrafa ağırlık vermeye çalışıyorum en az 50 tane çözüyorum her gün
3 sene önce girdim en son KPSS ye 😬
28 net cikarmistim Türkcede.
Son yillarin çikmis sorularini çözüp denemelerle ilerlemeyi dusunuyorum.
En sona attim bunu digerlerini halledeyim önce 😬

Kızlar bunu duydunuz gördünüz mü iyi midir denemesi acaba?
Screenshot_2022-01-24-11-10-19-463_com.instagram.android.jpg

İyi aksamlar kizlar
Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️24 paragraf
🏃‍♀️40 üçgenler
🏃‍♀️30 grafik problemleri
🏃‍♀️Kurt sav hazirlik konu calismasi+60 soru
🏃‍♀️1. Tbmm video
🏃‍♀️Eko cog tarim konu+60 soru
🏃‍♀️Madenler video

Yarin annemdeyim muhtemelen calisamam sadece gece uyumadan tarih özetlerimi okumayi düşünüyorum

Bugün yaptıklarım:
📌Türkçe 50 paragraf
📌60 dilbilgisi
📌Mat temel kav. 25 soru
📌Gelişim psi. 4 video 25 soru
📌Tarih osm dev kuruluş ve yükselme tekrarı yaptım 66 soru çözdüm
+ 2 tepsi su böreği 😂😂
Gelişim değil rehberlik yanlış yazmışım 🙈

Ayy ben de ya:KK43: bi yandan diyet spor yapmaya çalışıyorum da ders calisirken asiri zor oluyo.. gerci saglikli beslenmek benim kârıma cunku cok karbonhidrat yiyince agirlik cöküyo. İste ikisini birden basarirsam agustosta kendimi alnimdan öpcem :KK70:
Ben o yüzden sınavım şey olmasın diye bol bol yiyorum asla verme niyetim yok önce sınav 😅😂😂 kendimi böyle motive ediyorum 😂😂
Genede haklısında işte evet insan bi çöküyo uyuyayım bari diyorsun sonra şişko halinle kpss videosu izlerken buluyorsun kendini 😂

Kızlar ,destek ve iyi dilek mesajlarınız için teşekkür ederim.
Bugün ,dağınık kafayla Yürütme ünitesini bitirebildim. Kızımda huysuz onu uyutabilirsem matematikten devam edeceğim.
Zor günler güzel yarınların habercisidir. Benim ve kızım için her şey iyi olur inşaALLAH... Kızım üzülmesin...

X